Яка ви королева за датою народження? Цей нумерологічний тест підкаже
Цікаво знати

Яка ви королева за датою народження? Цей нумерологічний тест підкаже

Знаки Зодіаку таять в собі набагато більше, ніж просто дату народження і красиву назву. Вони можуть дуже багато розповісти нам про те, з ким ми розмовляємо.

Сьогодні милим дамам для підняття настрою ми приготували незвичайний тест, який підкаже, яка ви королева по місяцю народження.

Давайте ж уявімо, що дівчат різних знаків Зодіаку запросили на королівський бал! Дізнайтеся, яка ви королева!

Січень

Ви Королева Терпіння і Витримки

Такі Королеви звикли зустрічати мінливості долі з високо піднятою головою, звичайно вони не тільки нікому не скаржаться, але ще і часто слухають чужі скарги і дають іншим слушні поради. Така Королева може терпіти дуже довго, але якщо вже її терпець увірвався-стережіться, вона здатна на все. Зрад не прощає.

Лютий

Ви Королева, яка завжди домагається свого

Такі Королеви вперті, самовпевнені й горді. Однак, це їх не псує. Вони ніколи не бояться труднощів, швидко приймають рішення, природжені керівники. У них добре розвинена інтуїція, що допомагає їм добре розбиратися в людях. Обожнюють дітей.

Березень

Ви Королева – дійсно справжня леді

Такі Королеви володіють сильною чутливістю, м’які, ніжні, ранимі й скромні. Бувають вперті, але виглядають це дуже мило. Володіють вродженим почуттям стилю. Цих Королеви завжди притягують справжніх Королів, які готові захищати і оберігати їх від усіх примх долі.

Квітень

Ви – Королева-Бунтарка

І справа не в тому, що такі Королеви люблять порушувати правила. Ні, вся справа в тому, що у них – Свої. Сміливі, щирі і рішучі, вони володіють неймовірною жіночною привабливістю і з легкістю встановлюють свої правила куди б не потрапили. Чоловіків заворожують з першого погляду.

Травень

Ви – Королева-воїн

Здивовані, що ця мила дама-насправді в душі-справжній воїн, жорсткий і справедливий? Всі дивуються. Ці королеви поєднують в собі непоєднуване – з одного боку вони природжені господині, а з іншого їх рішучості, сміливості і силі волі можна тільки позаздрити. Найчастіше дуже добре влаштовуються в житті.

Червень

Ви – Королева-Провидець

Ці Королеви добре розбираються в людях, не люблять конфлікти, дуже добрі. Однак, у них є одна таємниця – якимись шостим почуттям вони знають майбутнє, але в молодості рідко довіряютьйому. Улюблені квіти у них – ромашки.

Липень

Ви – Королева-Володарка чоловічих сердець

У дитинстві часто дуже красива дівчинка, однак, більш владна мати може немов забирати її красу. Але як тільки виникнуть сприятливі умови їх краса розквітає і радує будь-кого. Чоловіки просто без розуму від таких жінок, але ці королеви не ставлять зовнішність на перше місце. В юності закохуються часто, обпікаються, але в підсумку зустрічають свою людину.

Серпень

Ви – Королева Королев

Ці Королеви-природжені лідери, вміють вести за собою людей. Зазвичай багато чого домагаються в житті, але тим не менше будинок і сім’я для них найголовніше. Дійсно чесні і порядні люди, чим навколишні часто люблять користуватися.

Вересень

Ви – Королева-Чарівниця

Ці Королеви можуть володіти різними характерами, але об’єднує їх одне – при зовнішній акуратності, навіть педантичності й скромному вигляді вони вміють створити диво з нічого. А ви думали – чому ці королеви завжди дуже смачно готують?)

Жовтень

Ви – Королева Чуттєвості

Ці Королеви живуть почуттями, хоча зовні можуть виглядати навіть холоднуватими… Але всередині у неї зійшлися лід і полум’я. Фатальні жінки, здатні заворожити будь-якого чоловіка одним тільки поглядом. При цьому обожнюють прикинутися милими простачками.

Листопад

Ви – Королева-Відунка

Ці Королеви дійсно вміють любити. Пристрасні, дуже харизматичні жінки. Відмінні психологи, легко вгадують наміри людей. Ці Королеви дійсно вміють чаклувати, їм часто сняться віщі сни.

Грудень

Ви – Королева-Мандрівниця

Навіть якщо ці Королеви все життя проживуть на одному місці – вони все одно залишаються мандрівницями. Зовні ідеальні дружини вони часто мріють про щось таке… І найчастіше їх мрії збуваються. Мають легку і яскраву душу!