Рейтинг хлопців по знаку Зодіаку. Правдиво на 100%!
Психологія

Рейтинг хлопців по знаку Зодіаку. Правдиво на 100%!

Скорпіон

Вам дуже пощастить, якщо ви дістанете собі в хлопці Скорпіона, тому що саме з представником цього знаку Зодіаку у вас будуть найкращі стосунки у вашому житті. Чоловіки-Скорпіони надзвичайно харизматичні і чарівні. Також, вони набагато розумніші, ніж здаються і будуть мотивувати свою другу половинку.

Близнюки

Представники цього знака справжні джентльмени і ви не помилитеся, якщо закохаєтесь в Близнюків. Вони знають, як зробити свою жінку по-справжньому щасливою. На чоловіка-Близнюка можна покластися, тому що він ніколи не зрадить вашу довіру. Він тримає свої обіцянки і зробить все можливе, щоб не розчарувати вас.

Терези

Вважайте, що вам невимовно пощастило, якщо ви зустрінете і закохаєтесь в чоловіка-Терезів. Зробіть все, що в ваших силах, щоб не упустити його. Представники цього знака дуже уважні, не люблять конфлікти і завжди зважають на почуттями своєї жінки. Якщо ви будете зустрічатися з чоловіком-Терезами, то він зробить все можливе, щоб у ваших стосунках панувала гармонія.

Овен

Стосунки з Овном можуть налякати вас спочатку, оскільки представники цього знака Зодіаку дуже сильні особистості, які люблять домінувати. Проте, якщо ви дасте вашим стоскнкам шанс, то існує висока ймовірність того, що вони будуть успішними. Овен буде робити свою дівчину сильнішою, а також мотивувати її стати кращою. У стосунках з Овном ваша самооцінка значно підвищитися.

Рак

Якщо ви цінуєте доброту в чоловікові, ви не знайдете кращого варіанту, ніж Рак. У представників цього знака дуже добре серце і вони завжди бажають оточуючим їх людям тільки найкращого. Раки неегоїстичні, щедрі, уважні і люблячі чоловіки. Вони будуть балувати свою улюблену жінку так що будьте до цього готові.

Лев

Пристрасть. Саме це слово найкраще описує Левів. Іноді, вони можуть бути настільки палкими, що це може вас налякати. Проте, вам абсолютно нема про що переживати, оскільки чоловік-Лев буде хотіти для вас тільки найкращого і його наміри будуть абсолютно чистими.

Водолій

Чоловіки-Водолії складні створіння. Вони веселі і дотепні, але далеко не всі зможуть зрозуміти їх гумор. Якщо ви хочете собі ексцентричного і непередбачуваного хлопця, значить вам точно підійде Водолій. Проте, будьте готові до того, що часом він може вести себе нестабільно і навіть дивно.

Стрілець

Чоловік-Стрілець буде найбільш пасивною людиною, яку ви коли-небудь зустрічали. Ваші стосунки будуть розвиватися дуже повільно через його нерішучість. Стрільця буде дуже легко вивести вас з рівноваги тому радимо вам запастися терпінням.

Козеріг

З чоловіком-Козерогом вам доведеться несолодко, оскільки ви повинні докласти масу зусиль, щоб відповідати всім його очікуванням у стосунках. Навіть якщо ви подаруєте йому цілий світ, цього все одно може бути недостатньо. У представників цього знака Зодіаку завжди завищені очікування, коли справа стосується стосунків. Ви повинні вирішити для себе, чи згодні ви терпіти таке. Якщо ж ви все-таки зважитеся на стосунки з Козерогом, будьте готові до сильного тиску з його боку.

Діва

Деякі чоловіки скаржаться на своїх надто ревнивих дівчат, які їх постійно контролюють і до всіх ревнують. Так ось, хлопець-Діва – це чоловічий еквівалент дуже ревнивої дівчини. Представник цього знака Зодіаку буде намагатися контролювати кожен аспект вашого життя до такої міри, що вам почне здаватися, що вас душать.

Телець

З Тельцями буде складно, оскільки багато хто з них бояться серйозних стосунків. Представники цього знака егоїсти і дуже рідко ставлять стосунки вище своїх власних потреб. В основному, вся їх увага зосереджена на кар’єрі або хобі, тому Тельці навряд чи стануть вкладати у стосунки багато свого часу або зусиль.

Риби

Риби дуже емоційні і чутливі. Навколо них вам завжди доведеться намагатися ходити навшпиньки. Риби схильні до конфліктів, тому що їх дуже легко образити і вони ніколи не приховують своїх емоцій.