Нам всім потрібно “на ручки”. Чудовий текст про те, як миттєво ощасливити жінку!
Мотивація

Нам всім потрібно “на ручки”. Чудовий текст про те, як миттєво ощасливити жінку!

Все життя дівчата чекають турботи. Точніше ми, як і всі люди, хочемо любові. А любов в нашому, жіночому, розумінні – це турбота. Що прийде хтось великий і сильний і візьме тебе, маленьку і слабку, на ручки. Врятує, зцілить, подбає. Ми всі хочемо на ручки. Весь час. Коли нам сумно, самотньо, коли нам боляче і важко, коли нам радісно і добре, коли у нас такий день або зовсім не такий.

«На ручки» – універсальні ліки від всього – втоми, депресії, туги, гніву, почуття провини і не тільки.

Так, абсолютно всі злі жінки зляться саме тому, що їх нікому взяти на ручки. Або є кому, але ніхто не бере. Але тільки варто про жінку комусь подбати, і виходить як в «Простоквашино»:

Це я чому зла була? Тому що мене ніхто на ручки не брав. А тепер я доброю стану!.

Перебільшую, але це так.

Будь-яка тітка в черзі, яка настає вам на ноги і хамить, будь-який троль в інтернеті жіночої статі, будь-яка пліткарка, яка зажрить вам, – це всього лише жінка, про яку нікому подбати.

Навіть якщо здається, що поруч з нею хтось є. Може, і є, може і хороша людина, може, він навіть намагається дбати про неї. Але чомусь вона цієї турботи не відчуває, не наповнюється нею і не розчиняє весь свій біль в ній. Варіантів тут багато.

Може, сама відбивається ногами і руками, коли її хочуть укласти в обійми. Може, вона не відчуває себе гідною того, щоб про неї хтось дбав. Може, вона взагалі не знає, яке це. Може, вона зовсім не вимагає турботи і сподівається, що чоловік сам здогадається. А можливо, сама намагається досягти всього і прагне до повної незалежності. У кожної жінки своя причина, чому вона залишається без турботи. Хоча є і ті, про кого піклуватися просто нікому. Їх набагато менше, але і так буває.

Жінка, що залишилася без піклування і захисту, стає не просто вразливою. Вона немов оголена перед сотнями людей. Їй доводиться виживати. Доводиться захищатися. Доводиться бути в чомусь агресивною, створювати для себе броню. Її поведінка може бути зухвалою, різкою, грубою, нахабною. Якою завгодно. І найголовнішою залишається мета – виживання. А потім це стає звичкою. Бачити всюди ворогів, нікому не довіряти, ні у кого нічого не просити, не розслаблятися, ні від кого не залежати, грубіянити, проштовхуватися ліктями.

Жінка, залишившись без турботи, відключає своє серце, заморожує свою душу, щоб вони не заважали виживанню. Немов робить собі «душевну анестезію».

Начебто тимчасово. Але проходить якийсь час, анастезія починає відходити – і в серці знову біль. Біль, який говорить жінці, що вона все ще жива. Але часто цей біль тільки лякає – і знову серце отримує свою дозу знеболення. Так і минає все життя. Без серця. За програмою виживання.

Будь-які конфлікти – це спроба жінки хоч як-небудь отримати турботу. Наприклад, шантажем, маніпуляціями, торгуванням, своїми досягненнями, істериками, нескінченним шопінгом, їжею, безвідмовністю. Перераховувати можна багато, а суть одна. Жінка такою поведінкою, сама того не розуміючи, кричить тарабарскькою мовою: «Терміново візьми мене на ручки!». Але так як мова ця пташина, то розібрати її прохання неможливо. Чути просто крик.

Наші мами, свекрухи, начальниці, колеги, – підставте сюди ту жінку, з якою у вас складні стосунки – і зрозумійте, що насправді їм просто не вистачило турботи. Не вистачило і не вистачає. Не від великого щастя вони з вами сваряться. Не від внутрішньої повноти. А лише від внутрішнього болю і напруги.

Справжні щасливі жінки, які отримують достатньо турботи, так не поводяться. Їм не потрібно нікому грубіянити, щоб домогтися свого. Не потрібно нікого змушувати щось робити. Поруч з ними хочеться жити інакше, вести себе інакше. І люди їх оточують інші – приємні бабусі, любі жінки. А це, до речі, привід задуматися про себе – якщо навколо вас тільки такі «злі тітки», то може, і ви від них не так далеко пішли? Може, вам теж давно пора «на ручки»?

Дерево, якому рости не допомагали, і навіть іноді заважали, може вирости страшно потворним, кривим, убогим. Воно може ніколи не дати плодів або дати дуже гіркі. Жінка, яка не вміє любити, яка не отримала турботи і любові, може направити всю свою жіночу силу в агресію проти цього самого жорстокого світу. Своєю міццю вона може руйнувати і калічити, воювати, боротися, знищувати. Але тільки світ від цього кращим не стане.

Але сила турботи в житті жінки – набагато сильніша, ніж її минулий негативний досвід. Ви напевно знаєте, що якось був проведений експеримент з рослинами. Було три категорії паростків, догляд в фізичному плані за всіма був однаковий. Але відрізнялося ставлення до них. Одним – шепотіли постійно слова любові, іншим не говорили нічого, а третім і зовсім шепотіли прокляття. Перші росли швидше і краще за других, а треті гинули. Навіть рослинам, що вже говорити про людей, необхідна турбота і любов. А жінкам ця сама турбота потрібна у величезних дозах. Особливо якщо є дефіцит (а він є майже у всіх).

Було б чудово, якби «на ручки» було визнано ліками і для жінок, на них виписувалися б рецепти, які потім можна було б «отоварити». Тобто прийти і отримати те, що тобі потрібно, без зайвих розмов і прохань. Я хвора, мені це потрібно, ось рецепт. І все.

Було б чудово, якби кожну нещасну жінку в обов’язковому порядку відправляли б «на ручки» – як на виправні роботи. Щоб туди ж посилали всіх тих, хто отруює життя іншим: «Жінко, а не пішли б ви на ручки!».

Щоб в кризові часи роздавали не тільки сухі пайки і талони, але ще і «на ручки» – для жінок. Тому що, коли жінка під час кризи зможе зберегти себе живою і щасливою, всі інші кризи не помітять.

Було б чудово, якби ми самі навчилися піклуватися один про одного і брати один одного «на ручки», коли це так необхідно. Не кричати, не грубіянити, а подумки обіймати і оточувати турботою. І легко так говорити про сторонніх людей, міфічному мирі в усьому світі. Але як же складно, коли мова йде про твоїх близьких, твоїй родині. Особливо про тих, з ким у тебе найскладніші стосунки.

Щоб мами не вчили жити, а брали своїх дочок «на ручки», навіть якщо доньці вже сорок. Тим більше, якщо доньці вже сорок. Щоб вирослі дочки іноді брали «на ручки» своїх мам, особливо якщо про маму більше нікому подбати. Не придумували, чому це неправильно, не намагалися б маму ощасливити, а просто оточували турботою. З любов’ю і повагою.

Щоб свекруха брала невістку всім серцем в сім’ю, не оцінюючи і не змагаючись. Оточити любов’ю ту жінку, яка відтепер буде давати любов твоєму ж синові. Чим більше ти віддаси їй тепла, тим більше тепла отримає і твій улюблений і великий хлопчик. Щоб невістки побачили в своїх свекрухах жінок, які просто бояться втратити любов такого важливого для них чоловіка. І подумки взяли «на ручки» тих, з ким постійно боряться і кого так ненавидять.

«На ручки» потрібно всім. Як можна частіше. У будь-яких обставинах. І ми можемо допомагати в цьому один одному – жіноче коло обміну любов’ю через «на ручки». Просто спробуйте дарувати хоча б крапельку тепла кожній жінці, з якою ви зустрічаєтеся. Дарувати маленьку порцію турботи – подумки або відчутно. Брати їх всіх «на ручки». Подруг, колег, сусідок, родичок, всіх жінок, які потрапляють в ваше поле жінок. Взяти «на ручки» на пару секунд, обігріти своїм теплом і відпустити їх в світ – щоб вони передали це далі. Як швидко б зникли всі війни і конфлікти!

І почати варто було б з того, щоб ми самі взяли «на ручки» самих себе. Як то кажуть: «Подбайте про себе самі, не довіряти ж таку важливу справу чужим людям!». І це правда.

Якщо ви самі почнете про себе піклуватися, дозвольте собі приймати турботу від цього світу, у вашому житті дуже багато що зміниться. І зовні, і внутрішньо.

Доглянута жінка – це та, за якою хочеться доглядати. Якщо ми самі про себе дбаємо і плекаємо, то іншим теж хочеться про нас піклуватися. Закон. А якщо ми самі себе закинули, але всім навколо виставляємо рахунок – хто і скільки повинен нам турботи в грамах – отримаємо ми тільки розчарування. Тому що спочатку варто взяти саму себе «на ручки».

Я беру себе на ручки, коли ввечері, уклавши діточок спати, сідаю в тиші з коханою ряжанкою і роблю масочку для обличчя, пишу статті, читаю книги, займаюся рукоділлям або просто молюся. Або коли я гуляю одна на природі. Або роблю те, що я люблю. Або дозволяю собі побути на самоті, без нікого і в тиші. Це мої безцінні миті, без яких в мені починає збиратися напруга.

Можна чекати, поки мене щасливою зробить чоловік, але я знаю, що йому така ноша не під силу. Зробити з нещасної жінки щасливу не зможе ніхто. Поки вона сама не вирішить, що вона гідна того, щоб її взяли «на ручки». Лише я сама можу собі дозволити бути щасливою і приймати турботу. Тоді він може примножити моє внутрішнє багатство. Взяти мене «на ручки». Адже багато «на ручки» не буває, передозування неможливе. Це натуральні ліки, без консервантів і хімії, вони не тільки не шкідливі, але ще і дуже корисні. Кожній з нас.

І замість післямови. Для чоловіків.

І хочеться сказати ще кілька слів чоловікам. Адже найприємніше, коли «на ручки» тебе бере саме той, кого ти сильно любиш. Будь це батько, брат, чоловік, син, друг, родич…

Не знаєте, що робити з жінкою? Візьміть її на ручки.

Не знаєте, як заспокоїти жінку? Візьміть її на ручки.

Не знаєте, як впоратися з її поганими звичками? Візьміть її на ручки.

Не можете більше сперечатися з нею? Візьміть її на ручки.

Хочете бути почутим? Візьміть її на ручки.

Хочете припинити війну? Візьміть жінку на ручки.

Хочете від неї щось отримати (наприклад, смачну вечерю)? Візьміть її на ручки.

Хочете стати щасливим? Візьміть її на ручки і не відпускайте!

Ставтеся до неї дбайливо. Не експлуатуйте. Бережіть. Захищайте. Любіть. І вона стане вашим талісманом, оберегом, вашої удачею і вашим натхненням. Гармонія вдома починається з жінки, яка сидить у вас «на ручках».

Ольга Валяєва