Жінки цих знаків Зодіаку знають собі ціну і ніколи не погоджуються на менше!
Гумор та позитив

Жінки цих знаків Зодіаку знають собі ціну і ніколи не погоджуються на менше!

Не всі представниці прекрасної статі так боязкі й ніжні, якими хотіли б їх бачити чоловіки. Добре це чи ні, але багато жінок здатні керувати величезною компанією і своїм власним чоловіком так, що багатьом представникам чоловічої статті й не снилося. Жінки яких знаків Зодіаку мають особливо складний характер?

Жінка знака Скорпіон

Неважливо, про чоловіків або жінок цього знака йдеться, але в подібних рейтингах вони завжди лідирують. Ці люди ніколи не здаються і завжди домагаються свого, а дами часто показують темні сторони свого характеру. Закотити істерику, щоб домогтися свого? Не питання. Пустити в хід свої довгі і гострі нігті? Теж без проблем. Але якщо їй потрібно, вона буде дуже мило усміхатися вам в очі.

Жінка знака Лев

Щоб там не думав її чоловік, а головна тут вона. Королева, владна і прекрасна, вона ніколи і нікому не поступиться п’єдесталом. А якщо хто-небудь спробує її звідти спихнути, вона тут же вчепитися йому в горло. Дуже драматично виходить, коли Левиця виявляється в парі з представником свого ж знака, який теж дуже не любить нікому поступатися.

Жінка знака Телець

Якщо чоловік хоче завести в своєму будинку маленького тирана, то жінка-Телець – однозначно кращий вибір. З самого початку він навіть не зрозуміє, що звалилося йому на голову, адже вона дуже смачно готує, добре виглядає і чудова в ліжку. Всі особливості її характеру відкриються не раніше, ніж після весілля – вона ще й дуже розумна.

Жінка знака Близнюки

Взагалі-то характер у Близнюка легкий. Принаймі, у одного – але ж є ще й другий. І ось він-то буде доводити нещасного чоловіка до сказу. В основному своїми нападами ревнощів, істериками на порожньому місці і нав’язливим бажанням постріляти очима іншим чоловікам.

Жінка знака Козеріг

Жінка-Козеріг – це майже як Скорпіон. Але якщо та хоча б може розплакатися, як і належить жінці, то від Козерога ви цього точно не дочекаєтеся. Скоріше вже вона доведе до сліз коханого своїми нескінченними причіпками і бажанням зробити з нього успішного мільйонера.

За матеріалами