Як поводяться чоловіки різних знаків Зодіаку під час любовних втіх
Цікаво знати

Як поводяться чоловіки різних знаків Зодіаку під час любовних втіх

Манеру поводження чоловіків в сеkсі визначає їх знак Зодіаку:

Чоловіки-Овни

Пристрасні і відкриті. Але манера їх поведінки може змінюватися, все залежить від того, як поведе себе дівчина. Якщо він зрозуміє, що подобається їй, то не стане втрачати часу і відразу почне залицятися, задаровуючи обраницю подарунками і підносячи сюрпризи. Якщо у хлопця виникнуть сумніви, чи взаємна симпатія, він буде всіма способами домагатися дівчину.

Овни особливо проявляють свою пристрасть в ліжку, вони завжди готові на експерименти і самі ініціюють інтимну близькість. Овни дуже егоїстичні, в сеkсі їм важливі власні відчуття, а якщо дівчині щось не подобається, їй потрібно прямо сказати про це.

Чоловіки-Тельці

Дуже скромні й можуть довго спостерігати за дівчиною, яка сподобалася, приховуючи справжні почуття. Тельці бояться відмов, тому завжди діють обережно і приховано. Виявляти увагу вони можуть шляхом раптових подарунків без листівки або доставки букета кур’єром без підпису. Жінка зможе визначити, чи подобається вона чоловікові-Тельцю, якщо він буде ставитися до неї по-дружньому і намагатися всіляко допомогти. Щоб стосунки з таким партнером зав’язалися, жінці потрібно самій зробити перший крок.

Тельці прагнуть до серйозних і довгих стосунків, в ліжку люблять тривалі прелюдії, часто говорять ніжні слова, не поспішають, відчувають до своєї обраниці прихильність, рівно таку ж, як і до двох-трьох своїм коханків.

Чоловіки-Близнюки

Ці хлопці товариські, розумні, допитливі і легко закохуються. При серйозному відношенні до дівчини воліють проводити з нею більше часу, але не яскраво демонструвати свої почуття. Якщо Близнюк закохався серйозно, то однозначно буде концентруватися на власному зовнішньому вигляді, щоб сподобається обраниці.

У сеkсі такі хлопці невтомні, люблять експериментувати, грати в рольові ігри і відвідувати сеkс-шопи. Їх не можна назвати вірними партнерами, вони можуть проявляти теплі почуття відразу до декількох дівчат. Обраницям Близнюків потрібно бути готовими до експериментів в ліжку, оскільки ці хлопці вимагають максимальної віддачі.

Чоловіки-Раки

Це серйозні хлопці, які вважають за краще будувати міцні стосунки, тому вибирають дівчат зі схожими життєвими поглядами. Раки будуть довго придивлятися, поки вирішаться зробити пропозицію обраниці. Такі чоловіки ніколи не залишають жінок у важких ситуаціях і підтримують у всьому.

Люблячі Раки дуже вдячні, а при наявності суперника стають більш активними. Вони завжди вірні партнерці, в сеkсі поводяться стримано. Чоловіки-Раки дуже прив’язані до матері, тому їх дружинам потрібно підтримувати хороші стосунки зі свекрухою.

Чоловіки-Леви

Ці хлопці всіляко намагаються підкреслити свою царственість і вирішуються зізнатися в любові тільки тим дівчатам, які самі проявлять до них інтерес і повагу. Обраницям Левів можна критикувати своїх партнерів. Леви люблять говорити про свої здобутки й досягнення, так вони демонструють, чого змогли домогтися і за що їх варто цінувати.

Про серйозні почуття Лева можна дізнатися, якщо він почав дарувати дорогі подарунки, влаштовувати походи в ресторан і організовувати подорожі. У сеkсі вони вимагають підвищеної уваги, часто егоїстичні і обділяють партнерку. Якщо дівчина хоче щось змінити, достатньо просто м’яко повідомити партнеру, чого б їй хотілося, обов’язково похвалити його і подякувати за розуміння. Леви дуже надійні і вірні партнери, перевагу вони віддають тим дівчатам, які звеличують їх чесноти

Чоловіки-Діви

Спокійні, прагматичні, трохи потайливі. Такі чоловіки вимогливі до жінок, але в той же час ведуть себе дуже ніжно. Трохи завищені вимоги до партнерки іноді заважають Дівам знайти підходящу обраницю, але якщо це трапляється, то до неї вони ставляться з трепетом і турботою, дарують подарунки і влаштовують сюрпризи, завжди вірні і віддані.

Про те, як будуть вести себе Діви в сеkсі, можна буде судити після першого досвіду близькості. Якщо досвід невдалий, це може посприяти розвитку комплексів, оскільки в ліжку такі чоловіки скуті і не виявляють ініціативу (дівчина може допомогти, якщо зіграє з ним у рольову гру і повторить перший раз, але вже на зовсім іншому рівні). Якщо досвід виявиться вдалим, то чоловіки-Діви розкриються як ласкаві коханці, готові носити свою обраницю на руках.

Чоловіки-Терези

Вони мають активну життєву позицію, а при закоханості ця активність тільки збільшується. Терези здатні перевернути гори заради обраниці, бувають занадто метушливими, навіть іноді забувають слова. Такі чоловіки заради коханої готові змінитися, якщо вона не вередує і легко йде на контакт.

У сеkсі вони поводяться неординарно, вважають за краще довгі прелюдії, оцінюють естетику жіночого тіла і готові на розумні експерименти. Як партнерок вони вибирають розумних і самодостатніх жінок, але з родзинкою, яку буде цікаво вивчати протягом всього сімейного життя.

Чоловіки-Скорпіони

Вони серйозні і розсудливі, вибирають партнерку ретельно і без особливих емоцій. Якщо такий чоловік закохався, то буде намагатися максимум часу проводити з об’єктом обожнювання. Відкрито говорити про свої почуття він не стане, оскільки вважає за краще діяти за власною тактикою і зможе все розповісти, якщо впевнений, що партнерка йому підходить.

У ліжку Скорпіони справжні герої-коханці і знають, як доставити дівчині задоволення. Поки не зустрінуть одну єдину, їх зв’язки можуть бути нерозбірливими, але за своєю природою такі чоловіки однолюби і готові прожити з однією жінкою все життя.

Чоловіки-Стрільці

Представник вогняного знаку демонструє свої почуття, як не дивно, повною байдужістю. Вони не допомагають жінкам в складних ситуаціях, не задаровують їх подарунками і ніяк не проявляють емоцій. Тому дамам потрібно розуміти, якщо Стрілець їх ігнорує – він однозначно закоханий! Якщо жінці подобається Стрілець, вона повинна зробити перший крок.

Стрільці вважають за краще тих жінок, які мають з ними схожі погляди. Їх заводять ситуації, коли дівчина зустрічається з іншим хлопцем, а в підсумку вибирає Стрільця. Під час сеkсу дівчина повинна демонструвати, наскільки їй важливий партнер. Якщо він відчує байдужість, то сеkсу не буде. Стрільці дикуни по природі і відкриті до всього нового.

Чоловіки-Козероги

Вони прагнуть побудувати довгі стосунки і часто поводяться як власники, захищаючи обраницю від конкурентів. У розумінні Козерогів, якщо жінка їм подобається, то автоматично їм належить і інакше бути не може. Такий партнер буде завжди контролювати кохану і для нього важливо, щоб її поведінка була високоморальною. Під час залицянь Козероги розважають обраниць розповідями зі свого життя, але також здатні уважно вислухати партнерку.

Щоб завоювати жінку, вони готові змінити власну поведінку, але якщо вона виявиться просто кокеткою, Козеріг швидко втратить інтерес.

У ліжку представники цього знака дуже обережні і бояться бути використаними і обдуреними, вони ніколи не будуть будувати стосунки з жінками, які терплять їх заради фінансового благополуччя. Партнерка Козерога повинна бути чуйною і уважною, тоді ніжність партнера відкриється в повній мірі. Доводити щось Козерогові марно, це тільки погіршить ситуацію і зробить його ще більш підозрілим. Козероги дивляться тільки на вчинки, тому жінкам не можна вередувати і випрошувати дорогі подарунки.

Чоловіки-Водолії

Неординарні особистості, які не стануть залицятися до жінок звичним способом. Водолії люблять дивувати і навіть шокувати обраниць. Зрозуміти, чи закоханий такий чоловік можна з його поведінки – в цьому випадку він буде легко ділитися найпотаємнішим. Люди, які не цікаві Водоліям, ніколи не стануть частиною їхнього життя.

Чоловіки-Водолії шалено ревниві, хоча явно не виявляють ніякої агресії, але неусвідомлено повністю себе видають. Вони вірні і не стануть зраджувати. У ліжку такі чоловіки проявляють ніжність, але більше значення для них має духовна єдність з партнеркою.

Чоловіки-Риби

Таким хлопцям складно знайти другу половину, оскільки у них власний світогляд і їм потрібна тільки розуміюча жінка. Представники цього знака якщо закохуються, то огортають даму своєю увагою, дарують подарунки і готують всілякі сюрпризи.

У ліжку вони також приділяють багато уваги партнерці. Ідеальні жінки для Риб – це розуміючі й терплячі, оскільки Рибам деколи складно зрозуміти самих себе і визначитися, що їм потрібно насправді.