Гороскоп краси: особливості зовнішності різних знаків Зодіаку
Мотивація

Гороскоп краси: особливості зовнішності різних знаків Зодіаку

Можливо, деякі з вас задавалися питанням, як би виглядали знаки Зодіаку, якби їх можна було втілити? Ми підготували для вас своєрідні “профілі” з характерними рисами й особливостями в зовнішності, зазвичай властивими кожному зі знаків Зодіаку.

Овен

Зовнішність Овна може бути досить помітною, з яскравими рисами обличчя і часто темними бровами. Хоча обличчя у них може бути іноді навіть трохи дитячим, їх погляд залишається чіпким. Оскільки цей знак знаходиться під впливом Марса, Овни можуть мати червонуватий відтінок обличчя або покриватися рум’янцем, коли їм стає гаряче.

Порада по красі для Овнів: підкреслюйте брови олівцем, надавши їм витончену форму.

Телець

Жінки-Тельці одночасно сильні й вразливі. Ця ж особливість простежується у цього знака і в зовнішності: часто великі риси обличчя найкращим чином поєднуються з жіночністю. Їх витончена шия чудово відтіняє кремезну постать. Представники цього знака, керованого Венерою, надають особливого значення парфумам і вважають за краще легкий природний макіяж.

Порада по красі для Тельців: продовжуйте дозволяти блищати вашій природній красі, не потрібно перевантажувати її косметикою.

Близнюки

Близнюки виглядають свіжо і привабливо! Представники цього знака буквально випромінюють світло, а їх пустотливий іскристий погляд виділяє цікавість і азарт.

Порада по красі для Близнюків: зберігайте свій образ яскравим і сяючим і не бійтеся доповнити його блискучою косметикою.

Рак

Зовнішність цього знака відрізняється м’якими і жіночними рисами обличчя, а також великими очима. Рак – це єдиний знак, яким керує Місяць, так що його представники найчастіше мають округлий овал обличчя.

Порада по красі для Раків: підкресліть ваші чудові очі за допомогою сірих тіней.

Лев

Дівчата, що народилися під цим знаком, відрізняються котячими рисами обличчя. Їх волосся завжди ідеально укладене або коротко підстрижене. Вони високо тримають голову, будучи гордими і впевненими в собі.

Порада по красі для Левів: зробіть свою зачіску ще більш пишною.

Діва

Дівам часто притаманні ніжні, акуратні, мало не мініатюрні риси обличчя. Представники цього знака – справжні добряки і в багатьох випадках відрізняються своєю жіночністю і скромністю.

Порада по красі для Дів: простежте, щоб ваш макіяж не був неохайним, це може зіпсувати ваш витончений образ.

Терези

Представники цього знака мають особливо симетричні риси обличчя. Керовані енергією планети Венера, вони невпинно стежать за модою і намагаються завжди виглядати на всі сто.

Порада по красі для Терезів: не робіть ваш образ занадто нудотним, додайте в нього трохи бісиків.

Скорпіон

Скорпіони відрізняються своєю стриманістю і скритністю. Їх образ може включати “smoky eyes” і червону помаду, які гармонійно доповнюють їх стиль. Представники цього знака – сильні, хоч і скритні люди.

Порада по красі для Скорпіонів: підтримуйте свій образ загадковим, але не робіть його занадто похмурим.

Стрілець

Стрільці випромінюють енергію і знаходяться в постійному русі, і це не дивно, адже стихія цього знаку – вогонь. Для Стрільців характерний іскристий і блукаючий погляд, а також довге пишне волосся.

Порада по красі для Стрільців: поменше поспіху в створенні свого образу, приділіть макіяжу більше часу.

Козеріг

Жінки, що народилися під знаком Козерога, відрізняються стриманістю і консервативністю. Представники цього знака, що знаходиться під впливом Сатурна, вважають за краще досить темний, але завжди доречний макіяж. Вони не схильні ризикувати, коли справа стосується їх стилю.

Порада по красі для Козерогів: не бійтеся експериментувати над своїм образом.

Водолій

Представники цього знака часто мають серцевидний овал обличчя з виступаючою щелепою. Водолії не бояться експериментувати зі своїм образом, навіть якщо в результаті він буде виглядати дещо химерно.

Порада по красі для Водоліїв: підкреслюйте свою унікальність за допомогою невеликих штрихів, які дозволять вам виділятися.

Риби

Оскільки цим знаком управляє Нептун, для його представників характерні досить великі риси обличчя і водянисті очі. Найчастіше Риби можуть похвалитися чудовим густим і блискучим волоссям. Дівчата, що народилися під цим знаком, віддають перевагу приглушеним відтінкам – сірому, лавандовий або морському.

Порада по красі для Риб: збережіть ваш образ м’яким і безтурботним, не піддавайтеся сумнівним “трендам”.

Зрозуміло, ми не стверджуємо, що всім представникам знаків Зодіаку притаманні перелічені риси, ми просто постаралися простежити особливості, які зустрічаються у них найбільш часто.

А ви впізнали себе у нашому гороскопі краси? Пишіть в коментарях.

Ілюстрації – JOMA.
Переклад та адаптація – coffeewithmilk.com.ua