Тільки слабкий чоловік змушує жінку любити по-справжньому, але відмовляється любити її у відповідь
Мотивація

Тільки слабкий чоловік змушує жінку любити по-справжньому, але відмовляється любити її у відповідь

У мене був вкрай важкий досвід першого кохання. Напевно, багато хто з вас теж можуть розповісти про не найкращий період на початку стосунків. Що ж саме мене зачіпало, запитаєте ви? Почнемо з того, що мені довелося впадати за нею більше року. І… давайте я розповім вам про це в подробицях.

Я сильно закохався, але вона не могла зробити того ж у відповідь. Але, на жаль для неї, я не звик здаватися так легко.

Так, хтось скаже, що це не саме далекоглядне рішення і банальна впертість, але я не міг вчинити інакше. Відчував, що вперше в житті закохався по-справжньому. І що ця людина створена для мене.

І знаєте, що сталося? Після такого тривалого періоду залицянь мені вдалося зломити її опір! Наполегливість принесла свої плоди. Завдяки цьому вона зрозуміла, що я ставлюся до неї зі справжнім коханням і ніжністю. І що заради неї так не робив жоден чоловік.

Проблема полягала в тому, що після того, як мені вдалося завоювати її любов, мої почуття почали згасати. Так, вона відкрилася переді мною, відповідала взаємністю, але у мене вже не було сил на те ж саме.

Я думав, що любив її. Оглядаючись назад, розумію, що обманював самого себе. Мені не вдалося подивитися за межі головного через хвилі емоцій, які переповняли мене.

Я був молодий, дурний, недосвідчений і наївний. Мені здавалося, що любов – це щось просте і чисте. Що це якась досконалість. Але тільки через десять років я усвідомив, що помилявся. Що навіть і близько не підібрався до суті.

Загалом, все це можна описувати різними словами, але давайте просто зупинимося на тому, що я був слабкий.

Тільки слабкий чоловік змушує жінку полюбити його, а потім все псує.

Нелегко змусити жінку полюбити вас. І вже тим більше, коли вона всіляко опирається цьому.

Жінка, як і чоловік, може закохатися тільки тоді, коли сама цього захоче. І якщо ж вам довелося зіткнутися з її опором, то вам точно доведеться докласти багато зусиль для досягнення своєї мети.

Всім відомо, що кожну людину привертають ті речі, які недоступні для неї або перебувають під забороною. Це ж правило працює в стосунках. Чоловік повинен проявити самовідданість, щоб завоювати серце коханої жінки.

Потрібно слідувати власним переконанням. Але, чорт візьми, для чоловіка це просто. Він може переконати себе в тому, що він любить саме цю жінку і буде домагатися її всіма силами незалежно від кількості невдач, з якими йому доведеться зіткнутися.

Але що ж відбувається з чоловіками після того, як вони домагаються свого? Чому всі емоції, почуття і спогади відходять на другий план і пристрасть згасає? Причина в одному – в слабкості.

Тільки слабкий чоловік змушує жінку любити його, а потім переконує себе, що помилявся.

Людський розум неймовірно складний. Це настільки комплексна річ, що навіть, незважаючи на науковий прогрес, ми не можемо знайти відповіді на всі питання.

Але справа навіть не в можливостях нашого розуму або в рівні його розуміння. Адже деякі чоловіки не здатні навіть на те, щоб адекватно сприймати реальність і правильно управляти нею.

Закоханість – це не що інше, як реальність, яку ви хочете бачити зараз, стати її частиною і адаптувати до свого життя.

Але після досягнення бажаного результату багато людей говорять собі «ну… ось і все!» і зупиняються. В такому випадку, людський мозок здається не більше, ніж грудкою сірої речовини.

Може, недолік в правильному сприйнятті позначається на стосунках. Це одна з багатьох причин, через яку чоловіки починають думати, що розлюбили свою жінку. Вони починають спрощувати обставини, виправдовуючи самих себе. Але такі чоловіки так і не зрозуміють, що справа не в цьому – вони просто ніколи не вміли любити.

Якщо ви закохані по-справжньому, то ви знайдете в собі сили всіляко підтримувати побудовані стосунки. Ви захочете зберегти свою нову реальність.

Якщо ви знаєте багато про людину, яку любите, якщо ви не втратили до неї почуття, то вам під силу пронести все це крізь усе своє життя.

Але мало кому це вдається. Чоловік може бути слабким. І він не захоче утримувати свою нову реальність надовго. Йому буде простіше відмовитися від усіх проблем, щоб жити у власному світі.

Тільки слабкий чоловік змушує жінку любити його, а потім розбиває їй серце.

Щоб любов зміцніла, потрібна взаємна довіра. Без неї неможливо розвинути почуття. Чоловік зобов’язаний проявляти свою любов таким чином, щоб у його жінки навіть не було приводу відчути біль.

Кожен чоловік повинен забути про такі речі, як зради, образи, недовіра і брехня, щоб не розбивати їй серце.

Любов – це вічне протистояння двох сутностей, які живуть всередині вас. Одна з них слабка і хоче піти від зобов’язань або правил, а інша продовжує боротися за любов.

Якщо ви не будете звертати увагу на це, то ви швидко втратите віру в свої почуття і не будете відчувати раніше встановлені межі. Ви повинні переживати за її душевний спокій і щастя більше, ніж за своє власне.

Проблема в тому, що багато чоловіків не розуміють головного: якщо він розбиває серце своїй жінці, то він розбиває слідом і своє. Адже вона може все зрозуміти і піти з вашого життя. Але у вас немає такого привілею, тому що від себе втекти неможливо.

Тільки слабкий чоловік змушує жінку любити по-справжньому, а потім відмовляється від неї.

Коли ви любите жінку, ви пов’язуєте себе з нею. Можливо, ви ще не зрозуміли цього, але саме так і відбувається. Якщо ви не відчуваєте подібного зв’язку, значить ви ще не відмовилися від власного егоцентризму. Це не означає, що ви якась неправильна людина. Має пройти час, щоб навчитися жити не тільки заради себе.

Ви ніколи не будете щасливі, якщо обмежите себе самотністю. Потрібно вчитися любити людей так само, як і самого себе.

Як цього досягти? Просто не відвертайтеся від самого себе. Не потрібно здаватися і дозволяти життєвим обставинам диктувати умови. Тільки після подолання власної слабкості і невпевненості ви зможете відшукати свій життєвий шлях.

Любити жінку – це значить ніколи не відмовлятися від неї. Відмовтеся від тієї, яку ви дійсно любите, і ви втратите себе.

Тільки слабкий чоловік створює можливість всього свого життя, а потім дозволяє їй вислизнути.

Якщо вам вдалося полюбити себе, це добре. Але це лише початок шляху. Ви здобули верх в битві, але війна ще не виграна остаточно. Саме час перейти до найскладнішого етапу.

Припустимо, вам пощастило і та можливість, яку ви так довго чекали, з’явилася. У вас є шанс знайти пару і пройти через все життя з цією людиною. Майбутній шлях буде підступний, і тільки разом ви зможете подолати всі перешкоди. А тому не втрачайте цю можливість. Це щастя дістається далеко не кожному.

Єдине питання, яке залишається вирішити, – чи достатньо ви сильні для цього? Чи вистачить у вас терпіння і наполегливості, щоб не облажатися?

Більшість скаже, що йому неймовірно пощастило, що він знайшов її в такому юному віці, і вони пройшли вже через багато. Але, якщо чесно, цього недостатньо. Не допускайте думки про те, що ви перемогли і можна розслабитися.

За любов потрібно боротися. І вам це під силу!

Автор: Пол Хадсон