Що видає чоловіка, у якого давно не було жінки?
Психологія

Що видає чоловіка, у якого давно не було жінки?

Існує безліч статей про те, як відрізнити жінку, у якої давно не було чоловіка (спойлер – ніяк). А ось про те, як відрізнити чоловіка, у якого давно не було жінки, майже не говорять. Мовляв, все зараз продається і все купується.

Однак, часто проблема чоловіка полягає в його психологічні особливості, а не в відразливій зовнішності або нестачі грошей. Тоді фрустрація розгортається у всій красі, а на проблеми в інтимному житті можуть вказати наступні ознаки:

1. Фіксація на темі сеkсу/панічна втеча від цієї теми

По-суті, це сторони однієї медалі. Фіксація на темі включає в себе щоденний моніторинг новин на тему сеkсу і стосунків статей, підвищену активність в них, просиджування штанів на форумах. Зрозумійте мене правильно, я не хочу сказати, що всякий, хто спілкується в мережі на теми любові і сеkсу – давно не має його в реальному житті. Я про інше. Деякі люди примудряються відзначитися практично у всіх статтях, які є в інтернеті, вони витрачають на це 90% свого вільного часу. 300 тисяч, 500 тисяч одноманітних реакцій – для них це не межа. Я вважаю це явними ознаками фіксації.

Як виглядає втеча від теми, проте, теж нагадує фіксацію? Пам’ятаєте анекдот про вчительку інституту шляхетних дівчат, яка уникала чоловіків на вулицях, тому що під одягом вони голі? Ось, це воно.

2. Злість/самобичування

Звичайним проявом фрустрації є злість. Там, де злість з’являється ні з того, ні з сього, швидше за все, є нереалізовані й пригнічені потреби. Згадайте повзучу агресію бабусь на лавочках або окремих громадян в громадському транспорті. Об’єктом агресії стає об’єкт, який «не дається». Спочатку конкретна жінка, а потім і всі представниці статі. Там, де присутня злість «на всіх баб» і слова-маркери типу «баби», з особистим життям не все гаразд. Сеkсу або немає, або є, але такий нікчемний і механістичний, що краще б його не було.

На жаль, у найбільш високоінтелектуальних і розвинених особин ця злість звертається на себе. Що трохи краще для жінок в цілому, але погано для конкретної особистості, яка починає займатися не конструктивною діяльністю, а самозвинуваченнями з серії я не привабливий, не коханий, не потрібений.

3. Знецінення/ідеалізація об’єкту

Наступним кроком, що допомагає трохи знизити нав’язливий тиск потреби, є спроба знецінити об’єкт. День за днем ​​в жінках шукаються вади і недоліки, які штучно викликають до них відразу. До речі, я знаю, що подібну поведінку «призначали» деякі сексологи для лікування статевих дисфункцій. Страх перед жінками проходить, дисфункції стають не такими вираженими, але в голові поселяються такі мадагаскарські таргани, що краще б були дисфункції.

З іншого боку, іноді жінка, потяг до якої навзаємний призначається богинею. Це разом вирішує масу проблем, починаючи з відповіді на питання «чому у нас нічого немає» і закінчуючи вектором докладання активності. Таке «служіння прекрасній дамі» на новий лад. Що ж, це хоча б суспільно-одобрена дія, що породила чимало художніх творів.

3. Спроби раціоналізації/моралізації того, що відбувається

Під вимушене утримання підводиться базис з безлічі причин, починаючи від фальшиво-вимученої «мені це просто невигідно, дорого, любові немає», до більш складних, типу «по природі жінкам подобаються всього 2% нахабних бабуїнів, і це не я». Іноді людина доходить до того, що вигадує якусь свою альтернативну мораль, в якій змішані, як в сміттєвому відділенні пилососа, частинки відомих вже релігій і навчань. Але тільки в тих аспектах, які негативні по відношенню до сеkсу взагалі, і жінок зокрема. У будь-якому випадку прагнення зробити складним те, що простіше простого, і зайве мудрування – негативна ознака.

Є й інші ознаки. Наприклад, химерні проекції на жінок власних потреб (їм від мене тільки одного треба) або зміна об’єкту (я тепер спілкуюся виключно зі своєю лялькою/в чатах, так безпечніше). Але в цілому можу сказати так – де є багато агресивної, важкостримуваної енергії, спрямованої хоч на себе, хоч на інших – там і стриманість в найнегативнішому ключі. А ось деякі чоловіки переносять своє утримання в роботу і творчість, у відкриття і твори мистецтва. І це чудово!