Знаки Зодіаку із найбільшою внутрішньою силою. Чесний рейтинг від найслабшого до найсильнішого знака!
Цікаво знати

Знаки Зодіаку із найбільшою внутрішньою силою. Чесний рейтинг від найслабшого до найсильнішого знака!

Іноді наша внутрішня поступливість і слабкість пояснюється приналежністю до того чи іншого знаку Зодіаку. Як з цим жити і боротися – в нашій статті.

Рак – 12 місце

Дуже чутливий знак, один з найбільш нестійких в плані протистояння до стресів і депресій. Найчастіше Раки живуть від однієї кризи до іншої – і так нескінченно. Ракам слід заглянути глибше в себе і побачити там безстрашність і потенціал, які вони не використовують. Ви цілком можете змінити своє життя, але ніхто крім вас, цього зробити не в змозі.

Телець – 11 місце

Планування – сильна сторона Тельців, при цьому їхні плани рідко йдуть кудись вгору, як правило вони завжди прості і зрозумілі. Але ось будь-які зміни в планах здатні повалити Тельця в страшну зневіру. Вони втрачають грунт під ногами і зміни даються їм вкрай нелегко. Найстабільніший знак Зодіаку боїться і тікає від змін, що не завжди йде йому на користь.

Близнюки – 10 місце

Дивно, але насправді цьому знаку багато по плечу. Їх слабкість – в невмінні рухатися в поодинці. При певній підтримці близьких людей вони здатні підкорити будь-яку вершину і вистояти проти будь-якої невдачі. Один на один з проблемою Близнюки стають безпорадними, як діти. Пара добрих слів підтримки творять з ними чудеса.

Риби – 9 місце

Цей знак дивним чином поєднав у собі терпимість і відторгнення реальності. Риби часто йдуть в себе, це їх спосіб вирішити проблему. Замріяні і приземлені одночасно, Риби будують бізнес, а в перервах витають у хмарах. Талант терпляче чекати – одна з їхніх основних якостей, яке допомагає у важку хвилину впоратися з труднощами.

Діва – 8 місце

Сила цього знака безсумнівна, однак вони часто невірно оцінюють масштаб проблем, відмовляючись вірити в правду, навіть коли вона очевидна. Справа тут не в впертому характері, а в тому, що Діви не бажають бачити світ у всій своїй некрасі. Якщо Діва ховає голову в пісок, її дуже легко підкосити. У тих ситуаціях, коли вона збирається з силами – її міць безмежна.

Терези – 7 місце

Змусити Терези здатися дуже непросто, вони можуть бути абсолютно непохитними. Але якщо раптом вони втратять інтерес до цієї проблеми, то зламати їх простіше простого, вони самі покинуть поле битви. На жаль, це часто стає причиною незавершених до кінця справ. Поменше цілей перед собою, побільше стабільності – і Терезам ціни не буде. Ентузіазм теж вимагає їжі, так що заряджатися енергією просто необхідно.

Водолій – 6 місце

Цей знак весь час знаходиться в подоланні якихось труднощів. Справляється він з ним бездоганно, але біда в тому, що часто ці труднощі вигадані. Тому коли справа доходить до найважливішого – Водолії часто виявляються зайняті вирішенням незначних проблем. Цей знак хороший для роботи в команді, практично незамінний. Коли мета поставлена ​​чітка, а керівник не дає відволікатися на другорядні справи – Водолії на своєму місці і домагаються успіху.

Стрілець – 5 місце

Відповідальність, порядність і сила Стрільця робить його схожим на супермена. Оптимізм його невичерпний, але є одна якість, яка псує Стрільцям всю справу. Впертість цього знака легендарна. Відмовитися від своєї думки для нього є неможливим, а це часто веде до провалу, адже завжди правим бути просто неможливо. Тому варто замислюватися, чи потрібна ваша допомога в тій чи іншій справі, чи ви просто рятуєте заради того, щоб рятувати.

Скорпіон – 4 місце

Цей знак не демонструє своєї сили в повній мірі ніколи, велика частина її прихована всередині. Скорпіони не приймають раптових рішень, завжди і все продумують до дрібниць, а значить рідко помиляються. Вони здатні довго вичікувати, щоб вдарити прямо в десятку. Працездатність Скорпіона неймовірна, стресостійкість – на заздрість багатьом. Єдине, що може йому заважати, це звичка рефлексувати.

Лев – 3 місце

Дуже владний і схильний до демонстрації знак. Лев природжений лідер, тому вміє переконувати і вибирати правильних людей. Крім того, Леви ніколи не бояться і не тікають від відповідальності, люблять дискутувати і вміють це робити ввічливо і переконливо. Однак без ложки дьогтю не обходиться і тут. Любов Левів до солодких промов і залежність від компліментів роблять його вразливою мішенню для маніпуляторів.

Овен – 2 місце

Овен дивно холоднокровний і розважливий знак. Йти вперед для нього життєва необхідність. Однак він не вміє в потрібний момент зменшити швидкість і летить назустріч цілі занадто завзято. Бути першим для Овна – абсолютна необхідність, вони дуже амбітні. На жаль, це часто робить Овна учасником змагань заради змагань, а не заради самої мети.

Козеріг – 1 місце

Раціоналізм цього знака та його легендарна терплячість роблять його безумовно найсильнішим знаком. Уміння оцінювати тверезо будь-яку ситуацію і людей, вміння вичікувати – це відрізняє Козерогів. Вони не залежать від думки інших, йдуть до своєї мети чітко і продумано. Не люблять різких рухів, вважаючи за краще поступове просування вперед. Ресурс цього знака величезний, вони здатні пройти по будь-якому бездоріжжю і подолати будь-які перешкоди, методично і акуратно прямуючи до своєї мети.