Дивовижні жінки Зодіаку – весь світ біля їхніх ніг
Цікаво знати

Дивовижні жінки Зодіаку – весь світ біля їхніх ніг

Телець 21.04 – 20.05

Природа нагородила жінку-Тельця багатьма здібностями, талантами і цілеспрямованістю.

Величезна енергетика і прагнення бути в центрі подій, уваги безсумнівно привертає до неї погляди чоловіків.

Природна мудрість, реалістичність мислення відрізняють представниць цього знака Зодіаку. Всі її плани, мрії, розрахунки і графіки – реалізуються практично на сто відсотків.

Маючи природну цікавість, жінка-Телець активно розширює коло своїх знань і інтересів, з іншого боку, все нове буде досконало вивчено, зрозуміле і застосовано в житті.

Талановита і цілеспрямована, мудра і успішна – не всі чоловіки готові встояти перед її чарівністю і харизмою.

Стрілець 22.11 – 21.12

Щирість – головна якість жінки-Стрільця. Щирість багато в чому: вчинках, помислах, стосунках, любові і ненависті.

Життєрадісність і оптимізм представниць цього знака Зодіаку привертають до неї найсильніших і владних чоловіків, які готові спілкуватися і будувати стосунки з нею на рівних.

Відкритість, товариськість, привітність привертає багато друзів, партнерів по бізнесу. Для близького кола спілкування жінка-Стрілець готова на багато що, іноді, навіть на шкоду власним інтересам – завжди допоможе порадою, підтримає психологічно і, при необхідності, матеріально. Однак натомість вимагає чесності і щирості.

Щира, добра, відкрита – найсильніші чоловіки прихиляють перед нею коліно.

Лев 23.07 – 22.08

Блискуча, успішна, впевнена, недоступна і загадкова – такою бачать чоловіки жінку-Левицю.

Приємні манери, дивовижний смак, гострий і чіпкий розум – незмінно привертають до представниць цього знака Зодіаку багатьох чоловіків.

Неймовірна харизма, вміння себе подати і позиціонувати в суспільстві – основа її успішності і в особистому житті і в кар’єрі.

Маючи дивовижну внутрішню силу, Левиці страшенно не терплять будь-яку, навіть дрібну критику, особливо, з боку жіночої статі. При першій же можливості, кривдниця отримає у відповідь удар і буде повалена публічно.

Активно розширюючи коло знайомих, спілкуючись в сфері бізнесу, Левиці проте, залишаються досить закритими, їх особисте життя і справжнє обличчя знають виключно близькі люди.

Модна, публічна, неординарна, загадкова і недоступна – вона готова підкорити будь-якого чоловіка і цілий світ!