П’ять найнеприємніших знаків Зодіаку! Тримайтесь від них подалі
Цікаво знати

П’ять найнеприємніших знаків Зодіаку! Тримайтесь від них подалі

Кажуть, що перше враження ми можемо зробити тільки раз – це логічно, але ще кажуть, що воно часто буває оманливим. Проте, коли ми вперше зустрічаємо людину в нас не завжди вистачає часу на те, щоб розгледіти в ній все найкраще, а іноді нам просто не хочеться цього робити, тому що людина вже викликала неприязнь і антипатію.

Астрологи виділяють п’ять знаків Зодіаку, які частіше за інших справляють на оточуючих не найприємніше враження.

ДІВИ

Вимоги, критика, прискіпливість

Діви самі дотримуються стандарти якості і змушують це робити інших – ось, чому їм так часто не вдається завоювати симпатію оточуючих. Якщо ви або ваша справа не відповідає вимогам Діви – ви про це обов’язково дізнаєтеся, причому не в найприємнішій формі, представники даного знаку люблять критикувати, особливо, якщо їм самим вдалося домогтися якихось успіхів в обговорюваній сфері.

При тому, що серед Дів зустрічається чимало критиканів, самі вони майже не здатні адекватно сприймати зауваження на свою адресу. Вибудовувати стосунки з такими людьми буває дуже важко – їм можна «проходитися» по ваших недоліках, а вам – ні. До того ж, Діви нерідко виявляють владність, дають поради і намагаються контролювати навіть те, що не є об’єктом їх повноважень.

СКОРПІОНИ

Скритність, маніпуляції, безжалісність

Скорпіони часто викликають неприязнь, бо спочатку ставлять себе так, як ніби ви для них – пусте місце. Представники даного знака не усміхаються з ввічливості, а руку тиснуть тільки для того, щоб перевірити рівень вашої сили. Їх прихильність потрібно заслужити, а кому хочеться танцювати з бубном перед ледь знайомою людиною?!

Прямо скажемо – Скорпіони рідко справляють приємне враження на оточуючих, їх вважають скритними і зарозумілими.

Люди, народжені під цим сузір’ям, також викликають неприязнь своєю категоричністю і жорстокістю. Не важливо, скільки годин або місяців ви знайомі зі Скорпіоном, якщо ви перейшли йому дорогу – він не зважить ні на вашіпочуття, ні на норми пристойності – вкусить так, що мало не здасться.

БЛИЗНЮКИ

Базікання, плітки, поверховість

Близнюки не розрізняють друзів і просто знайомих – з усіма вони однаково привітні, балакучі й легковажні. Якщо близькі люди ще якось можуть ігнорувати потік свідомості Близнюків, то у незнайомців така поведінка може викликати роздратування.

Представники даного знака настільки говіркі, що нечасто цікавляться думкою свого співрозмовника, а це мало кому приносить задоволення, адже всі хочуть бути почутими.

Близнюки також відштовхують людей своєю поверхнею і любов’ю до пліток – пусті балачки, що не несуть нічого істотного, крім припущень і домислів, багатьох насторожуть – адже, якщо Близнюки так спокійно перемивають кісточки своєму сусідові, то ймовірно і вони незабаром стануть об’єктом їх невгамовної фантазії.

ОВНИ

Прямолінійність, агресія, егоїзм

Овен вважається найчеснішим знаком Зодіаку і цим можна було б пишатися, якби не одне АЛЕ – Овни занадто прямолінійні, кажуть, що думають і не переживають про почуття оточуючих. Почути нетактовний «комплімент» від малознайомої людини – сумнівне задоволення, саме тому люди нерідко відчувають до Овнів антипатію.

Також, не варто забувати про гарячу вдачу представників даного знаку – Овни бувають агресивні, поривчасті і норовливі. А загострене почуття справедливості допомагає наживати недоброзичливців і навіть ворогів. Овни вперті і готові відстоювати свою думку до кривавих ран – будь-який спір з Овном перетворюється на справжній бій, навіть, якщо предмет розмови абсолютно дріб’язковий. Так, з Овнами буває складно вести бесіду, ще складніше – зберегти симпатію до того, хто вважає, що володіє єдино вірною думкою.

КОЗЕРОГИ

Упертість, практицизм, підозрілість

Козероги, подібно Скорпіонам, теж не поспішають справити на людей приємне враження і, власне, так воно і відбувається. Холодний, незацікавлений погляд Козерога відштовхує оточуючих і тут же викликає неприязнь. Козероги в боргу не залишаються – поки вони не просканують вас на наявність важливих і потрібних ресурсів – ви теж не викличете у них симпатію.

Упертість Козерогів може довести до нестями навіть буддійського ченця – представники даного знака зовсім не вміють поступатися і визнавати свої помилки, але ваші промахи мимо не пропустять – будуть нагадувати про них щоразу, коли…та завжди, тому що Козерогам важливо відчувати свою перевагу. А ще Козероги недовірливі, а мало кому навіть з близького оточення подобається постійно виправдовуватися, шукати собі алібі і бути під прицілом невсипущого ока Козерога.