Дотримуйся соціальної дистанції з тими, хто тебе не гідний…
Мотивація

Дотримуйся соціальної дистанції з тими, хто тебе не гідний…

Зараз всі навколо говорять про важливість соціального дистанціювання. Мовляв, потрібно триматися подалі від людей, тому що це єдиний спосіб врятувати своє і чуже життя.

Але зараз мова трохи про інше. Йдеться про те, щоб дещо змінити за час цього карантину. Соціально дистанціюватися незалежно від вірусу. Дистанціюватися від тих, хто ніколи тебе не заслуговував.

Перестань давати доступ тим, хто продовжує робити тобі боляче. Тим, хто шкодить тобі й робить твоє життя жалюгідним.

Неважливо, мова про емоційного партнера, того, кого ти вважаєш найкращим другом, або про близького члена сім’ї, батьків.

Забудь про почуття провини, тому що ти нікому нічого не винна. Не дозволяй твоїй загальній історії з кимось перешкодити тобі прийняти правильне рішення.

Перестань думати про те, що людині буде неприємно, бо ти перестала з нею спілкуватися. Зрештою, вона ж не думала про наслідки своїх дій, коли погано з тобою зверталася.

Перестань переживати, як вона буде без тебе. Ти не чийсь ангел-охоронець, це не твоя задача – рятувати інших, особливо тих, хто явно не хоче бути врятованим.

Так що, будь ласка, сфокусуйся на собі. Це не егоїстично – позбутися від усіх, хто порушує твій внутрішній спокій. Це не егоїстично – віддалитися від тих, хто робить все, щоб тобі стало гірше. Хто заважає тобі досягти твого повного потенціалу. Хто продовжує говорити тобі, що тебе не досить.

Прибираючи зі свого життя токсичних людей, ти не стаєш жахливою людиною. Навпаки, це означає, що ти любиш себе більше, ніж інших – і саме так і повинно бути.

Втікай від всіх, хто грає з твоїм розумом і серцем. Пам’ятай: кинути тих, хто не любить тебе так, як повинен, не поважає тебе, не цінує твої жертви – це самозахист. Ця дія на благо себе.

Немає нічого поганого в тому, щоб дистанціюватися від негативної енергії. Насправді, це краще, що ти можеш зробити для себе.

Давай з’ясуємо: хто не обходиться з тобою так, як ти цього гідна, повинен піти з твого життя. Хто приймає тебе як належне не повинен мати в твоєму житті ніяких привілеїв.

Тепер час зрозуміти важливість того, щоб ставити себе на перше місце. Щоб не дозволяти іншим впливати на твоє щастя, щоб в твоєму житті не було нікого, хто робить тобі боляче.

Пора зрозуміти, як любити себе, перш ніж очікувати цього від інших. Навчитися поважати і цінувати себе. Зрозумій, чого ти гідна, і не погоджуйся на менше.

Так що навіть після карантину, будь ласка, зберігай соціальну дистанцію. Не відгороджуйся від людей стінами, але будь обережною в тому, кому даєш доступ до свого серця.

Зрештою, якщо карантин і навчив нас чомусь, то це тому, що тобі не потрібно багато людей, щоб пережити складні часи. Що б ти не думала, правда в тому, що ти і сама можеш впоратися. Що однією завжди краще, ніж в поганій компанії.

Кава з молоком