Ніколи не будь чиїмось запасним варіантом!
Натхнення

Ніколи не будь чиїмось запасним варіантом!

Ти ніколи не повинна бути запасним варіантом. Ти гідна набагато більшого, хоча навряд чи тобі хтось казав це раніше.

Може ти звикла вічно бути другою, запасною, особливо по молодості. Може у тебе були друзі, батьки, рідні або погані колишні, які змусили тебе звикнути до цього почуття. Я пишу тобі це, тому що ти повинна зрозуміти, що вони чинили неправильно. Вони принижували твою прекрасну особистість. Вони змусили тебе стати меншою, ніж ти є насправді.

Ти стала більш прощаючою, коли хтось відштовхує тебе? Ти знаходиш виправдання цій людині? Ти виправдуєш її навіть перед іншими? Ти борешся зі своїми емоціями, намагаючись задавити почуття, що все це неправильно?

Людина, яка повинна бути в твоєму житті, ніколи не буде з тобою так звертатися. Кожен, кого ти зустрічаєш – робить помилки, але правильна людина не буде робити їх знову і знову, засмучуючи тебе. Особливо якщо хоче бути в твоєму житті. Якщо ця людина не вкладає свій час і енергію в тебе, вона того не варта. Ти можеш не розуміти цього, тому що так довго виправдовувала її поведінку, але це правда. Людина, яка хоче тебе в своєму житті, буде намагатися не втратити тебе.

Ти повинна знати собі ціну. Ти повинна зрозуміти її. Ти можеш дати так багато любові, але багато людей її не заслуговують. Коли час прийде, як і у всіх, ти будеш для когось номером один. Знаю, це дивно. Знаю, ти не віриш. Але ти не повинна залишатися з тим, кому ти віддаєш всю свою дорогоцінну любов, отримуючи натомість лише крупиці.

Тобі потрібен час побути на самоті. Посидіти і оцінити свої пріоритети. Щирі люди теж помиляються. Це нормально – поговорити зі своєю близькою людиною і попросити у неї більше часу і уваги, того, що тобі потрібно. У гіршому випадку, ти втратиш того, хто не цінує тебе. У кращому, все зміниться.

Перестань бути чиїмось запасним варіантом в любові. Ти гідна більшого. Не допускай ситуації, щоб про тебе думали в останню чергу. Ти виснажила себе так, що більше не зможеш заповнити цю енергію. У глибині душі ти знаєш, що це неправильно, так що просто почни діяти. Обіцяю, люди, яких ти втратиш, ніяк не зрівняються з тими, які будуть готові змінюватися заради тебе. Ти будеш щасливішою, якщо зрозумієш, що бути запасною – це навіть не варіант.

Може ти звикла так жити, але, будь ласка, забудь це почуття і рухайся до того, чого ти гідна.