11 ознак Справжнього чоловіка. Трохи жорстко, але до біса влучно!
Гумор та позитив

11 ознак Справжнього чоловіка. Трохи жорстко, але до біса влучно!

Включи мужика! І тоді вона буде тією, яка тобі потрібна!

1. Гумор і діалог – точка відліку. Ти можеш бути страшненьким, як твоя Лада Пріора, можеш не мати на руці дорогий годинник, але гумор мати зобов’язаний.

Зобов’язаний вміти нагадати їй, що її очі – море, в якому ти готовий потонути, і що тобі більше не потрібна нутелла з приходом її губ в твоє життя.

Без твоїх слів, її світ буде несмачним, як відварний рис. Ти будеш завжди програвати тим, хто може її розсмішити, скільки б грошей у тебе не було.

2. Вирішую питання. Якщо дівчина в будь-який незрозумілій ситуації дзвонить саме тобі – цей пункт освоєний. Жінці не обов’язково тертися в незрозумілих колах, знати потрібних людей, і що їй робити в ДТП. Не кажучи вже про лампочку в туалеті.

На це є чоловік. Він – стіна, за якою стоїть жінка (а не навпаки).

3. Я – веду, а ти “ведись”. Сильні жінки є, але кожній з них хотілося б відчути себе слабкою і нічого не вирішувати (просто чоловіка не знайшли достатньо сильного). Відповідальність вибору завжди за чоловіком.

Це не означає, що дівчина заїкається від страху і їй важко слово сказати, це означає, їй можна розслабитися, адже вона не одна.

4. Соплі для шмаркачів. У тебе можуть бути проблеми. Вони у всіх є, але вони не для її вух. Вирішуй їх, борись, але пускати соплі їй на плече тобі не дозволено. Це вона може плакати, боятися і втомлюватися.

У дуже близьких стосунках можна розповідати, але тут мудра дівчина часто сама все бачить, розуміє, і намагається не мучити мозок, а просто притискається ніжною щокою до твоїх потужних грудей. Ниття залиш своїм дітям.

5. Її оргазм, на твоїй совісті. Вчися відчувати і слухати її тіло. Заробляти і берегти – це ти молодець, але її оргазм, це твоя печатка на документі. Без неї документ не дійсний.

6. Етикет – не бонус, а необхідність. Якщо звичайно ти хочеш, щоб слово “чоловік” означало більше, ніж хр..н між ніг. Не забувай, хто притримує двері, несе важке, заходить в ліфт перший, надягає на неї пальто і встає, коли входить вона.

Можна просрати багато моральних засад і традицій, спихаючи на соціальний прогрес, але є речі, які роблять з тебе благородний сорт самця під назвою “Справжній Чоловік”. Етикет – одна з них.

Краще бути сексистом, ніж свинею. (Не впевнений, що знаєш канони етикету – гугл тобі не тільки, щоб порнуху шукати.)

7. Квіти не для свята. Вони і є свято. Не потрібно перетворювати це в рутину, але і не потрібно чекати 8-го березня. Даруй їй квіти, не випадково, а за те, що вона в тебе є.

Квітковий міні-інструктаж:

Твій букет не зобов’язаний коштувати 5 тисяч гривень і бути з 101 троянди. Класичні троянди – кліше, яке робить тебе обмеженим в її очах. Є ромашки польові, прості, тюльпани, соняшники, півонії і ще сотні видів, назви яких я вимовити не можу, але закликаю приглянутися.

Не бійтеся кольору і квітів (якщо зовсім дальтонік – бери соняшники).

8. Ти не знаєш страху. Вона не знає твого страху, і в цьому випадку вона не знає страху, поки ви поруч. Це дорожче Бентлі.

9. Ти сильніший. Поки це так, вона твоя. Ти можеш бути ніжним, можеш поступатися і балувати, але ти завжди повинен залишатися собою, зі своєю вірою, принципами, уподобаннями та інтересами. Ти її, твоє серце може належати їй, але ти не раб.

Віддаси їй свою волю і ця жінка більше не твоя (навіть якщо вона буде поруч). Грізне правило, помилка, на яку натикається практично кожен романтичний хлопчисько в своїх перших стосунках.

10. Роби справу. Працюй. Хороша людина – не професія. Навіть якщо тобі 18 і ти ніхто, жінка хоче бачити перспективу, твоє бажання бути кимось, і дії, які ведуть до мети.

11. Немає грошей на шикарний ресторан, не веди. Відведи туди, де ти зможеш заплатити за обох. Ніхто не просить перекладати її фінанси на себе в перший день знайомства, але жити за бабський рахунок – доля недороблених.

Закоханість і любов згладять багато, але дещо все одно доведеться робити, якщо не заради себе, то хоча б заради неї, тому що справжня любов це, коли ти готовий поступитися своїм егоїзмом.

P.S. Чоловіки, завжди дотримуйтесь свого планом. Жінки, слідуйте за своїми чоловіками.

Василь Аккерман