9 речей, які чоловік таємно мріє отримати від своєї жінки
Життєві поради

9 речей, які чоловік таємно мріє отримати від своєї жінки

Щоб побудувати міцні і довірчі стосунки, потрібно в першу чергу розуміти та приймати свого партнера, його бажання і потреби. Потрібно вміти правильно до цих бажань ставитися, точніше терпимо, якщо ці бажання не ставлять під загрозу сім’ю або конкретно ваші стосунки.

Психологи називають кілька основних пунктів, які зазвичай супроводжують чоловіків у стосунках. Ці бажання насправді не мають нічого спільного з матеріальними потребами. Всі ці бажання – частина емоційного складу.

Чоловіки хочуть, щоб їх ревнували, але не хочуть, щоб їх контролювали

Ревнощі часто служить сигналом до того, що нас бояться втратити. Незважаючи на всю свою обтяжливість, саме почуття ревнощів багатьом чоловікам (*та й жінкам) лестить, але лише до тих пір, поки вони не переросли в нав’язливе бажання все контролювати.

Чоловіки хочуть, щоб їх потребували

Не те, щоб у всьому, але багато в чому. Чоловіки хочуть відчувати себе поряд зі своїми коханими жінками сильними і гідними. І питання потреби зовсім не означає, що жінка повинна бути повністю безсилою, це лише означає, що він хоче допомагати. Насправді це не таке вже й негативне бажання, якщо дивитися з чоловічої точки зору.

Чоловіки хочуть, щоб їхні жінки підтримували їх небажання виставляти свої почуття на показ

Коментарі тут, мабуть, зайві.

Чоловіки хочуть жити без ультиматумів

Мова про ультиматуми, на кшталт або я, або твої друзі/мама» і про тих, які відносяться до дзвінків і повідомлень. Постійно сидіти на телефоні, аби не пропустити дзвінок або смс, завдання не найлегше. Чи варто ускладнювати йому життя?

Чоловіки хочуть, щоб жінки з повагою ставилися до їх мрій

Мрія – це те, до чого, мабуть, варто проявити більше всього поваги. Взагалі мрії – явище дуже інтимне, і коли з нами діляться ними, коли з нами пишуть плани по їх досягненню – це те, що повинно викликати в нас повагу і подяку.

За матеріалами