6 способів, як чоловік висловлює свої почуття, не кажучи ні слова
Психологія

6 способів, як чоловік висловлює свої почуття, не кажучи ні слова

Чоловіки і жінки по-різному висловлюють свої почуття. Жінки емоційніше відкриті і не бояться показати те, що у них на душі. А чоловіки навпаки: більшість з них бояться показати свою ніжну і чуттєву сторону. Замість цього вони використовують мову тіла і невеликі жести:

1. Він запрошує тебе погуляти з ним і його друзями.

Не кожну жінку чоловік приведе в своє особисте коло. Він повинен бути впевнений, що ти з ним серйозно, що ти на одній хвилі з ним, що тобі буде комфортно з його друзями, а їм – з тобою.

Його друзі – як друга сім’я. Вони знають всі його секрети, він розповідає їм все про тебе. І коли ви знайомитеся, вони вже знають про тебе можливо більше, ніж ти про них.

2. Він готує для тебе.

Може він знає, що ти прийдеш втомленою після роботи, і хоче здивувати тебе самостійно приготованою вечерею. Якщо для нього це щось новеньке, будь впевнена, що ти йому подобаєшся. Просто цей невеликий жест показує, як він може піклуватися про тебе і забезпечувати тебе всім необхідним.

3. Він уважно тебе слухає.

Увагу чоловіка важко утримати. Але якщо він правда тебе слухає, якщо його очі зосереджені на тобі, а думки не витають далеко, якщо він задає питання і слухає відповіді, значить ти йому важлива, як і твої почуття.

4. Він цілує тебе в лоб.

Це особливий поцілунок, тому що він пов’язаний з емоціями, які ми відчуваємо до людини, а не з фізичним потягом. Це означає, що він цінує тебе, піклується про тебе і розуміє тебе.

5. Він надсилає тобі милі картинки.

Чоловіки рідко пишуть повідомлення про те, що люблять і сумують за тобою. Він часто використовують листування, щоб домовитися про щось. Але якщо він шле тобі милі картинки, значить він думає про тебе і хоче, щоб ти усміхнулася. Твій емоційний стан важливий для нього і він хоче, щоб ти була з ним щаслива.

6. Він дивує тебе подарунками.

Особливо якщо це продумані подарунки, те, що ти колись згадувала і він запам’ятав, що ти це хотіла. Значить йому важливе твоє щастя, навіть якщо воно в невеликих матеріальних речах.

За матеріалами