Гороскоп особливих жінок: які знаки Зодіаку сукають мотузки з чоловіків
Цікаво знати

Гороскоп особливих жінок: які знаки Зодіаку сукають мотузки з чоловіків

Серед всіх знаків Зодіаку астрологи виділяють всього три, представниці яких здатні тонко і майже непомітно, немов із застосуванням гіпнозу, буквально сукати з чоловіків мотузки. У той час як самі хлопці нічогісінько не помічають.

Лев

Левиці завжди отримують те, до чого прагнуть. Представниці цього знаку Зодіаку і в палаючу хату увійдуть, і коня на скаку зупинять, і здобич з полювання принесуть, і, якщо знадобиться, будь-якого чоловіка зачарують.

Найчастіше обранці Левиц перетворюються в успішних чоловіків в роботі і соціумі, але в добрих і покірних в сім’ї. Як дівчатам народженим під цим знаком Зодіаку це вдається, не знає ніхто, мабуть, навіть самі Левиці.

Козеріг

Дами-Козерожкі знають собі ціну з раннього дитинства. Вони пильно стежать за своєю зовнішністю, манерами і поведінкою. До дорослого віку жінки цього знака Зодіаку вміють правильно себе подати, мають за плечима великий досвід комунікацій з різними людьми і гідний рівень освіти.

Виходячи з усього вищесказаного немає нічого дивного в тому, що представниці цього знака знаходять собі не менш гідного партнера. Навіть якби він був хоч тричі сильний духом і розумніший, дівчата-Козероги примудряються направити думки обранця в потрібне їм русло так, що він буде впевнений, що це було його власне рішення на всі 100 відсотків.

При цьому, ці дами ніколи не будуть використовувати свій дар маніпулювання чоловіками в корисливих цілях, тільки на благо свого обранця і сім’ї в цілому, стверджує гороскоп.

Овен

Жінок, народжених під знаком Овна, нерідко називають фатальними і підступними. Вони не будуть діяти тонко і акуратно, якщо хочуть домогтися чогось від чоловіка. Красуня-Овен застосує весь свій арсенал, а потім і “важку артилерію” підтягне. У будь-якому випадку, вона отримає бажане, чого б це їй не коштувало.

Але найцікавіше в усьому цьому те, що чоловіки не ображаються і не чинять опір натиску дами-Овна. Багато в чому це їм навіть подобається, вони відчувають себе на сьомому небі від щастя, коли ця зарозуміла і неприступна представниця прекрасної половини людства звертає на них свій ясновельможний погляд і про щось просить…