3 причини, чому поряд з вами досі немає хорошого чоловіка
Психологія

3 причини, чому поряд з вами досі немає хорошого чоловіка

І хоча в чоловічій психології і в жіночому сприйнятті можна розбиратися до втрати пульсу, є речі очевидні. Сьогодні рівність, якої жінки нарешті домоглися (і ніяк не можуть закінчити святкувати цю подію), зіграла з ними злий жарт.

А ви замислювалися про це коли-небудь?

Чоловіки розслабилися. Більше не треба нікого захищати, нікому допомагати. І ті, у кого дамам раніше з боєм доводилося виривати зброю, сьогодні без опору віддають навіть звичайну городню лопату. І ось які помилки в зв’язку з усім цим допускають жінки:

1. Вони поводяться так, немов чоловік їм не потрібен

Ніхто не хоче бачити поруч із собою дуру або дівчину без інтересів, це правда. Але, якщо ви прекрасно заробляєте, платите за себе в кафе, самі відкриваєте двері, самі все вирішуєте, то дійсно, а навіщо вам він? Чоловік це відчуває і просто не хоче заважати вам у вашому ідеальному світі.

2. Вони не вміють приймати любов

Є три речі, які потрібні будь-якому чоловіку, як повітря. Ця довіра, відчуття потрібності і подяка. Закоханий чоловік готовий багато дати своїй жінці, але, який в цьому сенс, якщо вона приймає все як належне? Навчіться говорити “спасибі”, навчіться дякувати своєму обранцю, слухатися його і довіряти йому вирішення стратегічних завдань у вашій парі.

3. Вони нав’язливі

Ви поставили собі за мету завоювати його, і ось вже гендерні ролі, закладені природою, пішли по кривому сценарієм. Залиште чоловікові простір діяти. Не втрачайте за ідеєю “мати” саму людини!

Навіть якщо ви не готові визнати, що робите якісь з цих помилок, просто задумайтеся. Подивіться на їх проекцію на себе, і це буде краще, що ви зможете зробити, щоб стати завтра щасливою жінкою.

За матеріалами