Коли ти втрачаєш довіру жінки, ти втрачаєш її назавжди…
Мотивація

Коли ти втрачаєш довіру жінки, ти втрачаєш її назавжди…

Коли жінка дає тобі шанс, але ти не виправдуєш її довіру, ти втрачаєш її назавжди.

Вона так сильно хотіла довіряти тобі, а ти їй не дозволяв. Замість того, щоб зрозуміти, наскільки тобі з нею пощастило, ти вирішив розбити її серце.

Ти звертався з нею так само, як і з іншими. Може ти навіть думав, що тим самим зробиш її краще. І в якомусь сенсі ти правий: коли ти втрачаєш довіру хорошої жінки, ти втрачаєш її назавжди і вона без тебе стане кращою.

Може вона була занадто гарна для тебе, але ти змусив її відчувати , ніби вона не досить хороша? Інакше чому вона заслужила таке погане поводження від тебе? Всі ці скасовані в останній момент побачення, приниження, критику.

Вона заслуговує на більше. Того, хто дасть їй ту ж любов і увагу, які готова давати вона. Чоловіка, який буде поруч так, як вона завжди була поруч з тобою.

Вона заслуговує справжнього чоловіка, а ти ніколи таким не будеш і не можеш дати їй те, що потрібно.

Ти думав, що можеш вести себе, як хочеш, адже ти ж «мужик», адже це вона повинна поважати твої правила. Але єдине правило, яке вона повинна поважати – це слухати свій внутрішній голос, коли він говорить, що ти їй не пара.

Коли ти зрадужєш довіру хорошої жінки, ти втрачаєш її назавжди, але насправді ти повинен був втратити її ще давно. Адже було ясно, що ти не той чоловік, з яким у неї може бути майбутнє, тому що ти не можеш любити її так, як вона того варта.

Кожен раз, коли ти вчиняв з нею погано, вона повинна була довіряти своєму внутрішньому голосу і піти. А ти змушував її чекати і порушував свої обіцянки, коли вона все ще сподівалася.

А її інтуїція виявилася правою… У глибині душі вона знала, що ти розіб’єш її серце на шматочки і підеш, залишивши її збирати осколки.

Вона знала, що більше не буде тією жінкою, якою була до тебе. Тепер їй буде складно знову комусь відкрити своє поранене серце.

Їй тепер буде страшно знову любити, і винен в цьому ти. Визнай, ти просто скористався нею і її бажанням любити тебе.

І коли ти усвідомлюєш, що втратив хорошу жінку, ти будеш готовий зробити все, щоб її повернути. Але буде вже пізно. Тому що коли ти втрачаєш довіру жінки, ти втрачаєш її назавжди.

За матеріалами