Дорогий мій колишній: «Спасибі, ти допоміг зрозуміти, що я заслуговую кращого»
Мотивація

Дорогий мій колишній: «Спасибі, ти допоміг зрозуміти, що я заслуговую кращого»

Тепер я знаю, що бувають погані люди. Але це зовсім не означає, що їх неможливо викреслити з життя.

Чи знайоме вам почуття, що виникає, коли всі знайомі вже в шлюбі або у стосунках? Коли сидите, пониклі, і говорите собі: «Ок, все, чого вдалося досягти за цей рік – це два тижні занять в тренажерному залі, який теж закинула?»

Така ситуація виглядає сумно і безнадійно на перший погляд, але насправді тимчасова відсутність стосунків дарує вам свободу. Той вид свободи, який просто неможливий, коли ти пов’язаний з кимось почуттями або шлюбом. І це розуміння часто приходить після того, як ви, нарешті, вирветься з токсичних і виснажливих стосунків. Тільки тоді можливо розуміння того, як довго ви мучилися, і як це було нестерпно.

Коли ви рятуєтеся від постійного контролю і абьюзера, з’являється час зробити те, що повинні були вже давно – возз’єднатися зі своїм істинним Я.

Замість того, щоб переживати з приводу самотності і того, що всі навколо одружуються, виходять заміж і знайомляться, насолоджуйтеся моментом. Адже позбулися особистості, яка буквально мучила вас.

Відпустіть біль і страждання. Так, це трапилося з вами – стосунки з недостойною людиною, що розбила серце. І до сих пір боляче. Але не ви перші і не ви останні. Кожен день через подібне проходять тисячі людей.

Отже, відпустіть минуле. Прийшов час почати будувати своє життя буквально з «нуля». І це можливо. Ви відродилися з попелу, немов птах Фенікс. Це буде складно і часом – дуже некомфортно. Але дуже скоро ви захочете… подякувати людині, яка принесла стільки болю. Не дивуйтеся, саме так. Той, з ким ви думали провести все життя, а отримали ніж у серце, насправді допоміг навчитися краще розуміти людей і себе.

Завдяки своєму колишньому, ви зараз на правильному шляху. Ви знаєте, чого хочете і куди йдете.

Ви знайшли в собі сміливість порвати зі стосунками, які були наповнені не теплом і любов’ю, а вічною драмою, газлайтінгом і емоційними травмами. Після всього пережитого ви потребуєте зцілення, а це вимагає часу. Ось чому не слід переживати через те, що сьогодні самотні. Навпаки, будьте вдячні долі за те, що вона представила можливість «перезарядитися» і усвідомити, хто вам потрібен і чого ви варті.

Саме тепер, коли ви одні, з’явилася чудова можливість насолоджуватися маленькими радощами, що нам дарує життя. Ви можете присвятити час собі. А точніше – побудувати здорові та гармонійні стосунки з собою. Адже це є найпершою і найнеобхіднішою умовою для зцілення від емоційних травм.

Справа в тому, що, перебуваючи в токсичних відносинах, ви, напевно, вже забули, як це – поважати і піклуватися про себе. Прийшов час крок за кроком вчитися цьому заново і будувати нове життя. Тепер вас ніхто не принижує, не знижує самооцінку і не знищує психологічно. Так що перешкод не існує – вперед!

Отже, тепер можете сказати це. Дякую своїм колишнім.

Адже вони допомогли вам нарешті побачити ліс за деревами. Заглянути в себе глибше і усвідомити, чого не вистачало весь цей час. Хоча це саме ці люди ображали і принижували вас, але і одночасно – дали найцінніший життєвий урок.

Тепер ви ніколи і нікому не дозволите ставитися до вас так само. Незважаючи на те, що вони змусили вас пройти через пекло, ви стали тільки сильніше. Тепер вам вистачить сил захистити себе від подібних людей і стосунків.

Щиро подякуйте своїм колишнім. Зрештою, це вони зробили вас такими, якими ви є сьогодні. Більш того, відштовхнувши, вони запобігли найбільшій помилці, що ви могли зробити в житті. Тепер вам навіть не прийде в голову зв’язати своє життя з тим, хто не цінує і змушує вас відчувати себе нікчемними і нікому не потрібними.

«Дорогий колишній,

Спасибі, що зробив моє життя нещасним.

Таким чином, ти допоміг мені зрозуміти, що я заслуговую кращого. Це усвідомлення прийшло після всіх знущань і принижень. Більше такого зі мною ніколи не повториться. Завдяки тобі я тепер можу відрізнити фальшивих людей від справжніх.

Це ти відкрив очі на те, що заслуговую, щоб мене любили. Знаю це тепер точно. Як і те, що ніхто і ніколи не буде ставитися до мене так, як ти.

Спасибі, що відкрив мені очі. Тепер я знаю, чого заслуговую і чого хочу від стосунків.

Тепер я знаю, що бувають погані люди. Але це зовсім не означає, що їх неможливо викреслити з життя.

І найголовніше,

Спасибі, що відштовхнув мене і вказав правильний шлях – шлях до свого істинного Я.

Тепер я ні за що з нього не зверну. Навіть якщо знову зустріну подібних людей. Адже завдяки тобі – я володію силою і впевненістю. Я знаю собі ціну і знаю, що заслуговую кращого».