Ідеальна фігура за 25 хвилин в день: секрети краси від тренера Анджеліни Джолі
Життєві поради

Ідеальна фігура за 25 хвилин в день: секрети краси від тренера Анджеліни Джолі

Вам буде потрібно всього 25 хвилин в день, щоб через місяць носити менший розмір одягу! Джим Барсена, тренер, якому довіряє свою фігуру Анджеліна Джолі, показав 5 простих вправ, які ПРАЦЮЮТЬ.

Запам’ятайте кілька простих правил, які допоможуть вам уникнути поширених помилок. Джим Барсена називає їх «Кодекс правил ефективного фітнесу». Рекомендуємо вивчити його напам’ять!

1. Складіть розклад

Займатися треба тричі на тиждень по 25 хвилин. Виберіть час, який гарантовано зможете приділяти фітнесу. Якщо ви насилу встаєте вранці, не плануйте заняття на ранні години, а якщо по п’ятницях ви любите відірватися з друзями, виберіть для тренування інший день. Головне – систематичність і регулярність.

2. Під час тренування вас ніщо не повинно відволікати

Можете включити енергійну музику, але не займайтеся під серіал або телевізор, і вже тим більше не переривайте заняття, щоб відповісти на дзвінок або смс. Краще взагалі вимкніть телефон.

3. Вам знадобиться таймер

Кожен сет тренування – це одна вправа, яку ви будете робити протягом 20 секунд, потім 10 секунд відпочивати, 20 секунд робити, 10 відпочивати, 20 секунд робити, 10 відпочивати. Закінчили? Відразу переходьте до другої вправи, дійте по тій же схемі: 20 секунд робота – 10 секунд відпочинок, і так 3 рази.

4. Тримайте темп

Спочатку вам може бути важко утримувати темп, в такому випадку скорочуйте кількість повторів, але не пропускайте самі вправи. Краще зробити все по 2 рази, ніж одна вправа 3 рази, а інша ні разу.

5. Вам буде важко, і це добре

Щоб тіло почало перебудовуватися, його потрібно вивести із зони комфорту. Тремтіння в м’язах, потіння, прискорене серцебиття – це нормально, так і має бути.

Вправа 1. Jumping Jack

Початкове положення: стоячи, ноги на ширині плечей, руки вздовж тіла. Фінальне становище: стрибком розставляєте ноги широко, коліна дивляться назовні, руки махом піднімаєте вгору.

Вправа 2. Віджимання з колін

Початкове положення: упор лежачи, руки прямі, тіло утворює пряму лінію, без прогину в попереку. Фінальне становище: відводячи лікті якомога далі від тулуба, згинайте руки, опускаючись так низько, як зможете, але не лягайте на підлогу.

Вправа 3. Присідання

Початкове положення: стоячи, руки за головою, ноги ширше плечей. Фінальне становище: присідайте, намагаючись зберегти коліна над стопами, а таз відвести максимально далеко назад, як ніби хочете сісти на стілець. Стегно і гомілка повинні утворити прямий кут.

Вправа 4. Зворотні віджимання

Початкове положення: сядьте на лавку або стілець, поставте долоні на край. Ноги поставте на п’яти. Фінальне становище: утримуючись руками за край опори, опустіть таз якнайнижче, потім поверніться у вихідне положення.

Вправа 5. Прес

Початкове положення: лежачи на спині, ноги зігнуті, носочки відірвані від підлоги. Фінальне становище: піднімайте тулуб вгору, не відриваючи п’яти від підлоги, руки високо над головою, тягніться ними до стелі.

Секрет цієї нехитрого тренування в тому, що при високій швидкості виконання вправ ви розганяєте метаболізм, м’язи щосили споживають енергію, і організм волею-неволею починає спалювати жири. Більш того: жири будуть згоряти ще кілька годин після тренування!