Що розповість лінія шлюбу на долоні про особисте життя жінки
Психологія

Що розповість лінія шлюбу на долоні про особисте життя жінки

Хіромантія підказує, що лінії на долонях, дані нам ще при зачатті, можуть змінюватися і видозмінюватися, зникати і з’являтися на долонях. Якщо ви правша – ваша доля написана на лівій руці. Якщо лівша – відповідно, на правій. Протилежна рука, «робоча», має вплив зовнішніх чинників, лінії елементарно можуть стиратися, якщо робота фізична, і навпаки, проявлятися яскравіше, якщо ви творча особистість. І ось ще який нюанс. Порівнювати і розглядати обидві долоні не тільки можна, а й правильно для повної картини.

Що стосується лінії заміжжя, про неї теж не можна судити просто, як деякі вважають: скільки ліній – стільки раз вступати в шлюб. Шлюбів може бути і дуже багато, як і просто стосунків, які не реєструються, але доленосних, найбільш значущих – не так вже й багато. Ця маленька і непомітна лінія краще помітна, коли ви стискаєте долоню.

Де розташована лінія шлюбу?

Лінія шлюбу знаходиться між початком мізинця і лінією серця. Виглядає вона як маленькі горизонтальні лінії. Брати до уваги потрібно тільки ті, що сильно виділяються на долоні або мають достатню довжину. Короткі лінії говорять про зв’язки, які не призведуть до заміжжя.

Відповідно до положення лінії шлюбу можна визначити вік, в якому ви вийдете заміж. Розділіть проміжок між лінією серця і початком мізинця на три частини. Якщо лінія шлюбу знаходиться в першій третині (близько до лінії серця), то заміжжя станеться у віці до 25 років. Середня частина означає проміжок від 25 до 50 років, а останній говорить – 50-75 років.

Хіромантія по лінії шлюбу може розповісти і про кількість дітей. На це будуть вказувати вертикальні риси, що відходять вгору від лінії шлюбу. Але варто пам’ятати, що кількість цих ліній вказує на сприятливі обставини для народження дитини, а не на факт появи малюка.

Види ліній шлюбу

 • Лінія шлюбу, загинається вгору, може вказувати на неможливість укладення шлюбу. Часто з’являється у вдів і людей, які принципово не бажають створювати сім’ю.
 • Лінія шлюбу, якс спускається вниз, може вказувати на те, що її володар переживе свого партнера.
 • Якщо лінія шлюбу роздвоюється, але після знову сходиться, то це говорить про можливе розлад між подружжям з подальшим відновленням стосунків.
 • Розвилка на лінії шлюбу вказує на розрив або розлучення, причому стосунки припиняться з вини власника такого знака.
 • Якщо дві лінії шлюбу перетинаються між собою, то це може бути знаком ведення подвійного життя, причому обидві зв’язки будуть досить невдалими.
 • Відгалуження від лінії шлюбу, що йде вниз (особливо якщо це серія тонких ліній), може говорити про довгі роки хвороби або поганого здоров’я.

Основні знаки на лінії шлюбу:

 • Хрест на лінії шлюбу означає серйозні перешкоди, проблеми та труднощі, які виникнуть у стосунках.
 • Зірка каже про те, що любов використовується в корисливих цілях, до справжніх почуттів вона не має ніякого відношення.
 • Острів вказує на нещасливу прихильність, проблемні взаємини, постійні сварки.
 • Точка на лінії шлюбу говорить про вдівство, причому це є випадковою подією, якій не можна знайти ніяких передумов.
 • Трикутник, що примикає до лінії шлюбу, також говорить про нещасливе сімейне життя.

Існує ще безліч рідкісних знаків, наявність яких може вплинути на долю. Також не можна забувати і про розташування інших ліній – серця, життя, успіху.

Асиметрія в лініях

Якщо ви порівняєте дві лінії на долонях, і вони не будуть однакові по довжині, ось що це означає:

 • На «доленосній» руці (ліва для правші, права для лівші) – лінія довша, ніж на правій – значить, ви свідомо укорочуєте свої можливості, дані життям. Варто коригувати свою поведінку, характер, щоб стосунки були міцнішими і довшими.
 • На «робочій» руці (права для правші, ліва для лівші) – лінія довша, ніж на правій – значить, вашими стараннями шлюб швидше збережеться, якщо виникне загроза розколу, і розставання буде точно не з вашої ініціативи.

Якщо ліній немає або дуже багато

Відсутність лінії шлюбу не завжди означає неможливість вступу в шлюб. Сучасні хіроманти схильні трактувати наявність лінії шлюбу як показник відтворення сексуальної енергії. Тому одна глибока лінія буде говорити про присутність постійного і сильного потягу, який може проявлятися в будь-якій обстановці. Дві-три лінії і більш будуть говорити про певну циклічність у відновленні статевих сил.

Якщо у людини на долоні багато ліній шлюбу, то це може свідчити про необхідність наявності великої кількості умов для вступу в інтимні стосунки. Чим більше ліній, тим в більш ніжного, тонкого і дбайливого ставлення потребує людина.

Повна відсутність ліній шлюбу може означати спалаху сильної, практично тваринної чуттєвості, періодичність якої передбачити неможливо. Причому емоційна сторона може придушуватися інстинктом, раціональний контроль також може страждати.

За матеріалами