Статистика ФБР: цей знак Зодіаку найнебезпечніший!
Психологія

Статистика ФБР: цей знак Зодіаку найнебезпечніший!

Про типові характеристики знаків Зодіаку написано дуже багато статей. Наприклад, вважається, що Овен сповнений рішучості, а Діви ніколи не прощають своїх кривдників. Але зараз ми поговоримо не про астрологію, а про реальну статистику.

Щоб зробити висновок про кримінальні психопатичні тенденції різних знаків Зодіаку, були проаналізовані дати народження серійних вбивць. І хочете вірте, хочете ні, але результати можуть показати, хто з нас схильний до певних типів злочинів.

Ви готові побачити результати? Отже, ось рейтинг:

12. Близнюки

Хоча про Близнюків через їх неврівноваженістьі нестабільну психіку в багатьох складається негативне враження, схоже, що ці люди найменш небезпечні. Вони просто не сприймають інших, навіть своїх ворогів, досить серйозно, щоб намагатися якимось чином завдати шкоди їхньому здоров’ю. Так як єдина зброя Близнюків – це балаканина, образити нею вони зможуть хіба що нудних людей.

11. Водолій

Водолії мають загострене почуття справедливості, тому не зовсім зрозуміло, як вони можуть бути другими з кінця після Близнюків в цьому списку. Можливо, так відбувається тому, що Водолії досить розумні і не дають так просто себе заарештувати, тому що не залишають ніяких доказів після скоєння злочину.

10. Лев

Крім того, що він насправді просто кішечка, Лев намагається з усіх сил уникнути будь-яких проблем. Статистика показує, що коли Лев здійснює вбивство, він з більшою ймовірністю приверне до себе увагу.

9. Терези

Терези вважаються добрими, справедливими і терплячими. Проте, вони частіше ставали вбивцями, ніж Леви, Водолії і Близнюки. Терези зазвичай виявляють жорстокість тільки відповідно до тих, хто намагається скористатися їхньою щедрістю і душевною добротою.

8. Діва

Діви – це зазвичай дуже розумні вбивці. Проте, Діви найчастіше попадаються на шахрайстві і крадіжці, а не на більш тяжких злочинах.

7. Риби

Якщо ви думали, що Риби бувають тільки милими, “білими і пухнастими”, ви, ймовірно, помилилися. Багато з найвідоміших серійних убивць були Рибами, наприклад, Річард Рамірес, Джон Уейн Гейсі та Ейлін Уорнос. Варто зауважити, що народжені під цим знаком зазвичай скоюють найбільш незвичайні вбивства.

6. Козеріг

З усіх знаків Зодіаку серед Козерогів найбільше серійних вбивць-рекордсменів за кількістю жертв. Хоча вони поважають правила і закони, якщо їх роздратувати, ці люди можуть перетворитися в справжніх звірів. Вони не часто вбивають, але якщо починають, вже не можуть зупинитися.

5. Овен

Всім відомо, що люди, народжені під знаком Овна, мають вибуховий характер. Їх дуже легко розлютити, хоча остигають Овни теж швидко. Ось чому Овен займає п’яте місце в цьому рейтингу. Так що не радимо сильно дратувати Овнів, а якщо так уже сталося, біжіть подалі і вичікуйте – зовсім скоро вони забудуть про те, що не так давно буквально зводило їх з розуму.

4. Телець

Розлютившись, Тельці можуть дуже експресивно висловлювати свій гнів. Проте, вони вважають за краще шахрайство, а не вбивства.

3. Скорпіон

Скорпіон займає третє місце в нашому списку. Ці люди не роблять дрібних злочинів, а частіше за все прагнуть до чогось великого, наприклад, йдуть на масові вбивства. А ще вони люблять очолювати злочинні угруповання.

2. Стрілець

Цей знак можна офіційно назвати найбільш психічно неврівноваженим, і він займає друге місце. Більшість серійних убивць народилися саме в листопаді. Причому вони вбивають в найбільш садистській манері.

1. Рак

Дивно, але на вершині нашого списку знаходяться люди, народжені під знаком Рака. Зазвичай спрага крові в них прокидається через заздрість. Схоже, що головною причиною їх проблем є часті перепади настрою.