10 причин, чому вам НЕ дарують дорогі подарунки
Психологія

10 причин, чому вам НЕ дарують дорогі подарунки

Пройшли свята, зустрілися подружки, вийшли дівчатка на роботу, і почався час нестримних хвастощів. Хто що в подарунок отримав, які сюрпризи? І з’ясовується, що в однієї подарункова карта на десять масажів в СПА, в іншої – колечко з діамантом, третю несподівано звозили в Європу, а хтось шморгає носом і ховає очі. Тому що назвати подарунком пляшку дешевої шипучки і три квіточки якось язик не піднімається, а брехати… Ну скільки можна, і так само брешеш щороку. Так ось, чому так виходить, що одним жінкам чоловіки дарують дорогі подарунки, а іншим – ні?

1. Ви вибираєте не тих чоловіків

Тому що є чоловіки, а є прошарок моральних виродків, погано вихованих, розпещених, впевнених у власній привабливості й красі. Такі, якщо щось і подарують, то хіба що огидний вірш власного твору, а потім ще й грошей попросять у борг – книгу видати. Залучити такого чоловіка, закохатися в нього та ще й рятувати з життєвих колотнеч – що може бути гірше? І якщо це про вас, то починати треба, звичайно, не з подарунків, а з питання: «Чому ж мені так “пощастило”?» Відповідь, швидше за все, буде ховатися в дитинстві, в нелюбові і критиці з боку близьких, в негласній вимозі заслуговувати любов, рятувати, жаліти всіх, крім себе.

Справитися з цим можна, якщо залишити минуле в минулому і почати вибирати достойних людей. А ось нескінченне копання в дитинстві і сльози про те, що тебе не любили, потрібно вольовим зусиллям припинити. І вчитися жити тут і зараз, приймаючи правильні рішення, вибудовуючи кордони, поважаючи себе!

2. Ви не вмієте радіти

Десь всередині, перелякана і забита, в вас живе дівчинка-жінка, якій з дитинства переконували, що за все треба платити. Неодноразово заплативши непомірно високу плату за прості людські радості, ви більше не вірите в чудеса, не хочете прив’язуватися, вас лякає будь-який яскравий прояв почуттів. У стосунках ви холодні, віддаєте перевагу все контролювати, словом… свята не для вас. Може, ваше серце і можна розтопити мільйоном пухнастих зайчиків і повітряних куль, але хто ж візьметься за таке, зустрічаючи ваш насторожений погляд? Перш ніж у ваше життя прийдуть подарунки, вам необхідно зцілитися від травми. І зрозуміти, що якщо навіть плата і існує, краще сплатити рахунок, ніж жити всухом’ятку.

3. У вашого чоловіка недостатньо фантазії, а ви не вмієте її “надихнути”

Запитайте успішну в подарунковому сенсі подружку, скільки разів вона водила перед носом бойфренда журналом з рекламою того СПА, перш ніж він додумався піти і купити абонемент? А падати на подушки і, з мрійливим виглядом намотуючи на пальці локон, шепотіти: «Я бачила в магазині таку шубку!» вмієте? Нудить від самої думки про це? Можливо, ваша помилка в тому, що ви вважаєте жіночі хитрощі проявом слабкості.

У стосунках далеко не все вирішується «в лоб». Та й чоловіче его ніхто не відміняв. Набагато приємніше балувати «маленьку дівчинку», ніж рівноправного партнера по регулярному сekсу.

4. Ви справляєте враження пересиченої людини, у якої є все

Кидаєте в обличчя чоловікові свою самодостатність, а він у відповідь на це включають демонстративний пофігізм. Ах, у тебе є все? Ти на все заробила сама? Тебе нічим не здивуєш?

Ну, на тобі рожевого слоника з автомата! Якщо при цьому ви все ще залишаєтеся з цим чоловіком, а по ночах плачете в подушку від образ, значить, ніякої пересиченості у вас насправді немає, а є тільки маска, за яку ви ховаєтеся кожен день. Коли ви поставите собі питання «навіщо?» і знайдете на нього відповідь, все зміниться. І навіть чоловік. Тому що людина, яка готова відповідати на самодостатність милою усмішкою, загалом, молодець. Зніміть маску і отримаєте свої заслужені колечка, сумочки і красиву білизну.

5. Цей чоловік просто не вважає вас своєю жінкою, а значить, не вважає себе зобов’язаним щось дарувати

Або ви дійсно не його, а він не ваш, і тоді ні на які подарунки ви розраховувати не маєте права. Тільки на приємне проведення часу разом. Або у когось з вас явно присутня переоцінка моменту.

Подарунок – це не просто знак уваги, а й закріплення статусу, певний символ ставлення один до одного. Коли не розумієш, хто ти для нього, можна запитати прямо, а можна подивитися на подарунки.

6. Ваша цінність для чоловіка не очевидна

Ви не зуміли поставити себе так, щоб людина, перебуваючи поруч з вами, вважала це справжнім подарунком. Іноді це має глибинні психологічні й навіть кармічні причини, але, буває, жінка просто не вміє себе «продати». Цьому навику добре вчать на жіночих тренінгах типу «пікап». Якщо не включатися в це занадто серйозно і не перегинати, може комусь і варто повчитися.

7. Ви сама – занадто гарна, дуже вдячна і одночасно невибаглива

Ніколи самі не скажете людині: «Запроси мене у ресторан!» або «Подаруй мені квіти!». Готуєте дома, одяг купуєте на розпродажі, часто говорите про високі ціни, засуджуєте розтринькувачів, визнаєте, що живете в кредит. Можливо, вам здається, що цим ви демонструєте чоловікові свою розумність і натякаєте на те, що вам було б непогано допомогти.

Насправді, ви тільки набиваєте на собі клеймо скромної (читай: дешевої) жінки, яка буде рада будь-яким дрібницям. Саме до таких жінок чоловіки приходять в будинок з сіткою найнеобхідніших продуктів і пакетом прального порошку, але їм ніколи не прийде в голову подарувати красиву сукню. Не тому що не можуть, а тому що сумніваються, що вона взагалі буде її носити.

Подумайте, чи не занадто ви загралися в бідність? Буває складно відстежити, як з скромниці ти перетворюєшся в жертву. У будь-якому випадку, забороніть собі прибіднятися! А то не помітите, як опинитеся за межею бідності, та ще й чоловіка туди потягнете.

8. Ви боїтеся чоловічої сили і влади, яка мимоволі з’являється там, де виникають дорогі подарунки і сюрпризи

Багато жінок демонструють, що ніколи не пожертвують навіть дещицею своєї зручності і не порушать свого звичного укладу заради того, щоб бути разом з чоловіком. Тим самим геть позбавляючи його можливості діяти і виявляти ініціативу. Потрібно розуміти, що ніхто не стане купувати квитки на літак і підносити їх у вигляді сюрпризу, якщо не буде впевнений, що ви зрадієте, довіритесь, розслабитеся, швиденько віддасте кішку сусідці і побіжите збирати валізу. Нікому не хочеться чути догану за те, що «ти не порадився зі мною» і «як ти міг так розпорядитися моїм життям?» Контролююча жінка може розраховувати тільки на нейтральні подарунки. Наприклад, на подарункову карту в “Ашан”. Але погодьтеся, радості від таких подарунків не багато.

9. І, нарешті, доля

Взагалі-то їх кілька, але в цій статті я торкнуся лише дві з них. Цей чоловік – ваш учитель, який прийшов у ваше життя з конкретною метою – навчити інакше ставитися до любовних стосунків і до собе. Може здатися, що за цією логікою будь-який нікчема у нашого порога – з цієї серії, але це не так. Якщо чоловік – кармічний учитель, ми ніколи не можемо дати однозначну оцінку його вчинкам. Кожна ситуація з ним багатогранна і може розгорнутися по-різному на відміну від нашої поведінки. І ми це прекрасно знаємо.

З учителем складно, а часом просто неможливо розлучитися, поки ми не зробимо правильним чином, причому правильно не завжди буде те, що вважає навколишній світ. І подарунки йому і від нього можуть бути не класичним знаком уваги, а платою за щось, відкупом і багатьом іншим. Часом саме від таких чоловіків нам неймовірно потрібно (не просто хочеться, а ПОТРІБНО, до тремтіння, до істерики, до нав’язливої ​​ідеї, заради якої ми готові на все) отримати щось певне. Те ж кільце, спільну поїздку або просто ніч удвох. Тому що тільки цей подарунок розв’яже давні кармічні вузли і щось нарешті обнулить.

10. У вас обмежений особистісний статус і урізані права на гроші, удачу і любов

Навколишні люди, і чоловіки теж, не просто не хочуть, а не можуть дарувати вам дорогі подарунки. Це схоже на блокування свідомості, на недопущення навіть думки, що з вами так можна. Причина криється в історії роду, в основі вашого народження (бажані ви були, чи в законному шлюбі народилися), в тому, який слід на землі залишили ваші предки.

Якщо ви походите з знатного роду, але ваші предки втратили всі свої права в вогні воєн і революцій, на вас буде стояти печатка «злиденної, але гордої», і тоді томик Пушкіна, куплений в букіністичному відділі, – вашу доля і межа, до тих пір поки в життя знову не повернеться право на гроші.

Якщо ви, володіючи навіть вельми високим соціальним статусом, ніколи не отримували в подарунок від клієнтів і партнерів нічого дорожчого коробки цукерок, вас ніколи не запрошували відпочивати в багаті будинки, ніколи не дарували навіть на весілля фамільних цінностей і прикрас, якщо нікому ніколи не приходило в голову написати ваш портрет, то знайте: це ознаки втрати прав. І тоді ваші чоловіки, якими б вони не були, ні до чого. Розбиратися треба з родовою історією і по крапельці відновлювати статус.

За матеріалами