“Вибирайте чоловіка, чиї дотики відгукуються луною у вашій душі”… Боже, як же красиво сказано!
Мотивація

“Вибирайте чоловіка, чиї дотики відгукуються луною у вашій душі”… Боже, як же красиво сказано!

Вибирайте чуттєвого чоловіка, який любить вас, відчуває вас і запалює іскру в вашому тілі та душі.

Виходьте заміж за того, хто вранці першим ділом насолоджується свіжістю тепла вашого тіла, чиї пальці днем ​​переплітаються з вашими, а губи завжди легко торкаються до вашого чола, поки він ніжно скидається волосся з вашого обличчя. Виходьте за того, хто зустрічає перші промені ранкового сонця на вашому сплячому обличчі.

Закохуйтеся в того, хто не вважає плач ознакою слабкості і хто часом теж може розсипатися на дрібні осколки. За того, хто знає, що іноді бути слабким і невпевненим в любові це нормально. Його вразливість – ось що так ніжно змушує вашу душу тремтіти.

Виходьте за чоловіка, який не боїться спіймати вас в свої обійми перед наближення шторму, тримаючи вас так міцно, немов він не дає оселитися темряві всередині вас.

Дозвольте любити себе чоловікові, який цілує ваші вади, грайливо покусує вашу ніжність і пестить ваші гострі краї. Він – той, хто буде розгладжувати ваші палаючі шрами м’яким дотиком своїх цілющих рук.

Виходьте за чоловіка, в чиїх руках ви відчуваєте себе коханою і в безпеці. Де б ви не опинилися в цьому світі, якими б шляхами не ходили і на якому етапі свого шляху б не були, його дотик завжди буде повертати вас додому.

Виходьте за чоловіка, який після важкого дня лежатиме поряд з вами на траві під небом, засіяним зірками. Чоловіка, який буде потопати в бездонній глибині спокою ваших очей. Будьте з тим, хто виокремив для вас місце в своєму серці.

Дослідіть це життя з вільним і безстрашним чоловіком, який живе, не знаючи обмежень. З тим, кого турбують не соціальні догми, а по-справжньому важливі речі. Виходьте за того, хто буде любити і поважати не тільки вас, але і все людство. За того, хто буде досить жалісливим. За того, хто не боїться ламати стіни, порушувати кордони і пробиратися шар за шаром на шляху до вашої душі.

Виходьте за істинного чоловіка, який не приховує свої почуття і не боїться побачити хаос, що панує у вас всередині.

Виходьте за чоловіка, який знає, що він є поєднанням чоловічого і жіночого начала і що без алхімії вони не змогли б разом створити цей золотий самородок. Виходьте за того, хто однаково визнає свої сильні і слабкі сторони і готовий досліджувати, покращувати все те, що, за його відчуттями, цього потребує.

Закохуйтеся в того, хто ніжно торкається вашої душі, приймаючи на себе відповідальність за свої думки, слова і вчинки. У того, хто часом забуває про своє его, щоб побачити усмішку на вашому обличчі.

Виходьте за чоловіка, який ніколи не змусить потьмяніти ваш внутрішній світ, не намагатиметься згладити ваші гострі кути або зробити вас менш яскравою – за чоловіка, який знає, що коли ви сяєте, його світ теж починає сяяти. Нехай до вас торкається чоловік, якому випала частина стати тим, хто буде стискати вас в своїх обіймах, знаючи, наскільки далеко він може відійти, щоб не дозволити вітру збити вас з ніг.

Виходьте за того, хто був розчавлений болючим минулим, був розбитим на частини і зараз потребує того, що розбиті частини вашої душі доповнили його. За того, хто не приховує від вас свою недосконалість.

Вибирайте чоловіка, який знає, що по-справжньому доторкнутися до жінки означає побачити всю глибину її душі.

За чоловіка, який танцює в унісон музиці вашої душі, обожнює кожен сантиметр вашого єства, не вимагаючи для цього фізичних дотиків. За чоловіка, який миттєво розчиняється в приємних відчуттях, що виникають в його тілі при торканні до жінки, яка перебуває поруч з ним.

Вибирайте чоловіка, який в першу чергу вміє торкатися до себе. Такі чоловіки розуміють, що полюбити когось можна, тільки якщо спочатку навчитися любити себе.

Чоловік, гідний вашої руки, повинен вважати себе гідним стати вашим чоловіком і бути готовим не тільки давати, а й приймати.

Виходьте за чоловіка, в чиєму дотику укладено найбільше сенсу і чиї торкання викликані правильними намірами. За того, чий дотик викликає у вас мурашки по шкірі, змушуючи сходити з розуму всі органи чуття.

Твоя рука в моїй руці. Так стикаються Всесвіти, – Санобер Хан.