Перетворення з красуні в чудовисько. Як жінки змінюються в шлюбі
Цікаво знати

Перетворення з красуні в чудовисько. Як жінки змінюються в шлюбі

10 чоловіків розповіли свої історії про несподіване і неприємне перетворення їх жінок після весілля.

1. Дирявий халат.

«З весільного плаття прямо переселилася в стару футболку і треники. Перестала за собою доглядати. Перестала ходити в тренажерний зал. Поправилася на 12 кг і стверджує, що вона тепер хороша. Фарбується тільки коли виходимо на заходи або в гості. Натякнув, що раніше була такою стрункою, доглянутою і яскравою. Образилася. Влаштувала скандал, що мені тільки її зовнішність важлива, а у неї прекрасна добра і відкрита душа і цього я бачити не хочу. Не знаю, що там з душею. Але закохався я і одружився з гарною стрункою дівчиною, а живу з товстоою і неохайною бабою»

2. Прагнення переробити чоловіка.

«До весілля я її повністю влаштовував. Навіть подобався. Був найкращим. Після весілля чи то вона придивилася до мене пильніше, чи то окуляри одягла, але стала помічати в мені багато недосконалостей. І тепер прагне мене покращити. Прищепити якісь звички, використовувати нові методи харчування, які вона прочитала в мережі. Хоче довести мене до досконалості, стверджуючи, що так буде краще мені і їй. Але я себе влаштовую. Всього що я досяг в житті я досяг, залишаючись собою і змінювати щось у собі, щоб порадувати дружину, не хочу»

3. Завжди болить голова.

«Куди зникла ця дівчинка-запальничка повна пристрасті і вогню. Тепер часто болить голова чи немає настрій або не ті дні. Начебто зі мною поруч тепер не пристрасна кішечка, а свіжозаморожена риба»

4. Постійний контроль.

«Скоро вона поставить жучок в мою машину. Вона хоче знати де я і з ким. Вимагає, щоб я постійно був на зв’язку. Якщо випадково розрядився телефон, то це скандал. Щоденний докладний звіт про прожитий день. З’ясування дрібниць. Дістало … »

5. Спроби зламати акаунти.

«Кілька разів помічав, що вона намагається підглянути пароль від моїх акаунтів. Нічого там немає таємного і секретного, але просто неприємно і принизливо, що без мого відома хочуть читати особисту переписку.»

6. Перестала готувати.

«Їмо бутерброди і пельмені по вихідних. У період залицяння, коли приходив до неї в гості завжди був накритий стіл. Салати, супи, соковиті відбивні. Поїсти я люблю. Мріяв, що в будинку у нас завжди буде смачна їжа. Дружина не працює, я повністю забезпечую сім’ю. Мрія тане з кожним днем. Тепер наш раціон урізноманітнюють пельмені різних виробників. З’ясувалося, що вона зовсім не любить готувати і не збирається витрачати свої кращі роки стоячи біля плити.»

7. Незгода в усьому

Постійні суперечки і скандали. Замість привітної, як кошеня дівчини, яка говорила: «Ти чоловік – ти краще знаєш», тепер я живу з розлюченого левицею. Я не туди складаю речі, неправильно користуюся мікрохвильовкою, не так зав’язую шнурки. Я все роблю не так. Зауваження на підвищених тонах. Будь-яка моя пропозиція сприймається в штики і апріорі неправильна. Суперечки постійно і у всьому. Легше погодитися, ніж її переконати. І все одно скандали, суперечки, сварки.»

8. Її мама має рівний голос.

«Я одружився на одній жінці і планував жити з однією. Несподіваним і неприємним доповненням до моєї коханої дружини виявилася теща. Дружина завжди радиться з нею, разом вони придумують якусь фігню і потім починають продавлювати мене. Я повинен догоджати і тій, і іншій. Нерви вже на межі.»

9. Постійно сидить в соцмережах або дивиться серіали.

«Мені здається, я перестав для неї існувати після медового місяця. Я для неї пусте місце. Їй не цікаво, що відбувається в моєму житті. Приходжу з роботи – дивиться черговий серіал. Розповідаю про новий проект на роботі, вона відволікається, запитує: «Зарплату підвищать?» я відповідаю, що можливо. «Ок» – говорить вона і знову з головою поринає в серіал.»

10. Перестали подобатися мої друзі і хобі.

Вона не любить риболовлю та мотоцикли. Ніколи цього не приховувала. Я її і не кличу на рібалку. Коли ми тільки зустрічалися, мої захоплення і друзі її не дратували. Тепер кожен раз, коли я говорю, що збираюся на зустріч з друзями, вона починає поливати їх брудом і називати алкашами. Захоплення – марна трата часу і грошей. Краще б зробив ремонт. Робили в минулому році – не допомогло. Її захоплення – святе! Весь будинок в клубках вовни і бісері. Та й подруги у неї ханжі і пліткарки.

Ось так несподівано жінки можуть перетворитися після весілля. Можливо, їм сильно хотілося вийти заміж за свого чоловіка, що вони вдавали, щоб догодити йому. Це дуже погана ідея. Тому що, коли правда відкривається, то чоловіки сильно розчаровуються. І можуть почати шукати ту жінка, якою ви були раніше в іншому місці.

Буду вдячна чоловікам за ваші спостереження. Як сильно змінилася ваша дружина після весілля?

За матеріалами