10 ознак, що він закохався в іншу (зі слів самих чоловіків)
Життєві поради

10 ознак, що він закохався в іншу (зі слів самих чоловіків)

Це не обов’язково означає, що він вже активно зраджує тобі, але це ж теж емоційна зрада, що часом навіть гірше. І ось кілька ознак, які підтверджують самі чоловіки, коли закохуються в іншу:

1. Він втрачає ентузіазм, коли ви разом.

Якщо здається, що він навіть не радий вашій зустрічі, може він підсвідомо хоче бути в іншому місці і з іншою дівчиною. Важко вдавати, що тобі подобається бути з кимось, коли ти думаєш про когось іншого.

2. Він більше не робить милі жести.

Може він перестав дарувати тобі квіти або балувати тебе улюбленою шоколадкою. Може, раніше він по неділях готував тобі сніданки, а тепер цього немає. Можливо, у нього з’явилися почуття до іншої. Хоча, може він просто розледачів, що теж неприємно.

3. Він перестав розповідати тобі все.

Якщо твій чоловік більше не розповідає тобі у всіх подробицях, як пройшов день, не хоче говорити ні про що серйозне, можливо це тому, що він обговорює це з іншою. Якщо раніше ви були дуже відверті один з одним, а тепер він закрився, на те є причина.

4. Він став менш уважним в сеksі.

Він може не так сильно звертати увагу на твої бажання і твоє задоволення. Може він взагалі не звертає на тебе увагу, тому що думає в цей час про іншу.

5. Він уникає зорового контакту з тобою.

Люди уникають погляду, коли щось не так. Якщо ти помічаєш, що твій чоловік так себе веде, можливо справа в емоційній зраді. Якщо він зациклився на комусь, він розуміє свою провину і намагається не дивитися тобі в очі.

6. Він не виявляє до тебе почуттів, особливо на людях.

Одна справа, якщо він ніколи не був велелюбним на публіці. Але якщо він зазвичай тримає тебе за руку або не соромиться цілувати, а тепер раптом перестав, це проблема. Якщо у нього почуття до іншої, то він може думати, ніби змінює ЇЙ з ТОБОЮ, коли виявляє почуття до тебе, особливо на людях.

7. Він не хоче нікуди з тобою ходити.

Мабуть він не хоче, щоб інші вважали вас парою. І безумовно не хоче, щоб та, інша, бачила вас разом.

8. Вашим стосункам не вистачає іскри.

Це часто відбувається після медового місяця, але навіть тоді ви повинні відчувати іскру між вами. Якщо її немає, значить щось не так. Разом з іншими факторами, це може означати, що він закохався в іншу або просто розлюбив тебе.

9. Ти підозрюєш його у брехні.

Якщо він закохався в іншу, це лише питання часу, коли він почне брехати. Спочатку він бреше собі про те, що у нього почуття до іншої. А потім він почне брехати тобі, щоб ти не думала, що він тобі зраджує, навіть якщо ще не робить цього.

10. Він знаходить привід доторкнутися до передбачуваної іншої.

Якщо ти підозрюєш, що твій чоловік закохався в ту, кого ти знаєш, зверни увагу, чи не знаходить він приводу зайвий раз до неї доторкнутися: обійняти, взяти за руку, поправити щось на ній. Це очевидний доказ, який він сам не помічає.

За матеріалами