Зверху тільки Я: 4 знаки Зодіаку, які завжди домінують над іншими
Цікаво знати

Зверху тільки Я: 4 знаки Зодіаку, які завжди домінують над іншими

Незалежно від статі і віку в родині будуть головними тільки вони…

Овен

Один з найяскравіших представників домінаторов. Овни беруть не тільки своїм темпераментом і запалом. Вони – егоїсти до мозку кісток. Люди поруч з ними приймають їх такими, як є, а, значить, погоджуються грати за їхніми правилами. У Овнів повно плюсів, їх є за що любити. Це енергетичні бомби, і жоден знак не зрівняється з ними за темпераментом. Буде головним незалежно від того, який знак у партнера.

Телець

Занадто упертий, щоб поступитися. Якщо друга половина Овен – головним буде все одно він. Ніхто не зрівняється з Овном. Тельці будуть домінувати, але не так напористо. Їх неможливо переконати, чи вмовити. Вони вміють твердо стояти на своєму, і часом перегинають з цим. Знак дуже владний насправді. З усіма, крім Овнів, Тельці впораються, і будуть домінувати.

Скорпіон

Такий же упертий, як Телець, але здатний поступитися, тому що сили спрямовує не на утримання лідерства, а на аналіз кожен конкретної ситуації. Мудрий знак. Скорпіони правлять непомітно. Вони маніпулюють людьми. І, таким чином, можуть змусити кого завгодно танцювати під свою дудку. Скорпіони можуть переконати другого члена сім’ї, що він головний. Але робити цей головний буде тільки те, що хоче Скорпіон. Навіть Овен або Телець.

Терези

Ще один домінант. Терези будуть головними в сім’ї. Цей знак може і поступатися, і проявляти гнучкість. Але Терези завжди впевнені, що знають краще. Вони будуть керувати. І варто їм це дозволити, вони візьмуть на себе дуже багато, і не скривдять партнера.

Інші знаки Зодіаку:

Близнюки можуть взяти на себе взагалі все. Але довго не протримаються. Їм потрібно вчитися існувати в парі.

Раки схильні до домінування. Вони допитливі і скурпульозні.

Леви – яскраві представники вогню, але в будинку вони перетворюються в ласкавих і трохи ледачих котів. Главою їм важливо бути на публіку.

Діви вміють ділити обов’язки і відповідальність. Різкувато, але перетягувати ковдру на себе стануть, якщо партнер не витягує.

Стрільці можуть довірити всі обов’язки партнера. Вони вміють підлаштовуватися. Але під каблук ніколи не полізуть.

Козероги вміють дотримуватися золотої середини. Все, в чому вони кращі, будуть робити самі. До партнеру прислухаються. Часто роблять по-своєму.

Водолії не є домінаторами. Вони вміють працювати в команді, але часто відокремлюється, і діють окремо. Ведений знак. Тільки вести дозволять не кожному.

Риби прекрасні сім’янини, вони хочуть все вирішувати разом, і намагаються в усьому задіяти партнера.