Як поводяться знаки Зодіаку, коли образилися? Ну дууууже точно написано!
Гумор та позитив

Як поводяться знаки Зодіаку, коли образилися? Ну дууууже точно написано!

Така кумедна ситуація виходить, хоч всі люди індивідуальні та відрізняються багато в чому, у них є спільні риси, які їм подарували їх сузір’я при народженні. Наприклад, поведінка під час образи у людей з однаковим знаком Зодіаку будуть схожі.

Образа – це реакція на щось неприємне, щось чого ми не хотіли бачити або чути. А може хтось з вашого близького оточення розповів ваш секрет, або вашу посаду віддали іншому співробітнику, який працює так собі…

Образа – це в принципі звичайна справа. Людина не може прожити життя, не зазнавши цього почуття. Інакше це означало б, що вона ні про що не мріяла і зовсім не живе повним життям.

Ми вирішили, що вам буде цікаво дізнатися, як же ображаються різні знаки Зодіаку.

ОВЕН

Поки ви потрібні Овнові, він буде контролювати свої емоції. Та тільки-но ситуація перетне якийсь внутрішній кордон представника цього знака Зодіаку, вас можуть очікувати два сценарії: перший – вас повністю викреслять з життя, як ніби і сліду вашого не було ніколи; другий – ви побачите всю пишноту Овна в гніві – як істинний бик він буде мотати рогами, випускати пар з ніздрів і загрібати копитом землю. Не хвилюйтеся, це безпечно. Далі показового виступу бойової потужності не зайде. Овен в ладах з собою і, як правило, швидко справляється з гнівом і бере себе в руки. Ви будете прощені.

ТЕЛЕЦЬ

Телець дуже терплячий. Він може довго поблажливо ставитися до кривдника і закривати очі на дрібні капості. Але якщо дуже сильно довести Тельця, він почне з моральних санкцій. Наприклад, якщо ви перебуваєте в певній залежності від представника цього знака Зодіаку, перший удар припаде до фінансовий бік ваших стосунків. До фізичних заходів впливу Тельці, як правило, доходять в останню чергу.

БЛИЗНЮК

З Близнюками краще не жартувати і бути вкрай обережними. Це вкрай непередбачуваний знак Зодіаку, який цілком може дійти в момент гніву і образ і до рукоприкладства. Він не подумає про наслідки, повністю піддавшись пориву гніву, про який згодом цілком може пошкодувати.

Близнюки взагалі дуже непередбачувані: сьогодні вони сміються з вами над жартом, а завтра візьмуть її на свій рахунок і затаять кровну образу, про яку не стануть замовчувати.

РАК

Раки дуже емоційні, тому завжди дуже тонко і особливо чутливо страждають від образи. Вони можуть тихо зітхати, обмірковувати, чому і за що, кидаючи на адресу кривдника гнівно-сумні погляди. Але цим, швидше за все, Рак обмежиться.

Якщо ж образа була дуже сильною, і Рак не в силах її стерпіти, він буде мстити. Мстять Раки дуже хитро, таємно, завдаючи удару по найбільш вразливим місцям, ретельно опрацьовуючи деталі.

ЛЕВ

Леви надзвичайно високої думки про себе, тому образу переносять погано. Точніше, вони її зовсім не переносять. Отримуючи «ляпас» від кривдника (не важливо, чи була взагалі образа або так здалося Леву), він моментально завдає удару у відповідь.

Леви мстять словом, причому вони майстри сказати щось таке, щоб кривдник увійшов в моментальний ступор і шок. Але Леви не вміють довго ображатися. Одного разу обрушивши всю міць свого гніву на кривдника, вони швидко остигають і забувають про нанесену образу.

ДІВА

Якщо пам’ятаєте такий жарт «я не злопам’ятна, просто зла, і пам’ять у мене хороша» – віннаписаний про Дів. Представники цього знака Зодіаку вміють мститися. Вони, як справжні змовники, знають, що помста – це страва, яку подають холодною. Тому Діва шукає слабке місце кривдника, виношує ідею і завдає точний удар, але не своїми руками. Плітки, чутки, інтриги – ось стиль Діви.

ТЕРЕЗИ

Образити представників цього знака легко, так як вони постійно знаходяться в коливанні (Терези ж) між хорошим і поганим настроєм. Вони чуйно сприймають все сказане в свою адресу і приймають будь-який жарт на свій рахунок.

Але Терези зовсім не вміють мститися. Вони не завдають ударів у відповідь, не виношують планів помсти, не приховують образу. У гіршому випадку – моментальний спалах, крик, скандал, або ж Терези просто можуть поскаржитися на вас всім і кожному, після чого з задоволенням помиряться з кривдником і забудуть все колишнє.

СКОРПІОН

Скорпіони – найбільш мстивий знак Зодіаку. Їм по праву належить пальма першості в уразливості і мстивості. І якщо ви нанесли образу Скорпіону, а він вам стримано посміхається, не спокушайтеся, він не забув, він просто виношує план помсти.

Як і Лев, Скорпіон знає, що в питаннях помсти не потрібно поспішати. Тільки способи він вибирає ще більш витончені. Саме Скорпіон може наслати порчу, зробити обряд вуду або просто підсипати скла в ваш салат.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці, хоч і не стоять на першому місці в списку найбільш уразливих і мстивих, але володіють всім арсеналом Скорпіона і Лева. Представники цього знака Зодіаку впевнені в своєму зоряному статусі, тому найчастіше до кривдника ставляться поблажливо.

Якщо все ж вивевши Стрільця з рівноваги, він випробує на вас всі способи помсти, але, як і вищезгадані знаки, він не буде поспішати, часом виношуючи план помсти роками. Його помста буде точною і красивою, витонченою і продуманою.

КОЗЕРІГ

Представники цього знака Зодіаку не ображаються. Ні-ко-ли! Вони просто ділять всіх людей, які їх образили, на дві категорії. Перша – це «пил», на який просто немає сенсу ображатися. Це люди, які просто існують з Козерогом в одному вимірі, але не впливають на його життя. Другі – це можновладці. Але навіть якщо такі коли-небудь скривдять Козерога, він не стане мстити, він усіма силами спробує звернути їх увагу на себе і довести, що вони були не праві, і що він насправді вартий тільки любові.

ВОДОЛІЙ

Водолії люблять часто згущувати фарби, і їм ввижається образа навіть там, де її насправді немає. Але вони володіють однією гарною якістю, безцінною в цій ситуації – вони абсолютно не люблять мститися. Тому кривдник просто піддається забуттю і викреслюється з життя.

У тих випадках, коли кривду вчинив хтось з дуже близьких і дорогих людей, Водолій обмежиться публічним скандалом і легким покаранням, наприклад, у формі гри в мовчанку.

РИБИ

Риби – чутливі самоїди. У питанні образи і помсти практично всі Риби діють за одним сценарієм. Вони нескінченно обмірковують, чому їх образили, шкодують себе і дивуються, як же з ними так могли вчинити. Рана від нанесеної образи пам’ятається і розколупувати роками.

Але Риба ніколи не мстить, вона може написати слізний лист або сказати кривдникові про те, як важко йому переживати і переносити знесені образи, і обмежиться цим. При цьому Риба розраховує на те, що в кривдника заговорить совість, і він усіма способами спробує загладити провину.

За матеріалами