Чому в жінок “болить голова” і що робити в цьому випадку чоловікам
Гумор та позитив

Чому в жінок “болить голова” і що робити в цьому випадку чоловікам

Я ніколи не намагався зрозуміти, чим сеkсуальнa поведінка чоловіка відрізняється від cekсуальної поведінки жінки. І ніколи не намагався зрозуміти, в чому полягає вплив Марса або Венери. І також ніколи не задавався питанням: чому чоловіки думають головою, а жінки – серцем.

Але! Одним погожим ввечером минулого тижня я і моя подруга лягли в ліжко. Отже, мої бажання поступово набирають температуру, але тут вона каже мені: «Здається, мені не хочеться! Я хочу, щоб ми просто лежали поруч, і ти ніжно мене обіймав».

Я запитав: «Що?! Мила, що за фігня?» І тут вона каже мені те, чого боїться почути кожен хлопець на планеті:

«Ти зі мною просто задовольняєш свої чоловічі фізіологічні потреби. А те, що відбувається у мене в душі, які у мене, як у жінки, існують емоційні потреби – тебе не цікавить». Вона подивилася на моє здивоване обличчя і додала:

«Ну, хіба ти не можеш любити мене просто за те, яка я є, незалежно від того, що у нас з тобою відбувається в спальні?»

Я промовчав, але зрозумів, що цієї ночі нічого не дочекаєшся, відвернувся і заснув.

Однак на наступний день я вирішив взяти на роботі відгул, щоб провести цей час з нею. Ми добре поснідали і пішли в якийсь великий-великий супермаркет з великою кількістю відділів.

Вона переходила з одного відділу в інший, приміряла різний дорогий одяг, а я весь час був поруч з нею.

Вона не могла ніяк визначитися, що саме їй вибрати, а я сказав їй:
«Бери все». Вона захотіла купити взуття до кожного нового наряду, я сказав: «Звичайно, візьми все, що тобі підійде». Потім ми пішли в ювелірний відділ, вона вибрала там пару сережок з діамантами.

Хочу сказати… ну, коротше, вона була дуже схвильована тим, що відбувається. Напевно, вона вирішила, що вчорашня розмова вплинула на мене так, що я відчув себе фактично напередодні аварії корабля і відчайдушно не хотів псувати наші стосунки. Здається, вона навіть почала це перевіряти, тому що захотіла купити тенісну ракетку, хоча навіть не знає, як в цей теніс грати. Вона просто затремтіла, коли почула, як я сказав: «Це класна річ, бери, дорогаенька»

Виглядала вона так, як ніби була вже близька до піку сексуального задоволення. Посміхаючись, вона вимовила: «Мені здається, що це все… Дорогенький, ми можемо йти в касу».

Я ледве дочекався цього моменту і, ледве стримуючи своє нетерпіння, вимовив:

«Ні, мила, не думаю, що мені цього хочеться!»

Після цих слів вона змінилася в обличчі, і з відвислою щелепою здавленим голосом запитала: «ЩО?!»

Тоді я сказав: «Мила! Я тільки хочу, щоб ти просто потримала все це в руках. І все. Але мені чомусь здається, що в цій ситуації тебе не хвилюють мої чоловічі фінансові можливості, тебе хвилюють тільки твої жіночі потреби!» І в той самий момент, коли мені здалося, що вона готова мене вбити – і не тільки поглядом, я ласкаво додав: «Чому ти не можеш любити мене просто за те, яким я є, а не за те, які речі я тобі купую ?» Чомусь мені здається, що і сьогодні вночі у мене не буде cekсу 🙂