“Монстри, а не люди”: астрологи вказали на знаки Зодіаку, мстивіших яких немає
Цікаво знати

“Монстри, а не люди”: астрологи вказали на знаки Зодіаку, мстивіших яких немає

Ці люди безсердечні і відрізняються особливою жорстокістю.

Астрологи назвали знаки Зодіаку, що відрізняються особливою жорстокістю, злістю і безсердечністю. Вони можуть вдарити по хворому і готові зрадити в будь-який момент.

На думку астрологів, потрібно бути обережними з Овнами. Якщо зачепити їхні почуття або мимоволі обдурити, вони здатні стерти в порошок. Овни знайдуть “ахіллесову п’яту” і будуть бити туди, насолоджуючись муками кривдника. Ще один привід зберігати пильність – Овни подають помста “холодною”, коли людина вже й не пам’ятає, чим насолила своєму месникові. Якщо ж Овен пішов на мирову, і тут не треба вірити – “сокиру війни” зарита лише тимчасово.

Близнюки славляться душею компанії, вони завжди в оточенні знайомих і друзів, у яких нишком вивідують всі секрети. Згодом, будьте впевнені, Близнюки не забудуть випадком скористатися чужою таємницею, особливо, якщо людина впаде в немилість. А з Близнюками це легко, вони можуть зрадити в один момент і не бачать в цьому “нічого такого”.

Леви постійно вимагають від оточуючих захоплення. Якщо все йде, як їм треба, Леви задоволені і благодушно. Але якщо щось “не по їхньому”, чекай біди, Леви обрушать всю міць своєї жорстокості. Не здумайте перейти дорогу Леву, цього він не пробачить ніколи. Причому Лев може живити ненависть до людини, яка йому нічого поганого не зробив, а всього лише ненавмисно закрив двері перед його носом в кабінеті або кафе.

За Скорпіонів все скаже їх репутація – людей, чиє отруйне жало може боляче ранити. Скорпіони ревниві, злопам’ятні, не прощають чужих зрад, зате собі з легкістю дозволяють гуляти наліво. Скорпіони можуть з усією сили вкусити, потім зробити вигляд, що розкаялися, помиритися і вкусити ще раз, ще сильніше.

Астрологи вважають, що самі бездушні з усіх знаків Козероги. Вони егоїстичні, розважливі і корисливі до мозку кісток. Емоції вони можуть проявляти тільки граючи на публіку. Найбільше Козероги обожнюють придушити волю іншої людини. Якщо їм попадеться “міцний горішок”, Козероги будуть довбати поки не переможуть.

За матеріалами