22 речі, які ніколи не буде робити впевнена в собі жінка
Мотивація

22 речі, які ніколи не буде робити впевнена в собі жінка

Що ж об’єднує всіх успішних жінок, дозволяючи їм безстрашно йти по життю?

Перевірте, скільки пунктів з цього списку вам вдається дотриматись, і наскільки вас можна зараховувати до впевнених жінок.

1. Вони не пліткують

Упевнені в собі жінки не обговорюють інших, вони говорять про свої мрії, плани і прагненнях.

2. Вони не сумніваються в собі

Ви не почуєте від впевнених жінок сумнівів з приводу прийнятих рішень. Нерішучість не входить в їх плани. Вони завжди знають, що і навіщо вони роблять. Вони дуже ретельно обмірковують свої рішення, але прийнявши їх, вони вже не сумніваються.

3. Вони не йдуть за трендам

Упевнені жінки не слідують за трендами. Вони їх створюють. Вони не витрачають час, роздумуючи, що зараз в тренді, замість цього вони роблять вибір, грунтуючись на своєму смаку. Вони тонко налаштовані на свої потреби і переваги. І вони не бояться просити те, що їм дійсно потрібно.

4. Вони ніколи не приховують свою думку

Ви завжди зможете дізнатися їхню думку. Вони висловлять її безпосередньо. З упевненістю в собі приходить здатність висловлювати свою думку таким чином, щоб інші її почули. Вони не йдуть на компроміс у питаннях турботи про себе

Упевнені в собі жінки знають, що їм необхідно доглядати за собою, щоб завжди виглядати на всі 100. Вони цінують здоровий баланс між роботою та особистим життям, приділяючи достатньо часу на правильне харчування і хороший сон, і іноді балуючи себе просто заради задоволення.

5. Вони ніколи не довіряють почутому

Впевненим жінкам подобається самим збирати дані і робити свої власні висновки. Вони мислять нестандартно, тому що знають: якщо вони самі не знайдуть доказів почутому, то не зможуть побачити картину в цілому.

6. Вони не намагаються догоджати

Коли жінка впевнена в собі, їй не потрібне додаткове схвалення. Це дозволяє впевненій жінці бути собою і вірити, що люди люблять її за те, яка вона є. Вона слухається свого серця і здатна побороти перешкоди за допомогою своєї внутрішньої сили.

7. Вони не витрачають час на порожні занепокоєння

Час має величезну цінність, тому витрачати його на «Що якщо…», «Треба буде…» і «Можна було б…» для впевненої жінки здається марним. Вона знає, що такі занепокоєння подібні виплаті відсотків по кредиту до того, як кредит узятий.

8. Вони не шкодують про скоєне

Вони вчаться на помилках минулого і визнають, коли зробили неправильний вибір, але не шкодують про зроблене. Здатність виносити уроки з минулого замість жалю випливає з впевненості.

9. Вони не бояться виглядати недосконалими

Звичайно, вони знають цінність першого враження, і їм подобається виглядати на всі 100, але їм все одно, якщо їх побачать в дощовику або якщо до них налипне пісок під час прогулянки по пляжу. І радіють новим враженням, навіть якщо потрапили під зливу або впали в басейн.

10. Вони не вважають невдачі поразками

Фактично, саме вони зазвичай є тими людьми, які здатні сказати, скільки разів Генрі Форд збанкрутував, перш ніж стати успішним (три!). Успішні жінки визнають, що шлях до успіху – дорога звивиста, повна ям і купин. Легкість, з якою вони відновлюються після невдач, дозволяє їм рухатися далі в своєму власному стилі.

11. Вони не ховаються від тиску з боку оточення

Більшою мірою тому, що вони не відчувають тиску з боку оточення. Такий тиск притаманний тим, хто всерйоз стурбований думкою оточуючих. На відміну від впевнених в собі жінок.

12. Вони не приймають необдуманих рішень

Упевнені в собі жінки завжди пам’ятають про свої цілі і керуються ними при прийнятті рішень. Такий безстрашний спосіб життя – одна з багатьох рис, яка притягує до них оточуючих.

13. Вони не ігнорують свою інтуїцію

Упевнена в собі жінка робить не так, як радять оточуючі, якщо того зажадає її інтуїція. Вона знає, що інтуїція – один з найсильніших союзників при прийнятті рішень, і слухається її у всьому.

14. Вони не культивують вічну зайнятість

Вони розрізняють продуктивність і вічну зайнятість. Вони роблять свою роботу, але не перевантажують себе нею.

15. Вони не приймають все на свій рахунок

Вони розуміють, що ваші погляди стосуються вас, а не їх. Вони цінують вашу думку, але якщо ви не згодні з їх рішеннями, вони все одно роблять у відповідності зі своїм вибором. І це не означає, що ви їм не подобаєтеся.

16. Вони не вважають тишу некомфортною

Насправді, тиша дозволяє їм відновити енергію. Вони насолоджуються моментами, які вони присвячують особистісному росту і відпочинку.

17. Вони не прагнуть популярності

Упевнені в собі жінки цінують самодостатність в інших і хочуть спілкуватися з такими людьми, які їх розуміють. Вони готові висловлювати свою думку, навіть якщо це не принесе їм популярності. Але їм це і не важливо.

18. Вони не потребують персональних тренерів

Або декількох будильників для пробудження. Вони мотивують себе самі і передчувають майбутній день – для них немає кнопки повтору.

19. Вони не потребують фанатів, їм потрібні прихильники

Цілком можливо, у них сотні друзів на «Фейсбуці» і величезна кількість підписників у «Інстаграмі», але вони більше цінують зміст у своїй стрічці новин, а не цифри. Якість завжди краща за кількість.

20. Вони не ототожнюють себе з тим, що мають

Вони знають, що їх речі не визначають, хто вони такі. Тому їх вибір в одязі, аксесуарах, машинах та іншому заснований на тому, що їм подобається, а не на тому, як вони хочуть, щоб їх сприймали оточуючі.

21. Вони не відмовляють собі

Упевнені в собі жінки розуміють, що баланс необхідний у всьому. Вони стежать за харчуванням і при цьому із задоволенням іноді дозволяють собі морозиво. Їм подобається ходити в спортзал, але вони знають, що небеса не впадуть якщо вони пропустять тренування.

20. Впевненим у собі жінкам не потрібно подобатися всім навколо.

Напевно, тому вони і завойовують з такою легкістю серця!

Автор: Тамара Леснер