Рейтинг знаків Зодіаку по вірності. Розкриваємо всю болючу правду!
Мотивація

Рейтинг знаків Зодіаку по вірності. Розкриваємо всю болючу правду!

А ваш знак Зодіаку на якому місці?

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Як Скорпіон, ви неймовірно вірна людина. З вами не завжди буває просто в стосунках через ваші ревнощі й відразливу скритність. Якщо ж говорити про відданість, то вам тут немає рівних. Ви будете захищати свого партнера/партнерку в абсолютно будь-якій ситуації незалежно від обставин.

Рак (22 червня – 22 липня)

Як Рак, ви та людина, яка буде любити свою другу половинку до смерті. У вас дуже добре серце, наповнене любов’ю, яку ви готові подарувати іншим, навіть якщо в деяких випадках вам для цього доведеться пожертвувати своїми власними потребами. Як тільки ви зустрінете свою другу половинку, то ніколи не відмовитеся від неї.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Ви теж належите до тих знаків Зодіаку, які зберігають вірність своїм партнерам у стосунках. Як Лев, ви також завжди відчуваєте гордість за людину, з якою зустрічаєтеся. Саме тому ви будете захищати її так само люто, як захищали б самого себе. Ви завжди залишаєтеся на стороні свого партнера, щоб не сталося.

Телець (20 квітня – 21 травня)

Як Телець, ви досить вперті, але вашим знайомим про це і так вже відомо. Тим не менш, багато хто буде здивований, дізнавшись, якими вірними ви можете бути. Ваша відданість запросто зможе пройти випробування часом. Все це завдяки вашій наполегливості, адже ви ніколи не втрачаєте віру в людей.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Ви романтична людина, яка вірить у справжнє кохання. Незважаючи на це, ви також буваєте досить нерішучими, через що вважаєте за краще плисти за течією і в деяких випадках приймаєте сумнівні й невірні рішення. Ви не та людина, яка стане зраджувати своїй другуій половинці, але знову-таки тут все залежить від ситуації.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Близнюки виявляються вірними партнерами, хоч і з боку може здатися інакше. Тим не менш, вони мають звичку дуже легко відволікатися. Представники цього знака дуже товариські люди, які знають, як зробити стосунки веселими і захоплюючими. Їм потрібен такий партнер, з яким вони зможуть бути чесними.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Якщо говорити про вірність, ти ви перебуваєте десь посередині рейтингу. Ви не схильні до зрад, але й особливо вірними вас теж не назвеш. Все залежить від того, в якій ситуації ви опинитеся. Ви схильні поводитися імпульсивно і непередбачувано.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Ви досить пряма людина, яка не звикла сходити з призначеного шляху. Тим не менш, ви часто накручуєте себе, через що у вас можуть з’являтися параноїдальні думки. Ви завжди вибираєте правильний шлях, але як тільки ви втрачаєте інтерес, то можете відправитися на пошуки чогось більш захоплюючого.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Не секрет, що ви не належите до найвірніших знаків Зодіаку. Тим не менш, ви також не належите і до зрадників. Ви звикли виступати в ролі лідера в своїх стосунках, такий вже у вас характер. Якщо ви помітите, що ваш партнер на ваші старання не поспішає відповідати взаємністю, то можете і зрадити йому.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби відомі тим, що є хорошими коханцями. Ви часто губитеся в своїх почуттях і емоціях, що робить вас нестійкими. Також ви схильні все драматизувати. Саме тому ви не завжди зможете зберігати вірність у стосунках.

Водолій (21 січня – 18 лютого)

Представники цього знака є досить амбітними. Ви завжди такими були і з цієї причини часто відчували стрес. Це проблема, оскільки це може підштовхнути вас до невірних рішень, що стосуються ваших стосунків.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Хіба це дивно, що ви відноситесь до людей, які найчастіше виявляються неправильними в стосунках? Як Стрілець, ви, по своїй натурі, боїтеся зобов’язань. Вам не подобається, коли ви прив’язані до чого-небудь або кого-небудь. Ви любите подорожі і пригоди і зовсім не хочете стати розсудливим.