Хлопці зізналися, що вони думають про недоліки жінок, коли ті роздягаються
Психологія

Хлопці зізналися, що вони думають про недоліки жінок, коли ті роздягаються

Якщо вам завжди було цікаво, що думає про вас хлопець, коли ви роздягаєтесь, кілька чоловіків відкрили завісу таємниці і відверто зізналися, що в тому, що вони бачать і як реагують на ваше оголене тіло.

«Все індивідуально. І, насправді, це для мене не важливо. Всі ми люди і не ідеальні. Ну і що?»

«Мені наплювати на фізичні вади, виняток становить те, що не виглядає природно або погано пахне».

«Коли я займаюся сеkсом на одну ніч – для мене важлива фізична привабливість, адже ми саме заради цього збираємося разом. А от у стосунках вступає в силу величезну кількість чинників, такі як особистість, впевненість, почуття гумору, ентузіазм в ліжку і т.д., тому я особливо не помічаю зовнішніх недоліків».

«Якщо я доходжу до стадії оголення з дівчиною, я думаю, скоріше, щось на подобі: «Ура, груди!», ніж починаю пильно вишукувати її зовнішні недоліки. І ще одна важлива річ: якщо ми з нею дійшли до ліжка, я вже вирішив, що вона мені дуже подобається, і це буде складно змінити декількома розтяжками на тілі».

«Жодна з дівчат не зможе завжди виглядати як зірка. Це нереалістичні очікування. На мій погляд, якщо вона цікава як особистість, вам добре разом і вона елементарно доглядає за собою, вам пощастило. Ми всі старіємо, повніємо і стаємо невпізнанними, саме тому я вибираю неідеальну жінку, з якою приємно проводити час і просто бути поруч».

«Ми сприймаємо ваше тіло нижче ваших побоювань і вище ваших сподівань».

«Коли ви соромитеся себе – це виглядає мило, я можу запевнити, що з вами все ОК і мені це подобається. Напевно, я просто люблю корчити з себе героя. Наші недосконалості роблять нас унікальними».

«Ваші недосконалості не грають ролі в 99% випадків».

«Ніколи не чув, щоб подібна річ мала значення. Я просто не помічав за собою такого».

«Особисто я ніколи не звертаю на це уваги. Як тільки вона переді мною роздягнеться – я вважаю це перемогою. Але це не означає, що всі думають так, як я».