3 речі, які робить чоловік тільки з тією, яку справді любить
Психологія

3 речі, які робить чоловік тільки з тією, яку справді любить

Зрозуміло, що ставлення до жінок у чоловіків різне. Адже когось він любить, комусь бреше, що любить, а про когось і взагалі забув. Тому жінкам цікаво знати речі, які робить чоловік тільки з тією, яку дійсно кохає.

Перша річ, це те, коли чоловік готовий слухати свою жінку.

Чоловіки мене зрозуміють. Жінки часто кажуть про те, що нам взагалі нецікаво. Нам не цікаво, якого кольору нігті у подруги з роботи, нам нецікаво скільки років виповнилося дитині сусідки, нам багато чого нецікаво, правда.

Але якщо чоловік любить, то він буде слухати все це, і навіть занурюватися в це. Цікавитиметься далі, питатиме деталі і т. д. Адже любов полягає в зацікавленості. Якщо чоловік сильно зацікавлений в жінці, то і ті речі, які вона говорить, він буде слухати.

Другу річ робить взагалі невелика кількість чоловіків. Навіть по собі пам’ятаю, що я так майже ніколи не робив, але я і не любив. Що ще раз підтверджує це правило. А воно полягає в тому, що чоловік робить маленькі знаки турботи. Запропонує куртку, накине ковдру, якщо жінка вже спить і так далі.

Якщо чоловік любить, то його увага спрямована на жінку. Він стежить за тим, щоб їй було комфортно, при тому, в ньому прокидається бажання доглядати і дбати. Тому важливо спостерігати за тим, на скільки сильно чоловік піклується і доглядає.

І третя річ, думаю, найбільш показова. Жінка іноді хоче розвиватися, шукає собі нові захоплення, хобі. І тут важлива реакція чоловіка. Адже багато хто говорить “втихомирся”, “це не твоє”, “не займайся дурницями”. Багато прикладів. Але люблячий чоловік завжди зацікавлений у розвитку жінки.

Якщо навіть вона собі придумала якесь дивне, на перший погляд, хобі, то люблячий чоловік підтримає і допоможе, по можливості.

Багато чоловіків бояться того, що жінка буде покращувати себе і в один момент піде. Але якщо чоловік кохає, він буде допомагати розвиватися, і сам не буде відставати. Тоді буде щасливий союз.