Жінки в коханні: 12 типів за знаком Зодіаку
Гумор та позитив

Жінки в коханні: 12 типів за знаком Зодіаку

Якщо ви маєте намір завоювати дівчину, то дізнайтеся для початку її знак Зодіаку!

Овен

Темперамент дівчани-Овна – розвага не для всіх. Їй потрібен стійкий чоловік, боєць, який зможе витримати щоденний міні-апокаліпсис, що відбувається кожен день. Слабаки не підійдуть. Іноді вона бере на себе надмірну ініціативу, залишаючи партнера на других ролях.

Телець

Дівчата цього знаку вміють віртуозно пиляти. І мотивувати. І маніпулювати. І шантажувати. Тому що вона хоче, щоб їй всі заздрили. І якщо вона зустрічає розтелепу, є всі шанси, що він стане вельми багатим і успішним за сприяння дівчани-Тельця. Якщо виживе, звичайно.

Близнюки

Ця дівчина часом плете інтриги так майстерно, що навіть не помічає цього, обманюючи не тільки інших, але і себе. Дівчина-Близнюк може повірити в любов, нехай це почуття і не народилося зсередини. Вони знають все про хлопців і бачать їх наскрізь. Так що прикидатися марно.

Рак

Рак – просто дівчина мрії. Вона завжди підтримає коханого, постарається йому догодити, буде дружити з усіма його друзями і родичами. І її чуйність і уважність завжди будуть притягувати чоловіків.

Лев

Ця дівчина – левиця, і цим все сказано. Вони зустрічаються з тими, хто готовий забезпечити їм ціле царство. Вона не потерпить поруч з собою ніяких конкурентів. У дівчат, народжених під знаком Лева, завжди багато енергії, вони сповнені пристрасті. Крім того, у стосунках також може бути присутнім і елемент тиранства.

Діва

Діва завжди все розуміє, їй ніколи не потрібно пояснювати по сто разів. З нею можна поговорити абсолютно про все. А ще вона дуже розумна. І завжди підтримає і дасть пораду. Її хлопець може забути всіх своїх друзів, тому що його дівчина – Діва. Вона їх з легкістю замінить. Але якщо на неї нападе дурка, їм, бідолахам, буде нікому поплакатися. Але потім вона обов’язково вибачиться, як будь-яка розумна дівчина, і все знову буде добре.

Терези

Дівчина-Терези = дівчина-зайка. Наймиліше створіння, але абсолютно нікчемне в побуті. Вона занадто багато часу приділяє собі, так як це її спосіб відволікання від грубої реальності.

Скорпіон

Справжнісінька відьма. Її хлопцю всі заздрять: вона красива, сексуальна, розумна. Одним словом, втілення ідеалу. Але все не так-то просто. Девіз цієї дами: “домінуй і принижуй”. А тому, хто вирішить чинити опір, доведеться несолодко.

Стрілець

Закохана дівчина-Стрілець охоплена земною пристрастю. Цей стан розкриває в ній все найкраще. У любовних стосунках вона не робить з себе скромницю, не кокетує. Тримається природно, проявляє щирість, не приховує свої почуття від коханого. Вона може дати багато. Але багато вимагає натомість. Вона віддається цілком і бере все, що може. Любителям поживитися даром не варто плекати помилкових надій.

Козеріг

Вона розважлива. Вона постарається керувати чоловіком, щоб використовувати його для досягнення власних планів. Дівчина -Козеріг поважає чоловіків, які знають, чого хочуть і вміють домагатися цього. Козеріг – це жінка, яка зневажає чоловіка, якщо він ставиться до неї лише як до чергового телефонного номеру в своєму записнику.

Водолій

У кожній фатальній дамочці-Водолійці ховається маленька дівчинка, яка дуже хоче турботи, розуміння і стабільних стосунків. Саме вона вилуплюється з образу разбитної дівчини і стає відданою дружиною і хорошою матір’ю. Правда, знайти цю кнопку в дами-Водолія може далеко не кожен чоловік…

Риби

Риби – актриси. Її коханий рідко буде знати, про що вона думає насправді. Крім цього, він буде намагатися розгадати, хто ж така насправді його улюблена. А також він повинен працювати добувачем, господарем, коханцем і кам’яною стіною. Тому що, якщо цього не робити, Рибка махне хвостиком і попливе.