Пророцтво по дню народження. Дізнайся, що на тебе чекає в майбутньому!
Цікаво знати

Пророцтво по дню народження. Дізнайся, що на тебе чекає в майбутньому!

В основу такої науки, як нумерологія лягло зведення багаторозрядних чисел до одиничних. Як стверджують астрологи, кожне зі значень від одного до дев’яти несе в собі певну інформацію і володіє деякими індивідуальними характеристиками. З огляду на це одиничний результат дуже впливає на формування конкретної особистості і її долі в цілому. Отже, як передбачити долю за датою народження?

Інструкція передбачення долі за датою народження:

Крок 1.

Вам необхідно виконати певні арифметичні операції. Наприклад, Ваша дата народження 04.11.1979. Дізнатися іменне число можна шляхом наступних обчислень: 0 + 4 = 4. Сума двох останніх цифр року народження: 7 + 9 = 16 вказує на індивідуальну цифру життєвого циклу. Тобто кожні 16 років у Вашій долі відбуватиметься процес оновлення і Ви будете готові зустріти свої ключові події.

Крок 2.

Важливо знати, що передостання цифра (у Вашому випадку – 7) – це прояв батьківського впливу, а ось остання цифра (9) – прояв материнського впливу. Чим більше цифра – тим сильніший вплив. Рівні цифри говорять про гармонійний батьківський вплив.

Крок 3.

Помножте рік свого народження на число і місяць. Ваше число 4, а місяць – 11, збудуйте ці цифри в єдиний показник – 411, потім приступаємо до множення: 411х1979 = 813369. Тепер підсумуємо всі отримані цифри і отримуємо рівень особистого потенціалу (30). Чим вище це значення – тим сильніший потенціал.

Крок 4.

Отже, як передбачити долю за датою народження?

Спробуємо побудувати графік життя. Для цього нам знадобиться число, отримане в результаті множення року народження на дату і місяць. Значення цифр слід відкласти на абсцисі (відрізку), а їх величину потрібно перенести на ординату. Так, по ігрик у Вас лягає 1,2,3,4,5,6,7,8,9. На осі ікс – 8,1,3,3,6,9. Потім в площині відкладіть такі точки: перша дорівнює 0, друга перебуває на перетині у = 1 і х = 8. Як Ви вже, напевно, помітили, друга точка відповідає Вашому 16-річного циклу. Третю точку – точку наступного циклу (32 роки) – потрібно відкласти на перетині у = 2 і х = 1. Таким способом необхідно відкласти всі дев’ять точок.

Крок 5.

На побудованому графіку можна побачити протягом Вашої долі, її злети і падіння, успіхи і невдачі, які будуть відповідати певному віку. Чим нижче опускається точка на графіку – тим гірша ситуація може статися в цей період життя. Наприклад, точка з координатою абсцис 0 свідчить про ймовірну небезпеку, а піки графіка, навпаки, вказують на соціальні, кар’єрні та інші злети.

Як дізнатися свою долю за датою народження:

Розрахувати код за датою народження в нумерології нескладно. Потрібно тільки скласти всі числа, зазначені в даті народження, до однозначного числа.

Наприклад, людина народилася 29.11.1968 року.

В результаті складання виходить сума:

2 + 9 + 1 + 1 + 1 + 9 +6 +8 = 37.

Перетворюємо двозначне число в однозначне:

3 + 7 = 10.

1 + 0 = 1.

Отже, число народження людини – «1».

***

Виключенням є числа 11 і 22. Якщо сума Вашої дати народження вийшла одне із цих чисел, не додавайте їх, а одразу дивіться на результати нижче.

***

Проведіть ті самі математичні дії зі своєю датою народження і дивіться результат:

Якщо нумерологічний код дня народження – одиниця

То ця людина приходить в світ, щоб активно діяти, бути ініціативним і енергійним. З дитячих років цим людям складно перебувати в підпорядкуванні у батьків, вихователів, вчителів. Однак знаходження в залежному становищі має сприйматися ними як школа життя, яка готує їх до часу, коли вони будуть цілком і повністю самостійними. На «людей одиниць» благотворно впливають екстремальні ситуації – в тому сенсі, що в них відпущені природою здібності виявляються найбільш яскраво; у вигляді осяяння до них приходять думки і ідеї, які б при іншому розкладі виношувалися б протягом декількох років.

Незважаючи на повну самостійність, цим людям не рекомендується займатися власною справою до настання часу, коли вони не навчаться спочатку все ретельно обмірковувати, аналізувати ситуацію і тільки потім енергійно йти в наступ. У них вистачає власних ресурсів, щоб досягти успіху в житті. Однак якими б серйозними не були їхні успіхи і досягнення, людям з таким кодом можна потрапляти в полон власної гордині і лестощів.

Людина, чиїм кодом дати народження є двійка

Це багато в чому людина настрою. Глибинною причиною такого стану речей можна невпевненість в собі, в своїх можливостях, наслідком якої є часте впадання в крайності, зміна життєвого настрою. Такі люди постійно в чомусь сумніваються, надто хвилюються, особливо якщо життя ставить їх перед необхідністю прийняти важливе рішення. «Людям двійках» слід вчитися надавати менше значення деталям, в які вони схильні занурюватися. Також для них важливо поменше брати участь у всіляких конфліктах і суперечках і більше слухати розумних людей, їхні поради.

Володарі такого коду мають хороший потенціал, здатні на багато що, але за умови, що будуть діяти не поодинці. Найголовнішою життєвим завданням для них є пошук команди однодумців, членом якої вони можуть стати і тим самим підготувати собі майданчик для майбутніх успіхів. Таким людям потрібно більше себе любити, вірити в себе і звертатися без сорому за допомогою і підтримкою, якщо їм така знадобиться.

Якщо нумерологія дати народження – трійка

Ця людина отримує в дар численні і різнобічні здібності, хоче відразу всього багато чого і тому схильна перепурхувати, подібно метелику, з однієї квітки на іншу, щоб всюди зібрати солодкий нектар. Таким людям слід дбати про те, щоб їх бажання все ж відповідали можливостям. Крім того, дуже важливо для них вибудувати свої численні побажання в «чергу» і, не розпорошуючись, сконцентруватися на найголовнішому для них.

І тільки після того, як воно стане реальністю, можна братися за таке. Якщо «люди трійки» будуть дотримуватися такої стратегії, то їх життєві успіхи будуть просто приголомшливими. Крім того, завдяки їй у них з’явиться більше часу для спілкування з друзями, близькими, що, в свою чергу, посприяє тому, що атмосфера навколо них буде більше сприяти удачі і везіння.

«Люди четвірки» – великі шанувальники стабільності у всьому.

Це дуже відповідальні, сумлінні, серйозні, надійні люди, які не тільки не бояться непростих завдань, а й роблять все, щоб їх благополучно вирішити. У володарів цього нумерологічного коду дати народження зазвичай блискуча ділова і людська репутація. На їхню адресу часто звучать прохання про допомогу, захист, і вони не залишаються непочутими.

Ці люди роблять іншим серйозну підтримку і знаходять в цьому щире задоволення. Багатьох з них дуже приваблює область науки і техніки. Ці люди дуже правильно ставляться до будь-яких невдач, бачачи в них життєві уроки, з яких потрібно зробити правильні висновки. Вони з тих, хто, спробувавши кислий лимон, не стане кривитися, а зробить солодкий лимонад.

Невдача викликає в них азарт, змушує повторювати спроби домогтися бажаного до тих пір, поки це дійсно не відбудеться. В якості їх керівництва до дії можна назвати приказку «Не києм, то палицею». Для них вираз «робити гроші» позбавлений всякого сенсу – вони вміють тільки заробляти.

Якщо нумерологія дня народження – п’ятірка

То її володар дуже дорожить своєю свободою і обожнює всілякі зміни. Якщо їх немає, то ці люди починають вважати своє життя болотом, трясовиною, з якої поспішають вибратися, в тому числі залучаючись в авантюрні заходи. Це саме вони могли свого часу придумати, що ризик – справа благородна. Нічого не боячись, вони йдуть вперед і в більшості випадків перемагають.

Їм зазвичай дуже щастить по життю, щасливий випадок часто направляє протягом їх життя в більш сприятливе русло. «Люди п’ятірки» відрізняються високим інтелектом, філософським складом розуму, умінням з успіхом займатися кількома справами одночасно, пріоритетом власних знань і досвіду над чужими. Проте вони завжди готові послухати розказані кимось життєві історії та поради.

Їх розум гостро потребує постійного притоку нової інформації, тому «люди п’ятірки» не менше пригод люблять подорожі, активне спілкування з людьми. Не дивно, що коло їх спілкування надзвичайно широке, чому сприяє тактовність і володіння дипломатичними прийомами. Для досягнення життєвих вершин таким людям не можна йти кимось уже пройденими стежками; їхня місія – прокладати власні.

Якщо охарактеризувати головний життєвий принцип людей, нумерологический код дати народження яких – шістка, то це вірність своєму слову.

Від них не так просто домогтися обіцянки, оскільки вони дуже виважено ставляться до власних слів. Але якщо така людина дала слово, то зробить все можливе і неможливе, щоб його стримати. Вчинити інакше їм не дозволить совість, яка в їх душі не засинає ні на хвилинку і постійно нагадує, що якась обіцянка залишилася поки невиконаною. Це дуже гідні люди, які часто отримують завдяки вищепереліченим якостям, а також здатності знайти з будь-якою людиною спільну мову відповідальні пости і посади.

У числі найбільш вдалих сфер застосування їх сил можна назвати медицину, політичну і просвітницьку діяльність. Власникам такого коду не властиві ранні шлюби. Пояснюється це досить високою планкою, яку вони ставлять потенційним супутникам життя. Зазвичай чимало часу йде на те, щоб знайти людину, яка би відповідала більшості вимог.

Сімку в якості коду дати народження мають люди, яким властиво більше прислухатися до внутрішнього голосу, ніж до доводів розуму.

Їм не варто міняти такий стан речей, оскільки інтуїція спрацьовує ефективніше раціональних міркувань, роблячи вирішення проблем більш швидким. Такий нумерологічний код дати народження зустрічається у людей, зайнятих інтелектуальною працею, наприклад, у вчителів і письменників. А ось до підприємництва, заробляння грошей вони пристосовані мало, це не їх стихія. Та й в цілому матеріальне цікавить їх менше духовного життя; глибокі роздуми на тему життя і смерті, їх загадок для них – звичайна справа. У питаннях, пов’язаних з мистецтвом, філософією, релігією вони показують себе справжніми знавцями.

Комунікативні процеси «людям сімкам» даються непросто. Вечірки, розваги в компаніях здаються їм порожньою справою, тому з людьми вони спілкуються не надто охоче. Зовсім інша справа – рівні їм за рівнем інтелекту, інтересам, світогляду співрозмовники, але зустріти таких вдається нечасто. Тому найчастіше власникам такого коду доводиться проводити час на самоті, що, втім, анітрохи їм не в тягар. Самота їх, навпаки, радує, оскільки дає можливість собі на втіху поміркувати на котрусь із улюблених тем.

Люди-вісімки

Можуть і повинні докладати основні свої зусилля в матеріальних сферах життя. Вони дуже рано, мало не зі шкільної парти, заводять тісну дружбу з грошима, майном, комерцією. Слід відзначити наявність в їх активі прекрасних адміністраторських здібностей, завдяки яким вони можуть взяти на себе організацію найскладнішої справи і прекрасно з нею впораються. У цих людей є всі передумови для підкорення вершин великого бізнесу, але для цього їм доведеться дотримати кілька важливих умов. Основна енергія, основні їх думки повинні бути спрямовані на загальне благо, гідне виконання спільної справи, а не на власні прибутки.

Якщо вони будуть піклуватися тільки про набивання своїх кишень, то у них може нічого не вийти. З іншого боку, якщо «люди-вісімки» стануть піклуватися, насамперед, про інших, то у них є всі шанси стати дуже багатими людьми. Їх серйозні успіхи практично неможливі без заняття благодійністю. Такі люди можуть дуже вдало брати участь у найрізноманітніших нетрадиційних заходах, які не мають комерційної спрямованості. Наприклад, якщо вони організовують центр нетрадиційної медицини, то у нього будуть всі шанси на процвітання. До слова, у «людей вісімок» може добре вийти роль провідників нетрадиційних навчань. Яку б дорогу вони для себе не вибрали, головне для них – завжди пам’ятати, що матеріальне має врівноважуватися духовним.

Про людей, у яких нумерологический код дати народження є дев’ятка

Кажуть, що їм дано багато, але і береться з них не менше. Навколишні їх дуже поважають, шанують і вважають авторитетними персонами. Для них характерно керуватися, в першу чергу, доказами розуму і лише потім – почуттями. Часто вони зазнають труднощів у особистому житті, оскільки пред’являють до своїх майбутніх супутників життя дуже високі вимоги. Якщо «людина-дев’ятка» буде постійно стикатися з тими чи іншими вадами партнера, розчарування неминучі. Для нього духовна складова шлюбного союзу має більше значення, ніж фізична близькість.

Процвітання в житті для таких людей цілком ймовірнк, але за умови, що їх основним рушійним мотивом буде турбота про інтереси, потреби інших людей. Про свої особисті потреби їм необхідно періодично забувати взагалі, щоб присвячувати себе діяльності на благо інших.

Чорні смуги і життя «людей-дев’яток» тим довше і похмуріше, коли володарі цього коду більш егоїстично налаштовані й більше піклуються виключно про свою персону. Їх покликанням можна вважати позитивний вплив на інших людей – спонукати тих на шлях самовдосконалення, реалізації своїх здібностей, закликати до життєвих змін.

Якщо код дня народження людини – одинадцять

Те життєву місію його власника не можна назвати простою. Вона полягає в перекладі свідомості на якісно новий, більш високий рівень протягом даного земного втілення. При цьому шлях, наприклад, монастирського служіння таким людям не підходить: їм необхідно жити серед людей і служити їм, вступаючи в ролі наставників, добрих і мудрих порадників, духовних вчителів, медіумів. Володар цього коду дати народження не звертає з шляху духовного розвитку, і плоди шукань служать орієнтиром для оточуючих, надихають їх на початок нового життя, пошук індивідуального життєвого шляху. Якщо хоча б одна людина під їх впливом знайде себе в цьому світі, то це вже можна вважати блискучим результатом. «Люди-одинадцятки» не просто роздають поради наліво і направо – вони несуть відповідальність за кожне своє слово, за долю тих, хто пішов за їхнім рекомендаціям, причому часто це бувають люди набагато старші за них самих.

Для досягнення серйозних успіхів таким людям потрібно вміти бути милосердними і терплячими. У більшості випадків вібрації цього сакрального коду проявляються на повну потужність у людей старших сорока. Якщо людина, прочитавши таку характеристику, розуміє, що до неї вона не має ні найменшого відношення, значить, її нумерологічним кодом дати народження є двійка.

Люди, нумерологічний код дня народження яких – двадцять два

Наділені, мабуть, грандіозною і складною життєвою місією – просвітляти людство в цілому. Вони повинні оперувати поняттями і категоріями в масштабах доль цілих народів, при цьому переживати за своє життя, якісь особисті блага, мати якусь вузьку, індивідуальну точку зору їм просто не можна.

Такі люди вже в даний час закладають основи майбутнього світу, Всесвіту в новому її вигляді. На них покладається місія пояснювати своїм сучасникам космічні закони, їх сутність і роль. У більш конкретному і практичному вигляді це виглядає як викладацька, лекційна робота, організація і проведення семінарів.

Якщо людина, ознайомившись з подібною характеристикою, усвідомлює, що життєвий шлях відповідно до вібраціями сакрального числа 22 їй не підходить ні за яких обставин, це означає, що її кодом буде четвірка.