Ось як виглядає люблячий і відданий чоловік…
Натхнення

Ось як виглядає люблячий і відданий чоловік…

Багато хто скаже, що таких людей зовсім не існує, що це зниклий тип людської істоти. Але знаю, що це не так. Більш того, я хочу довести цим людям, що вони помиляються, так як зараз поруч зі мною саме такий партнер – вірний, люблячий і відданий.

Він знайшов мене в той момент, коли я чекала це найменше. Але він з’явився в моєму житті дуже вчасно.

Так ось як виглядає вірний, люблячий і відданий чоловік…

Вірний чоловік робить все, на що він здатний, щоб показати, наскільки сильно він кохає вас. Його наміри ясні, його вчинки повні ніжності, турботи і любові. Тому він завжди зможе заспокоїти вашу тривогу і печаль. Він висловлює свої почуття і проявляє свою любов від усього серця.

Вірний чоловік думає не тільки про ваше тіло, а й про вашу душу. Він цінує вас такою, якою ви є насправді. Він цінує ваш розум, винахідливість, справжню натуру, почуття гумору, сміливість і, найголовніше, вашу несхожість на інших людей.

Він знає, що справжня близькість починається не з фізичного оголення, а з оголення душі й вразливості перед коханою людиною.

Вірний чоловік не стане фліртувати з іншими дівчатами, навіть якщо йому подобається увага з боку протилежної статі. Він не стане тримати додаток для знайомств на своєму телефоні «так, про всяк випадок».

Йому і в голову не прийде ідея зателефонувати своїй колишній дівчині, щоб запросити її на «дружнє» побачення в кав’ярню. І, природно, він не відповідає на підозрілі дзвінки посеред ночі. Тому що вірного, люблячого і відданого чоловіка ніхто, крім вас, не цікавить.

Вірний чоловік щасливий розповісти про вас всьому світу, адже він відчуває гордість за те, що є вашим коханим. Він хоче, щоб всі знали, що ви пара. Він знайомить вас зі своїми близькими друзями. Запрошує на вечерю з батьками.

Він цікавиться вашою думкою і дуже цінує ваші поради. Вірний чоловік бажає, щоб ви проникли в кожну частинку його життя.

Вірний чоловік не зберігає від вас секретів. Він дозволяє вам зануритися в безодню своєї душі й розкриває темні глибини свого єства.

Він не боїться виглядати перед вами беззахисним, він не боїться розповісти вам про свої колишні помилки. Він постає перед вами відкритою книгою, тому що знає, що справжнє кохання означає прийняття один одного з усіма нашими минулими гріхами, помилками і психологічними травмами.

Вірним можна назвати того чоловіка, якому можна довіряти. Того, хто завжди залишається з вами чесним. Того, хто не намагається ігнорувати незручні питання, роблячи вигляд, що не чує вас. Того, хто поважає і любить вас усім своїм серцем. Того, хто готовий поділитися з вами всім своїм життям.

Вірний, люблячий і відданий чоловік – це той, хто відкриває перед вами всього себе. Той, хто завжди говорить правду, навіть якщо вона виявляється не дуже солодкою.

Що ще більш важливо, вірний чоловік – це той, хто залишається поруч з вами в горі і радості, в добро і зло. Ваш спільник. Вірний супутник. Ваш соратник. Ваш однодумець. Ваша вічна друга половина.