Вчися жити однаково щасливо і успішно як з чоловіками, так і без них
Натхнення

Вчися жити однаково щасливо і успішно як з чоловіками, так і без них

Вчися жити однаково щасливо і успішно як з чоловіками, так і без них.

Чоловіки приходять, йдуть, залишаються, повертаються, жаліють, що не згадують, дзвонять, забувають привітати з днем ​​народження, несподівано дарують квіти, фліртують, або бояться зустрітися очима, не вітаються, ігнорують… Але незалежно від усього цього, ти маєш пам’ятати, що у тебе завжди є ти. Щоб чоловіки не дарували тобі, любов чи біль, це повинно бути однаковим за силою стусаном під зад для росту, розвитку для тебе.

Були часи, коли говорили, що жінка не виживе без чоловіка. Тепер все навпаки. Жінка навчилася цінувати і любити себе, навчилася робити чоловічу роботу, навчилася заробляти, навчилася жити в гармонії з собою.

Така жінка ніколи не буде терпіти приниження. Її не налякаєш страхами про самотню старість з котами…З нею все добре. Вона повноцінна. Просто її життєвий шлях більш захоплюючий на пригоди, де вона сама вирішує як зробити свій вибір…

І завжди пам’ятай, що нам нічого не належить – ні речі, ні люди. Вони не наші, як би близько не були. І навіть той факт, що за уявне володіння ними ми платимо нервовими клітинами, грошима, часом, серцем, вони нам не належать ніколи.

Тобі належиш тільки ти. Тому має сенс скористатися цим і розвивати до досконалості те єдине, чим володієш повною мірою, що ніколи не піде. Просто вчись жити однаково щасливо. Як каже моя мама: «Розставання з чоловіками – це як курси підвищення кваліфікації». Не ставай жалюгідною і безпорадною, але і грубою і жорстокою теж не будь. Вір в кохання, не перестаючи вір.