12 способів викликати у чоловіка одержимість вами
Життєві поради

12 способів викликати у чоловіка одержимість вами

Для початку розставимо все по своїх місцях: навряд чи вам захочеться зробити з нього маніяка. Це не принесе ніякої радості і потенційно може навіть таїти в собі небезпеку. Але коли вам подобається якийсь хлопець, ви таємно мрієте про те, щоб він почав божеволіти від вас, в здоровому сенсі цього слова.

Він вам небайдужий, а тому непогано було б, якби він поділяв ваші почуття. Ви хочете, щоб він думав тільки про вас і про ваше спільне життя, хочете зустріти людину, яка б прагнула дізнатися про вас абсолютно все, щоб показати вам, наскільки ви йому подобаєтеся.

Ви жадаєтестосунків з хлопцем, який дав би вам відчути себе цінною і важливою, і який дійсно готовий подарувати вам любов. Але всі види любові так чи інакше передбачають наявність нотки одержимості. І здебільшого вона з’являється аж ніяк не випадково. Так, без певних зусиль вам ні за що не примусити його полюбити вас і думати тільки про те, чого б вам хотілося.

Отже, щоб домогтися свого, вам доведеться зробити кілька речей. Використання цих прийомів просто необхідне, якщо ви хочете, щоб цей чоловік був вашим. Хочете дізнатися більше? Тоді вам доведеться прочитати цю статтю до самого кінця.

1. Не потрібно відповідати на його повідомлення відразу – змусьте його почекати.

Ви ж не хочете, щоб він подумав, ніби ви не зводите очей з телефону в очікуванні, що він вам напише. Це буде ознакою нетерпіння. Але точно так само вам не хочеться, щоб він подумав, що ви з ним граєте, навмисно змушуючи чекати вашої відповіді. Тут головне знати міру.

2. Переконайтеся, що ви занадто розумні, щоб так просто про вас забути.

Для цього необов’язково мати ступінь доктора наук або бути автором бестселерів. Якщо ви покажете йому, що за вашою зовнішністю ховається глибока особистість, йому напевно припаде це до смаку.

3. Будьте ласкаві з його близькими друзями.

Покажіть йому, що ви можете бути милою не тільки з ним, а й з усіма, з ким познайомитеся. А ще дайте йому знати, що вам не складе особливих труднощів стати частиною його соціального оточення.

4. Ви весь час повинні випромінювати впевненість і любов до себе.

Якщо ви себе любите, то тим самим даєте йому ще одну причину вас полюбити. Ви показуєте хлопцю, наскільки ви велелюбні. Будьте впевнені в тому, ким ви є.

5. Вибирайте свої битви з розумом.

Не потрібно сперечатися з ним з будь-якого приводу. Так, сварок не минути, але в деяких з них просто немає необхідності, оскільки вони можуть зруйнувати ваші стосунки.

6. Вкладайте в ваші стосунки стільки ж, скільки і він.

Адже вам не хочеться, щоб він зробив всю роботу за вас і думав, що ви незацікавлені в підтримці стосунків. Якщо не «підгодовувати» партнера свіжою порцією вашої уваги, він може швидко переключитися на когось іншого. Покажіть йому, що ви теж хочете працювати над відносинами.

7. Не намагайтеся бути тим, ким ви не є.

Якщо ви вдаєте кимось тільки заради того, щоб вразити його, проблем не уникнути. Як правило, чоловіки дуже добре бачать, коли жінка їх обманює.

8. Будьте щирими і відкритими в своїх думках і почуттях.

Чоловік цінує чесність і не стане робити з себе дурня. Тому будьте відкритими і щирими зі своїм коханим.

9. Надихайте його бути самим собою.

Іноді кращий спосіб змусити чоловіка божеволіти від вас – надихнути його на життя без вас. Дайте йому свободу і можливість бути самим собою. А якщо ви сліпо піддастеся на його одержиме бажання постійно бути разом, то рано чи пізно просто задушите один одного своєю близькістю.

10. Фліртуйте, але при цьому майте гідний вигляд.

Вам хочеться пофліртувати, але при цьому зберегти впевненість в тому, що ви робите все першокласно і виглядаєте доглянуто. Покажіть йому, що він вам цікавить, але не змушуйте його думати, що потребуєте уваги.

11. Будьте поруч при першій необхідності.

Доведіть йому свою надійність і він буде звертати на вас увагу ще частіше.

12. Доброта як запорука успіху.

Так чи інакше, але ніщо в людині не приваблює більше, ніж її доброта. Станьте добрими і це лише посилить його потяг і бажання бути разом з вами. Тому намагайтеся завжди бути милими з ним.