Які якості дівчини говорять про те, що вона стане прекрасною дружиною
Життєві поради

Які якості дівчини говорять про те, що вона стане прекрасною дружиною

1. Вона слухає тебе:

Хлопцеві одразу подобається дівчина, яка його слухає. Якщо вона може слухати всі твої дивні історії, не моргнувши оком, то вона та сама. Те, про що розповідають хлопці – це не зовсім те, що хочуть слухати дівчата, бо вони так звикли до своїх дівчачих розмов з подружками.

2. Вона чарівна:

Якщо заради цієї дівчини ти готовий закинути всі свої інтрижки, то ти вляпався. Тобто ти готовий одружитися і саме вона призвела до цього. Вона для тебе така чарівна, що ні про кого іншого ти вже просто не можеш думати.

Ти навіть думати не хочеш про те, щоб переспати з іншою, якою би сексуальної вона не була, тому що ти просто хочеш бути з цією дівчиною, і вона вже дуже багато для тебе значить.

3. Вона твоя найбільша підтримка:

Не важливо, що на тебе насувається, якщо вона поруч, щоб тебе підтримати, то просто знай – вона особлива. Вона навіть може не усвідомлювати, як це для тебе важливо, але ти знаєш, що без неї тобі не було б так просто справлятися зі своїми проблемами.

4. Вона турботлива:

Ти скасував побачення, тому що застряг на роботі, а вона, замість того, щоб ображатися, принесла тобі в офіс поїсти. Ти розумієш, як тобі пощастило? Повір мені, ти ніколи не знайдеш нікого схожого, і, якщо ти розумний, ти не даси їй піти.

5. Вона уважна:

Вона дбає не тільки про тебе, але і про тих, хто тобі дорогий. Вона намагається дізнатися їх і розуміти заради тебе. Вона навіть намагається подружитися з твоєю старою тіткою, яка досі ставиться до тебе, як до 3-річного і розповідає компрометуючі історії, але ти її любиш і тому вона теж.

6. У вас однакові смаки:

Вона любить відеоігри! Мрія будь-якого хлопця. Коли вона вперше прийшла до тебе додому, поки ти думав, як би натякнути їй на інтим, вона побачила приставку і переграла тебе у футбол. Ти вже тоді зрозумів, що більше ти такої не знайдеш у всьому світі.

7. Їй подобається довго розмовляти:

Вона не тільки тебеслухає, але і любить говорити сама. Ти знаєш, що якщо вона почне говорити, то її вже не зупинити, але в глибині душі тобі це подобається і ти знаєш, що в недалекому майбутньому вона скаже тобі: «Я згодна».

8. Вона дозволяє тобі бути собою:

Тобі не потрібно чепуритися кожен раз, коли вона поруч. З нею ти можеш бути самим собою, і ти знаєш, що вона буде з тобою, як би ти не виглядав. Я навіть знала пару, якій більше подобалося, коли вони кілька днів не вилазили з піжам і не розчісувалися. Як би дивно це не звучало, дуже мило знати, що є хтось, хто любить тебе таким, який ти є.

9. Вона впевнена:

Вона не соромиться ні тебе, ні твоїх родичів, і знає, як висловити свою думку. Вона знає, як ладити з людьми, і навіть з незнайомцями вона впорається зі делікатній ситуації. Як Рейчел з «Друзів», яка була настільки впевненою в собі, що переконала батьків свого хлопця, коли ситуація вийшла з-під контролю, що її нічна сорочка – це зараз так модно ходити.

10. Вона смішна:

Вона знає, як смішно пожартувати. Якщо ти знайшов чарівну дівчину з гарним почуттям гумору, не відпускай, бо таку комбінацію зазвичай не так просто знайти.

11. Вона – твій найбільший фанат:

І вона шалено тебе любить! Ти – її герой, і вона звертається до тебе в кожній ситуації, тому що для неї ти неймовірний. Вона може цього не показувати, але якщо ти відчуваєш, що вона з розуму по тобі сходить, то тримайся за неї, бо кому не подобається відчувати себе знаменитістю, нехай навіть тільки для однієї людини?

12. Вона вміє готувати:

І це все, що потрібно хлопцеві, коли йому виповнюється 30. Стабільна робота та дружина, яка готує чудову їжу кожен день, коли він приходить додому. Це факт, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, і якщо вона знайшла цей шлях, то що тобі ще треба? Не всім щастить на теплу їжу кожен день, коли вони приходять додому.

13. Вона не грає з тобою в ігри:

Вона з тобою до біса серйозна і не дає жодних підстав їй не довіряти. Ти знаєш, що вона не буде ставиться до тебе, як до собаки, і вона любить тебе і показує це частіше, ніж ти. Вона – та, з котрою тобі треба одружитися якомога швидше.

14. Їй подобається плисти за течією:

Їй подобається плисти за течією, якщо план руйнується, і шукає варіанти, як все виправити, щоб тобі було добре. Вона не тільки сама залишається у хорошому настрої, але і робить так, щоб ти не турбувався і намагається вичавити все краще з будь-якої ситуації, в яку ви потрапляєте.

15. Вона мила:

Вона подобається майже всім, а може і всім твоїм друзям і родичам. Вона не жорстока і всі знають, що вона розумна і смішна, а ці риси подобаються у всіх людях. Якщо ти не знаєш, чи мила вона, то познайом її з своїм домашній улюбленцем, і ти все зрозумієш.

16. Вона сильна:

Вона не так просто ламається, коли вона або ти в паніці. Вона знає, як впоратися з ситуацією, і навіть якщо це щось незначне, наприклад, твоя машина застрягла у багнюці, вона не буде жартувати над тобою і витягне. Вона не мстива і не так вже просто піддається тиску.

17. Вона щедра:

Доброта і щедрість – дві дуже важливі якості приємної людини. Нікому не подобається людина, яка приходить на день народження без подарунка. Тому якщо вона добра і щедра до тебе або до оточуючих, то твоє серце точно розтане і можливо ти на ній, в результаті, одружишся. Якщо ти думаєш, що це пастка, то повір мені, що ні.

18. Їй подобається казати тобі компліменти:

Ти відчуваєш себе поруч з нею особливим і їй подобається робити тобі компліменти. Вона не тримає всі почуття в собі, а каже, якщо щось, на її думку, тобі пасує. Вона точно не ревнує, коли ти виглядаєш дуже круто і на тебе звертають увагу інші жінки.

Вона не втомлюється говорити тобі, що тобі личить, а що – ні, а це значить, що їй не байдужий ти і як ти виглядаєш.

19. Вона не розпещена:

Щоб бути щасливою, їй не потрібні постійні дорогі подарунки. Вона стає щасливішою, коли ти зненацька обіймаєш її ззаду або коли ти щось для неї готуєш. Їй не подобається ускладнювати твоє життя і їй подобається жити просто.

20. Вона відрізняється від інших жінок:

І не тільки в плані краси, вона дійсно виділяється з натовпу жінок. Ти можеш побачити її в оточенні самих привабливих жінок, і вона все одно буде тобі подобається більше, ніж вони. Наче прожектор постійно світить на неї, щоб ти міг її знайти, де б вона не була.

21. Вона цікавиться твоїм життям:

Їй не все одно, що відбувається у твоєму житті, і пробує покращити твій настрій, якщо щось тебе турбує. Тобі не потрібно залучати її увагу, як маленька дитина, як робить більшість хлопців. Вона буде уважна до твоїх потреб і звичок.

Вона навіть спробує скласти твої шкарпетки після прання так, як ти любиш, тому що вона знає, що це робить тебе щасливим.

22. Їй подобається залишатися задоволеною:

Вона не скаржиться. Вона щаслива тим, що у неї є і не ридає, коли її нарощений ніготь губиться серед її 200 шарфів. Їй подобається жити щасливо, і вона не літає в хмарах. Вона не хвалиться човном, який татусь подарував їй на 16-річчя і ніколи не робить так, щоб ти відчував себе гіршим за неї.

23. Вона приймає тебе таким, який ти є:

Ну і що, якщо ти спиш на ліжку догори ногами або плачеш кожен раз, коли дивишся «Бембі». Вона любить тебе таким, який ти є, і обожнює тобі за всі ті деталі, які є частиною тебе. Вона не намагається змінити тебе і це щастя, бо так у тебе росте самооцінка і ти починаєш цінувати себе більше.

24. Їй подобаються пригоди:

Вона ніколи не відмовиться проїхатися в гори, коли ллє дощ. Їй подобається ризикувати, і вона завжди готова йти з тобою скрізь, навіть якби хотіла залишитися вдома і обніматися. Їй подобається планувати пригоди і у неї є список всіх дивних речей, які вона з часом планує з тобою зробити.

25. Вона може навести хороші аргументи:

У неї є всі ці прекрасні якості, але вона не ганчірка. Ніхто не може просто пройтися по ній і змусити відчувати себе дурепою. Вона знає, як висловити свою думку і навіть довести її, якщо потрібно. Вона ніколи не дозволить тобі переступити через себе, якщо знає, що ти неправий, і знає, як привести хороші аргументи, не виходячи при цьому з себе.

За матеріалами