10 помилок, якими жінки руйнують любов чоловіків
Життєві поради

10 помилок, якими жінки руйнують любов чоловіків

Стосунки не варто приймати як належне. Не потрібно думати, що якщо ви вже домоглися уваги і любові людини, то вона буде з вами назавжди. Правда в тому, що як тільки ви перестанете докладати зусиль для ваших стосунків, вони почнуть в’янути.

Тому якщо ви помітите у себе щось з нижче написаного, змінюйте, інакше нічим хорошим це не закінчиться:

1. Ти не показуєш чоловікові, що цінуєш його і вдячна йому.

Чоловікові важливо відчувати себе потрібним. Якщо ти не даєш йому цього відчуття, це зруйнує його самооцінку і впевненість в собі. Коли він щось робить для тебе, покажи, що ти це цінуєш.

2. Ти намагаєшся перетворити його в того, ким він не є.

Ніколи не змушуй чоловіка відчувати, що він не достатньо хороший для тебе. Не стався до нього як до проекту, не намагайся його змінити.

3. Ти не стараєшся в ліжку.

Чоловіки – сеkсуальні створіння. Це біологія. Якщо ти не намагаєшся задовольняти його сеkсуальні потреби, тоді він не буде повністю задоволений у стосунках з тобою.

4. Ти не ставишся до нього як до партнера.

Ти не повинна дивитися на нього звисока. Так, він може ставитися до тебе як до королеви, стараючись зробити все для твого щастя. Але це не дає тобі право звертатися з ним як з рабом.

5. Ти не даєш йому знати, що він тебе все ще приваблює.

Приклади зусилля, щоб він відчув, що ти ще хочеш його. Намагайся бути привабливою для нього. Дай йому знати, що ти хочеш бути гідною його кохання.

6. Ти не даєш йому особистого часу.

Ніколи не обмежуй свободу чоловіка і не чекай, що він завжди буде хотіти постійно бути тыльки з тобою. Дозволь йому бути відносно незалежним, зберігати свою індивідуальність.

7. Ти перевіряєш його телефон.

Просто тому що ви разом, не означає, що ти маєш право залазити в його телефон або комп’ютер. Ти повинна поважати його приватність. Не зраджуй його довіру.

8. Ти виниш його в усіх проблемах в стосунках.

Але у відносинах беруть участь двоє. Чоловік оцінить, коли ти зможеш визнати свої помилки і недоліки.

9. Ти постійно влаштовуєш драму.

Чоловіки ненавидять драму. Вони хочуть, щоб стосунки і кохана жінка приносили їм радість, а не істерики і скандали.

10. Ти злишся, що він не вміє читати твої думки.

Чоловіки не люблять, коли їм потрібно здогадуватися, чого хоче жінка, тим більше, коли ти можеш сама це сказати. Він хоче, щоб ти з ним розмовляла відкрито і чесно. Він хоче задовольняти твої бажання і потреби – тільки говори про них.

За матеріалами