Богиня-покровителька кожного знака Зодіаку
Цікаво знати

Богиня-покровителька кожного знака Зодіаку

Стародавні священики і жриці вважали, що кожен Знак Зодіаку пов’язаний з божествами і духами згідно з характером кожного знака. Більш того, окультисти і містики консультувалися з астрологами, щоб виконати призовні заклинання і інші ритуали. Тому кожен знак має дочірні сутності, з допомогою яких можна визначити свою Богиню-покровительку.

Богиня Овна: Брігід, Світла

Ваша Богиня-покровителька Брігід (або Бригхид, Брігітта), народжена Дагдой, добрим всемогутнім Богом Туатхи де Данана (перекладається як Богиня Дану Приморські Води), є улюбленою Богинею Ірландії. Але їй поклонялися на всій території Англії (там вона більш відома, як Брігантія).

Зверніть увагу, що ці божества настільки сильні, що вони виходять за межі одного знака Зодіаку.

Брігід – Богиня вогню, світла і тепла, а її ім’я означає «Яскравий/Піднесений». Вона – майстер всіх мистецтв (включаючи магію), її зазвичай зображують як коваля. Вона зберігач Божественної кузні і вогнища, здатний трансформувати свою магічну, алхімічну, божественну силу.

Овен звертається до свого Божественного Вогню, щоб надихнути вас, дати вам сили і «направити свій меч». Брігід допоможе вам збалансувати свою силу і створити прекрасний світ всередині вас.

Богиня Тельця: Хатхор, Господиня Заходу

Ваша богиня-покровителька – Хатхор! Вона була одним з найпопулярніших Божеств у Стародавньому Єгипті. Хатхору поклонялися королі і прості люди. В храмах і, звичайно ж, картинах-гробницях її часто зображують як «Господиню Заходу», яка вітає померлих у загробному житті.

В інших ролях вона була Богинею любові, радості, музики, танцю і родючості. Вважалося, що вона допомагає жінкам у пологах.

Тельці можуть закликати свої божественні сили, щоб допомогти оточуючим повернути посмішку і любов. Хатхор тут, щоб допомогти нам насолоджуватися життям і вести нас спокійно в загробне життя.

Богиня Близнюків: Ірис, Посланниця Веселки

Ваша Богиня-покровителька – це Ірис, крилата Богиня гори Олімп, яка пов’язує Богів з людською расою. Вона несе відповідальність за доставку послань Богів смертним, вона також допомагала Богам, коли це було необхідно.

Вона подорожує зі швидкістю вітру від одного кінця світу до іншого, глибини моря та підземного світу. Ірис, Золота крилата Богиня, є уособленням Веселки.

Володіючи 7 основними кольорами Веселки, вона символізує різноманітність життя і 7 Царств, в які вона може подорожувати.

Близнюки закликають її божественну силу, щоб допомогти зрозуміти, що погана новина може кілька разів мати позитивний ефект у вашому житті. Крім того, Ірис може благословити ваш характер і направляти ваші подорожі.

Богиня Рака: Артеміда-Діана, Сяюча

Ваша Богиня-покровителька – сестра-близнюк Аполлона. Обидва є Богом і Богинею Сонця і Місяця. Артеміда – божественна мисливиця, яка тримає нас у безпеці і допомагає жінкам при пологах. Цей священний обов’язок зробив її надзвичайно популярною в Стародавньому світі. Її називали «Нержавіюча Діва», «Безпечна» і «Безпритульна».

Раки закликають Артеміду-Діану, щоб допомогти їм налаштуватися на силу Місяця. Їх коливання настрою можуть бути збалансовані з її божественним керівництвом і відчувати себе в безпеці.

Богиня Лева: Сехмет, Сонячна левиця

Сехмет – одна з найстаріших і шанованих Богинь в єгипетському Пантеоні. Її ім’я походить від слова «схем», що означає влада.

Сехмет вважалася Богинею-воїном, запеклою і могутньою, що захищає все священне, єгипетські кордону і царювання фараонів.
Люди Лева закликають її Богиню-покровителя Сехмета, щоб допомогти їм боротися зі злом і розставити все по своїх місцях. Вона дає їм сили продовжувати і виконувати своє завдання. Сехмет винагороджує лояльність і хоробрість.

Богиня Діви: Персефона, Матір Природи

Вона прекрасна Діва, яка зачарувала Короля Підземного світу. Почувши її сміх, Аїд, Бог підземного світу закохався в прекрасну дочку Деметри, Богині врожаю. Одного разу Аїд спостерігав, як Персефона грає з Цербером і вирішив, що вона повинна бути з ним, тому він вкрав її з світу, відвіз в підземний світ.

Ваша Богиня-покровителька – Королева Підземного світу, яка також несе відповідальність за зміну пір року. Коли Персефона відправляється в Підземний світ, в день Осіннього рівнодення, Мати-природа засинає. Коли вона повернеться з Підземного світу, весняне рівнодення, Мати-природа відродиться!

Діви закликають Персефону дати їм надію, навіть коли темрява настала. Персефона може допомогти їм зрозуміти, що немає такої речі, як реальний кінець, життя триває, і знову весна прийде!

Богиня Терезів: Ісіда, яка відновлює життя

Твоя Богиня-покровителька – любляча мати, зцілювальна коханка. Ісіда – дружина Осіріса й мати Хоруса. Магія Ізіди була настільки сильною, що їй навіть вдалося повернути свого чоловіка, щоб народити свого сина, Хоруса. Всі молилися їй. Багаті, бідні, господарі і раби. Ісіда – любляча мати всіх, вона завжди готова почути наші прохання.

Вона – прекрасна дружина і робить все можливе, щоб захистити свою сім’ю.

Терези закликають Ісіду дати їм силу і мудрість, необхідну їм, щоб прийняти правильне рішення і дотримуватися його.

Богиня Скорпіона: Морріган, Примарна королева

Богиня-воїн, яка пов’язана зі смертю і часто представлена, як тріо воронів. Морріган любить цих птахів. Зв’язок з вашою Богинею-покровителькою і воронами очевидний, так як цей птах може бачити Царство мертвих.

Саме вона вирішує, хто залишиться живим на полі битви. Її дивна сила, вона може вірно зберігати секрети.

Життя і смерть для Скорпіона – це воістину нескінченна пригода, чим більше вони шукають, тим більше виявляють дивовижні речі і причини для боротьби. Життя – це нескінченна битва за мудрість, і ви – божественний воїн, народжений у цьому світі, щоб шукати істину.

Богиня Стрільця: Афіна, Мудра і Хоробра

Афіна – Богиня-покровителька Стрільця. Її шанували як Богиню Мудрості. Яскрава, хоробра і могутня, вона не зупиняється ні перед чим, поки справедливість не восторжествує. Афіна –Богиня, яка закликає нас бути хоробрими, не зосереджуватися на наших страхах, як би не був складним наш шлях.

Священна тварина Афіни – це Сова, яка за всім спостерігає, знає правду. Вона впевнена, що ми отримаємо мудрість, якої ми прагнемо, тільки якщо ми цього заслуговуємо. Тому ми повинні бути чесними і добрими.

Богиня Козерога: Фрейя, Королева Валькірій

Фрейя – покровителька відьом, яку вони називали Сейдром. Легенда свідчить, що тільки жінки могли вчитися і практикувати Сейдранда, як спосіб магії.

Поки Фрея перебувала в підземному королівстві гномів, Свальталфайхайм, вона спостерігала, як чотири гнома викопували чудове намисто з золота і дорогоцінних коштовностей Бризингамен, емблему зірок. Щоб отримати цей скарб, Фрейя звернулася до гномів з проханням повернути його. Як ви, можливо, здогадалися, Фрейя мала «поспати» з гномами, щоб отримати цей скарб, яке пізніше зачало її магією.

Козероги закликають Фрею як їх Богиню-покровителя, щоб стати впевненіше і досягти своїх цілей. Вона допоможе вам розвиватися і досягти успіху у ваших починаннях, плюс вона допоможе вам принести радість у ваш жорсткий графік!

Богиня Водолія: королева Медб, П’янлива

Королева Медб або Маєв/Маєб – королева Коннахта в Ольстерском Циклі ірландського богослов’я. Могутня фея-королева – ваша Богиня-покровителька, яку називають «п’янкою». Вона є вольовою, амбітною, хитрою і безладною королевою воїнів. Вважається, що вона є проявом Богині суверенітету.

В стародавній та середньовічній Ірландії була ключовою частиною церемонії інавгурації короля. Згідно традиції, надприродна жінка, яка представляє суверенітет землі, обирає короля, пропонуючи йому алкогольний напій, чим віддає йому суверенітет.

Водолії закликають Фею Королеву Мабу, щоб здобути волю і удачу, які їм потрібні, щоб впоратися з болем смертного світу. Вона буде тут, посилюючи їх чарівність, змушуючи їх відчувати себе ще більш унікальними, ніж зазвичай.

Богиня Риб, Йемайя, Мати Води

Йемайя відома як «Мати моря», «Дама дощу», «Мати-Творець», вона є однією з семи африканських шанованих богів пантеону Йорубан. Її ім’я означає «Мати, чиї діти є рибою» і висловлює свою прямий зв’язок з морем.

Часто зображується, як русалка або чорна жінка на березі моря в синьо-зеленому та білому платті. Йемая пов’язана з океаном, морською водою, дощем, цілющою плодючістю, Місяцем, підсвідомістю, творчістю і жіночими містеріями, такими як менструація, зачаття, вагітність, пологи і менопауза.

Йемая управляє домогосподарством, вона надає захист, безпеку, любов та зцілення всім тим, хто просить її допомоги. Це милосердний, жалісливий дух, який традиційно залучав рибалок, щоб благословляти їх сітки і забезпечувати їжу своїй родині. Крім того, дружини рибалок часто молилися Йемайї, щоб забезпечити захист і благополучно повернути своїх чоловіків додому.

Риби закликають Йемайю, Богиню-покровителя, щоб відчувати себе в безпеці і сильнішими. Вода є їх елементом, вона є «Матір’ю, чиї діти є рибою», вона буде слухати з співчуттям і давати їм те, що вони просять у неї.