Ось, що таке справжня зрада. Читати всім!
Натхнення

Ось, що таке справжня зрада. Читати всім!

Чи потрібні вам стосунки, в яких насправді так мало щирості?

5.30 ранку. І ваше почуття тривоги починає рости. Ви відкриваєте очі, а розум тут же починає гонку. Зустрічі, телефонні конференції, дедлайни…
Чому справ завжди так багато, а часу – завжди не вистачає?

Ви берете свій телефон і починаєте прокручувати повідомлення по дорозі в душ, ще в напівдрімоті.

Знаючи, що вона прокидається раніше, ви посилаєте їй повідомлення: «Доброго ранку, кохана! Сподіваюся, у тебе сьогодні буде чудовий день».

Цей текст служить нагадуванням про дві речі. По-перше, ви хочете, щоб вона знала, що вона – перша у вас на думці після того, як ви прокинулися. І, що ще більш важливо, вона повинна розуміти, що незалежно від того, як багато в вашому житті справ і стресу, вона – в пріоритеті.

Звучить надто добре, щоб бути правдою, чи не так?

Швидше за все, ваш ранок почнеться не так. Насамперед ви перевірите акаунти Instagram і Facebook, вишукуючи новини з життя всіх інших «френдів». А текст своъй жінці ви якщо і напишете, то вже по дорозі на роботу.

Сучасним стосункам не вистачає здорового глузду.

Люди «зустрічаються», але що, чорт забирай, це означає? Бачитися раз або два на місяць? Цілий день листуватися? Відправляти смайлики, віртуальні поцілунки?

Щось зникло. Чи потрібні вам стосунки, в яких насправді так мало щирості?

Стосунки процвітають тільки там, де між обома партнерами підтримується постійний зв’язок. Наші найінтимніші емоції зарезервовані для людини, яку ми любимо. Так чому ж ми тепер їх ніколи не показуємо?!

Ми прийняли так багато неприйнятних речей: сидіти за обіднім столом з телефоном в руці, сперечатися за допомогою тексту, а не живого спілкування, і розповідати про кожну хвилину свого життя тисячам людей в соціальних мережах…

І чого ми добилися таким чином? Того, що всы в нашому світі постійно один одному брешуть.

Ми звикли думати, що брехня в стосунках – це інтим з іншою людиною. Але ще один важливий обман сучасності полягає в тому, що люди перестали любити і піклуватися один про одного.

Як тільки один партнер дізнається про зраду іншого, довіра між ними втрачена. Але задумайтеся на хвилину ось про що.

У словнику Вебстера обман визначається як позбавлення «чогось цінного з допомогою брехні або шахрайства».

Звичайно, сексуальна зрада – це дуже і дуже образлива справа. Але ви ніколи не замислювалися над тим, що, можливо, ви обманюєте свого партнера кожен день?

Ми всі відчуваємо нестачу спілкування, уваги, пристрасті, близькості і навіть самого важливого – любові. Чому ми всі готові з цим миритися, хоча терпіти ярлики про зраду як і раніше не готові?

І все-таки брак уваги приносить набагато більше шкоди, ніж банальна сексуальна зрада.

Ви довірили своє серце іншій людині, а тепер вам доводиться ще й просити її уваги?

Ви сидите склавши руки і дивитеся, як ваш хлопець знову і знову оновлює ідіотські статуси, розміщує фотографії та чекає, коли ж їх почнуть коментувати.

Чому дівчата і хлопці повинні це терпіти? Витратьте хвилину часу і скажіть їй, що вона красива. Зателефонуйте їй після роботи, щоб сказати: «Одягайся і будь готова через 30 хвилин. Я заїду за тобою. Нас чекає щось особливе».

Зробіть зусилля. Дайте старомодним любовним традиціям ще один шанс.

Коли гуляєте по вулиці, тримайтеся за руки. Надсилайте їй квіти – не тільки, щоб з чимось там привітати, а й просто для того, щоб знати, що вона буде усміхатися, коли їх отримає. Залишайте записки на лобовому склі її/його автомобіля.

Коли справа доходить до любові, ми повинні вміти знову ставати дітьми.

Ми можемо дозволити собі бути вразливими. ому що життя проходить, а ви витрачаєте його на несуттєві деталі, нехтуючи всім, що насправді важливо.

Зосередьтеся один на одному. Коли все вже сказано і зроблено, ваша кохана людина – це все, що у вас дійсно є.

Цінуйте її (його), і регулярно показуйте, як багато вона/він значить для вас.

Але найголовніше: закрийте Facebook і просто зателефонуйте їй (йому). Це важливо.