Всі жіночі проблеми беруться звідси! Одкровення геніального психолога
Психологія

Всі жіночі проблеми беруться звідси! Одкровення геніального психолога

Всі ми прекрасно знаємо, як важко буває визнати свої помилки. Ми неправі, але продовжуємо дутися, пручатися, злитися. Як наслідок, негатив і накопичена агресія обов’язково вихлюпуються на близьких нам людей. Виникають конфлікти і негаразди, яких можна було б уникнути, якби ми були хоч трохи мудрішими.

Впевнена, тобі часто доводилося чути від подруг, що їх чоловіки – козли. То не роблять, там не слухають, на інших задивляються. Мимоволі закрадається думка: може, і мій такий же? А справ всього-то – вирішити власні внутрішні проблеми , до яких ті ж подруги додають нові, свої. І припинити звинувачувати в усьому чоловіків.

Жіноче щастя

Психолог Михайло Лобковський впевнений: якщо жінка бачить у чоловіках тільки негатив, їй варто серйозно переглянути свою позицію. Ми зібрали для тебе 7 кращих його порад щодо сім’ї, стосунків і особистісних проблем. Якщо ж вони не допоможуть можете звернутися до психотерапевта.

Благополуччя криється в тобі

Є окремі щасливці, яких видно здалеку. Все у них добре – побут налагоджений, чоловік коханий, робота в задоволення. Заздрити? Ні, вчитися! Справа в сприйнятті і емоційному настрої. Привчити себе бути задоволеною і радіти малому – побачиш, як кардинально зміниться твоє оточення.

Жінкам потрібно тільки одне

Всупереч розхожій фразі, жінкам сеkс потрібен не менше, ніж чоловікам. Тільки у дам він стійко пов’язаний з ніжністю і ласками. Замість того? щоб звично відмовляти чоловікові (бо він тварина і набрид зі своїми примітивними потребами), спробуй взяти ініціативу в свої руки. Поясни, чого ти хочеш, що тобі подобається. Можливо, ви зумієте один одного здивувати!

Тому що на десять дівчат…

Прикритися статистикою не вийде! Великий розкид в гендерних цифрах давно збалансований можливістю розлучатися і одружуватися знову. Так у чому ж справа? Чому одні жінки виходять заміж не раз, і не два, а інші так і не знаходять свого партнера? Справа в психіці! Не в зовнішності і не в характері. Жити можна цілком щасливо, треба тільки захотіти.

У Голландії чоловіки нормальні

Слов’янські чоловіки психологічно ліниві, у них очі не горять. Якщо європейських жінок потрібно завоювати, довести їм свою спроможність, то ми занадто часто погоджуємося на те, що запропонують. Зайва податливість привела до епохи маминих синочків, яких треба зводити на побачення, укласти в ліжко, а потім пару десятків років прати за ними шкарпетки.

Немає ніякої норми

Якщо тобі добре одній, нехай буде так! Страх самотності повинен наздоганяти років так в 80, не раніше. Тому що самотність заподіює дискомфорт тільки на смертному ложі. Ти молода і сильна, сміливо зараховувати самотність до природного стану і припини комплексувати з приводу відсутності половинки!

Щастя в стабільній психіці

Гармонія в компромісах – це міф. Ніякі поступки щастя ні тобі, ні твоєму чоловікові не принесуть. Комфортна, здорова атмосфера в сім’ї пануватиме, тільки коли ви обидва будете задоволені. Роботою, дітьми, погодою за вікном – та чим завгодно! Нормальні стосунки можуть побудувати тільки ті люди, які люблять себе і один одного.

Стосунки не будують

Приходиш з роботи – відпочивай. Сім’я – не друга робота, вона не оплачується. Над стосунками працювати не треба, тому що вони або є, або їх немає. Єдина умова: ти повинна приймати себе такою, яка ти є. Партнера свого теж. Переробляти, виправляти, виховувати заново не треба. Якщо не подобається, доведеться знайти іншого.

Підведемо підсумки. Секрет гармонії в родині дуже простий. Прихований він в тобі. Ти можеш притягувати як позитивні, так і негативні емоції. Навчися бачити у всьому хороше, і сама здивуєшся, як сильно може змінитися після такого рішення твоє життя!

За матеріалами