Притримай двері для тих, хто хоче піти з твого життя
Мотивація

Притримай двері для тих, хто хоче піти з твого життя

Чи є в цьому світі людина, яку ніхто ніколи не кидав? Навряд чи. Чи є в цьому світі людина, яка не стояла і не дивилася як хтось іде і не хотіла благати його залишитися? Навряд чи.

У кожного в житті був той, хто одного разу вирішив не залишатися більше з ним.

Чоловіки часто придушують свої емоції, щоб не дозволяти собі занадто багато думати про це. А жінки знають це дуже добре.

Коли чоловік йде з твого життя, а ти хочеш, щоб він залишився, ти просто хочеш показати, наскільки він тобі важливий. Немов це може щось змінити …

Він знає, що важливий тобі, ти це вже показала, але він все одно вирішив піти.

Це здається гіршим, що може трапитися. Це так відчувається …

Звичайно, є речі й гірші, але коли тобі розбивають серце, все здається серйозніше, ніж коли біль проходить.

Ти вкладаєш так багато енергії, любові, часу і зусиль на те, що в підсумку не вийшло. До того ж, чоловік, заради якого ти це робила, не тільки не цінує, але і робить вигляд, ніби це нічого не означає.

Коли ти бачиш, як він іде, ти з болем усвідомлюєш, що витратила більше, ніж просто час. Він був частиною твого життя, і хоча це тільки особисте, це впливає на всі аспекти твого світу.

Це впливає на те, хто ти і ким ти тепер будеш. Як хтось може говорити: «Це всього лише розставання» або навіть «Це всього лише розлучення»? Це не просто кінець любові, це кінець того, ким ти була до цього моменту.

Цей досвід змінює твоє життя. Але як саме – залежить від тебе.

Ти можеш дозволити, щоб це погано вплинуло на твоє майбутнє, а може боротися і винести урок.

Не бійся знову комусь довіряти, просто тому що хтось одного разу пішов від тебе. Це не означає, що так зробить кожен, не варто так думати.

Потрібно зрозуміти, що не кожен кине тебе, але ще потрібно навчитися тримати двері перед тими, хто хоче піти.

Якщо чоловік, якого ти любила, пішов з твого життя, пам’ятай, що ти відчувала в той момент. Ти була готова принижуватися, благати його залишитися, не думаючи, чи підходить він тобі.

Ось чому жінок, які так не роблять, називають сильними. Потрібна сила, щоб встояти перед цим бажанням, яке тільки все зробить гірше…

Коли хтось вирішує піти з твого життя, ти нічого не можеш зробити, тільки притримати перед ним двері і зачинити їх, а потім добре замкнути, щоб він не повернувся.

Коли людина йде з твого життя, не вини себе. Навіть якщо ти щось зробила, у нього був вибір. Він міг поговорити з тобою, пояснити свої почуття, що його турбуюьб. А він навіть не дав тобі шансу загладити свою провину. Тому що і не хотів цього.

Знаєш, чому деякі шлюби складаються, а деякі ні? Справа не в проблемах, тому що вони є у всіх. Справа в тому, що для тих, хто залишається разом, піти – не варіант. Вони розходяться, тільки якщо більше немає іншого виходу.

Тому що коли є бажання вирішити проблеми, знаходиться і вихід. Так що справа навіть не в любові, а в відданості і бажанні продовжувати любити.

А зазвичай у стосунках тільки одна людина хоче старатися. І найчастіше це жінка. Саме вона найчастіше налаштована боротися до останнього, навіть коли вже немає надії.

Піти – не варіант, поки це не залишається єдиним варіантом.

Коли він йде з твого життя, притримай перед ним двері, тому що він робить тобі послугу.

Людина, яка готова піти, все одно піде. Краще відпустити її, ніж продовжувати ці жалюгідні стосунки. Він уже здався, нічого не вийде. У відносинах обидва партнери повинні хотіти їх налагодити, а не думати піти.