Про що не варто говорити з чоловіком: 7 заборонених тем
Життєві поради

Про що не варто говорити з чоловіком: 7 заборонених тем

Навіть якщо ви дуже-дуже близькі з твоїм чоловіком чи хлопцем і у вас немає один від одного секретів, існують теми, які в бесіді з коханим краще не піднімати. Ось ті кілька випадків, коли довіра може зіграти з тобою злий жарт. Якщо тобі захочеться відкрито розповісти йому про щось з цих речей, краще вчасно зупинись. Тому що такі одкровення вбивають бажання.

1. Що ти НАСПРАВДІ думаєш про його батьків

Ні в якому разі цього не роби – він все одно їх не поміняє. У всіх сенсах цього слова: він не зробить їх кращими і не здасть в магазин, щоб роздобути нових, ідеальних.

Навіть якщо мама твого благовірного – деспотичне чудовисько, він про це знає і періодично з нею через це свариться, він все одно буде її захищати. Вона ж мама.

2. Хто зі знаменитостей – твоя таємна мрія

Всі ми – і жінки, і чоловіки, – западаємо на відомих акторів, співаків і спортсменів. Це нормально. Але краще коханому не знати, що ти часом фантазуєш про те, яке це – опинитися в обіймах, скажімо, Хоакіна Фенікса. Тому що твоїй другій половині навряд чи буде приємно думати, ніби ти зустрічаєшся з ним, а не з іншим чоловіком, тільки тому, що той, інший, тобі не по зубах. Ну і тому, що таким визнанням ти віднімеш у хлопця задоволення дивитися будь-який з фільмів за участю цього актора. Краще обмежитися визнанням, що ти без розуму від Фенікса як актора, і тоді ви зможете спокійно дивитися його фільми разом.

3. Чому ти так довго пробула в санвузлі

Всі ми – живі організми, ми розуміємо, які фізіологічні процеси відбуваються з іншими організмами. До того ж в житті відбувається всяке: нам доводиться доглядати один за одним під час хвороби, наприклад. Для сучасного чоловіка в порядку речей бути присутнім при пологах, де він зіткнеться з не дуже естетичними речами. Це випробування, пройшовши які, ви стаєте тільки ближче. Але влаштовувати таке випробування без необхідності і зайвий раз самим буденним чином вдаватися в подробиці фізіологічних процесів, не варто. Це вбиває всю романтику.

4. Скільки зусиль ти доклала, збираючись з ним на побачення

Звичайно, від чоловіка цього не приховаєш. А ось на початковому етапі стосунків кухню своєї краси краще тримати під замком. Тому, з ким ти йдеш на побачення, не потрібно знати, скільки годин ти просиділа в перукарському кріслі і скільки грошей віддала за манікюр. Нехай він бачить кінцевий результат, а не процес приготувань.

5. Проблеми зі шкірою

У кожного може раптово з’явитися невелика «недосконалість», навіть у супермоделі. Але не варто загострювати на цьому увагу і безпосереднім чином заявляти при своєму чоловікові: «Ого, який у мене на попі прищ вискочив!» Може, без твоєї ремарки він би цього не помітив. А якщо зауважив – навряд чи йому приємно це обговорювати.

6. Проблеми фігури

Чоловіки зізнаються, що їх просто виводять з себе базікання подружок на тему «Це плаття мене повнить». Вони буквально не знають, що на це відповісти.

«Так, повнить»? – Ти образишся.
«Ні, не повнить»? – Тоді ти скажеш: «Ах, так? По-твоєму, я сама по собі така? »
«Мила, тебе повнить не сукня, а піца»? – Взагалі небезпечно.

До того ж ніщо так не прикрашає жінку, як впевненість в собі.

7. Подробиці тих самих днів

Звичайно, робити вигляд, що їх взагалі не існує, не вийде, та й не потрібно. Знання твого циклу допоможе партнеру краще тебе розуміти, не дратувати в ті дні, коли ти готова вибухнути, подбати про тебе: сходити за тампонами і но-шпою, заварити ромашкового чаю. Планувати сеks, знову ж таки, в залежності від того, займаєтеся ви ним в цей період чи ні. Але побережи його від розповіді про нюанси або видовищ, пов’язаних з особистою гігієною.

За матеріалами