Найдієвіший спосіб збудження жінки. Психолог розкриває всі секрети!
Мотивація

Найдієвіший спосіб збудження жінки. Психолог розкриває всі секрети!

Хочете, розповім потужний спосіб збудження жінки? Ну, тобто, як зробити так, щоб жінка жадала близькості з чоловіком цілий рік, день і ніч? Є один засіб… Працює – 100%, просто закачаєшся. Хочете, поділюся?

Відразу попереджу: засіб підходить не для всіх жінок, а тільки для тієї, яка вже з вами, шановні чоловіки, або вже уважно придивляється до вас як до потенційного партнера.

Незнайомку або жінку, яка з вами не в стосунках і не поруч, чоловік у такий спосіб не заведе. А ось свою дружину, постійну «подругу» або жінку, близьку до цих статусів, – так, цілком.

Що ж, вистачить тягти, – даєш зрив покривів і відкриття таємниці!

Щоб завести жінку, чоловікові потрібні всього два слова. Так, всього-на-всього два слова.

Ось ці слова: «Я розберуся».

Можна і ширше сказати – необхідно тримати слово. Чоловіки, які слово тримають, збуджують невимовно. Я серйозно.

Чоловіки, які розбираються з виникаючими ситуаціями, вирішують питання і тримають слово, впевнено тримають пальму першості в усіх змаганнях по «сексуальності».

Чому так?

Тому що в шлюбі (саме в шлюбі, в довгострокових стосунках) дуже цінується надійність.

Причини цього прості. Раз чоловік надійний, значить, він і їжі принесе, і на сторону ходити не буде.

Якщо дивитися ширше, то надійність – це всього лише прояв дбайливості. Чоловік пішов розбиратися з проблемами? Значить, він піклується про свою жінку, захищає її від зайвих переживань і зусиль, молодець.

Дбайливість партнера – якщо хто не в курсі – дуже важлива для жінок. Причому незалежно від місця проживання. Що у києвлянок, що у африканок дбайливість входить до шістки найважливіших якостей чоловіка. Зверніть увагу – це важлива якість саме чоловіка. Не приятеля, не коханця, а саме чоловіка.

Тому озвучений рецепт працює, як я говорив вище, тільки для жінки, яка або вже в довгострокових стосунках з цим чоловіком чи серйозно придивляється до такої можливості.

Ось в цьому випадку «я розберуся» і будь-який інший прояв надійності (обіцянки, наприклад) працюють просто на ура.

У всьому цьому рецепті є тільки один підступ. Один, але серйозний: якщо вже сказав, що розберешся, будь добрий, сходи і розберися. Якщо дав слово – тримай (сказав, що передзвониш вранці, – передзвони; пообіцяв винести ялинку – винеси; сказав, що розберешся, – розберися).

Тоді все працює, все добре.

І приписка спеціально для жінок, чиї чоловіки роблять так, як я описав вище.

1. Не зловживайте.

Проявляйте свідомість і залишайте чоловікові час і на рішення його власних проблем. Вчіться вирішувати свої проблеми самостійно, а чоловікові залиште проблеми, що стосуються переважно вашої пари.

2. Не переслідуйте.

Не завжди ситуацію можна вирішити саме так, як хотіли ви. Вирішив чоловік ситуацію, розрулив більш-менш – ось і славно.

3. Не забувайте.

Навіть якщо чоловік тридцять років з вами в шлюбі, він все це робить не тому, що повинен вам, а тому, що любить вас. Отже, корисно буде постійно йому дякувати. Подзвонив? Дякуємо. Виніс ялинку? Дякуємо. Розібрався? Дякуємо. І тільки так.

І випереджаючи обурення в коментах – так, звісно, ​​жінці подяка потрібна рівно так само. Але про це вже в інший раз.

А зараз у мене все, спасибі за увагу.

Павло Зигмантович