Хочеш перетворити мужика в вірного пса – кинь його…
Життєві поради

Хочеш перетворити мужика в вірного пса – кинь його…

Банальна історія, як каже моя тітонька: кинутих чоловіків підбирати не варто, вони і через двадцять років можуть повернутися до тієї, яка їх не оцінила, щоб довести, що він кращий за всіх інших.

Коли Христина познайомилася з Олегом, коли він вже як рік був розлучений з дружиною через її пригоди на стороні. Дівчина стала для нього порятунком і «ліками від туги», при цьому він продовжував підтримувати спілкування з колишньою дружиною через спільну дитину.

Христина ніколи його в цьому не дорікала, намагалася бути розуміючою, вважаючи, що діти не повинні страждати. Через рік стосунків дівчина завагітніла і чекала пропозиції руки і серця в офіційному форматі. Але коли колишню дружину кинув залицяльник, та постраждала трохи, а потім поманила свого вірного пса назад, і той з легкістю відмовився від вагітної дівчини.

І правда, стільки випадків… Ось, наприклад, моя знайома була в ролі жилетки: познайомилася з розведеним чоловіком, ну і понеслося: подарунки, квіти, божевільні і приємні сюрпризи. Прожили разом кілька років, а потім його колишня дружина попросила допомогти, операцію синові робили. Той поїхав і потім повернувся за речами, так і залишився з колишньою дружиною.

Я впевнена, що якщо у такого страждальця залишилися почуття до колишньої і є дитина, то він НЕ ВІЛЬНИЙ, навіть якщо є штамп про розлучення. Шкода тільки, що дівчата на чужих помилках не вчаться. І повертаються такі мужики-бумеранги не до дітей, а саме до жінки і того налагодженого життя, яке було в старій родині.

Тому, перш ніж зв’язуватися з таким чоловіками, потрібно сто разів подумати, адже статистика каже, що чоловіки в таких випадках повертаються до колишніх дружин в 90% випадків.

Але Христині думати над цим тепер пізно, тепер народжувати буде, батьківство доводити і вибивати аліменти. Але вона сподівається, що Олежик одумається і повернеться. Як думаєте, повернеться? І взагалі, навіщо заводити кіндерів, якщо навіть не розписані?