Ось на якого чоловіка ти ніколи не повинна витрачати свій час!
Життєві поради

Ось на якого чоловіка ти ніколи не повинна витрачати свій час!

Ніколи не витрачай свого часу на того, хто лицемірний. Хто злиться, коли ти довго не відповідаєш на його повідомлення або скасовуєш плани без попередження, а сам робить те ж саме без докорів сумління. Хто ненавидить, коли ти звертаєшся з ним так, як він поводиться з тобою – але не намагається змінити свою поведінку.

Ніколи не витрачай свого часу на того, хто створює драму на кожному кроці. Хто не може прожити і тижня без скандалу. Хто постійно скаржиться, що всі, з ким він зустрічався раніше, моторошні стерви, що всі на його роботі тупі ледарі, тому що він не бачить, що проблема – в ньому самому.

Ніколи не витрачай свого часу на того, хто не здатний контролювати свій гнів. Хто постійно зривається. Хто думає, ніби весь світ налаштований проти нього кожен раз, коли відчуває найменшу незручність, тому що він впевнений, що все зациклено на ньому.

Ніколи не витрачай свого часу на того, хто впевнений, що він завжди правий. Хто може сперечатися з тобою годинами, повторюючи одне й те саме знову і знову, навіть якщо ти давно довела, що він неправий. Хто відмовляється відкрити очі на очевидне, тому що не може допустити, що хтось знає більше за нього.

Ніколи не витрачай свого часу на того, хто маніпулює тобою. Хто змушує тебе сумніватися в тому, що ти знаєш і пам’ятаєш. Хто змушує тебе бути невпевненою в собі, ніби ніхто з твоїх друзів насправді не любить тебе, і що ти всіх дратуєш.

Ніколи не витрачай свого часу на того, хто проектує власні комплекси на тебе. Хто звинувачує тебе в зраді, обманюючи тебе за твоєю спиною. Хто злиться на те, що ти віддаляєшся, тоді як це він сам це робить. Хто скаржиться своїм друзям на тебе, тоді як це він у всьому винен.

Ніколи не витрачай свого часу на того, хто не хоче розвиватися. Хто веде себе так само, як в юності, без ознак вдосконалення. Хто невихований і незрілий.

Ніколи не витрачай свого часу на того, з ким ти відчуваєш, що повільно сходиш з розуму. Хто перекручує реальність так, щоб вона відповідала його словами. Хто переписує історію, щоб виставити себе в хорошому світлі. Хто не здатний впоратися з реальністю, тому що тоді йому доведеться подивитися в дзеркало і визнати себе лайном.

Ніколи не витрачай свого часу на того, піднімає на тебе руку, коли ти вирішуєш, що з тебе досить. Хто дивиться, як ти підвищуєш свої стандарти, як ти йдеш від його токсичної поведінки і звинувачує тебе у всьому. Хто не здатний побачити ситуацію з твоєї точки зору, тому що знаходиться в пастці власного отруєного розуму.